Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PoGGi to zwróć uwage, ile pedri notował strat na własnej połowie wtedy gdy nie było FDJ, jeszcze gorzej w tym wyglądał gavi który miał dużo nie celnych podań.
0
@JarekS wartość piłkarza to kwota jaką zapłaci klub. Przyszły kontrakt to jest nie do przejęcia tylko ustalenia.
Najważniejsza rzeczą jest chęć zmiany otoczenia przez FDJ bo bez tego to można sobie gdybać. Ważne by ktoś bogaty chciał go kupić i żeby Frankie chciał tam pójść a nie my chcieli go na siłę sprzedac komuś. De jong jest teraz w bardzo dobrym wieku. Uważam że przy kwocie poniżej 70 mln nie powinniśmy negocjować bo przy naszym ff nie kupimy nikogo sensownego
0
@Sccaner tylko że pensja w Nowym klubie jest do ustalenia i nie musi być tak nie rynkowa jak u nas. Ważne by FDJ chciał zmienić otoczenie, bo bez tego nic się nie uda
2
@Qaz123 nie stawiałbym zbytnio na Martíneza i chriestiensena, jeden i drugi podatny na urazy.
3
Ja bym zmienil trenera jak najszybciej i ocenił jego postawę w czerwcu jak i zresztą reszty piłkarzy bo przy xavim w zasadzie każdy nie poszedł w rozwoju do przodu a obniżył swoje loty.
Za Koemana FDJ był bardziej decydujący wchodził w pole karne strzelał bramki a teraz przy 20 metrze znika
1
Przy ich zarobkach to by się nawet wstydzili prosić o takie premie
1
Dwóch kapitanów plus.... Robert bo m doświadczenia w negocjacji premii
0
@Plama tylko że bez FDJ nie potrafimy wyprowadzić piłki od bramki, zostanie nam laga na Roberta.
Bo pedri, gavi do wprowadzenia piłki się nie nadają, zostaje gundogan ale ten nie da rady biegać od pola karnego do pola karnego
0
@JarekS lub Chelsea,
Myślę że realną wartość to ok. 80-85 mln jeśli te kluby by chciały kupić.
11
Czesiu Michniewicz jest na wolnym, no i tego naszego DNA się może szybko nauczyć. A póki co ma dobrze opracowaną lagę na robercika
0
@Kyonego ja bym zaczął od tego że pedri lub Gundogan albo i obydwaj mecz powinni zacząć na ławce i powinni wejść ewentualnie na ratunek.
Ci do FDJ to bez niego byłby problem z wyprowadzeniem akcji bo FDJ przy każdej akcji od bramki cofa się na wysokość szesnastki, bez niego i z podmeczonymi gundoganem i pedrim została by nam laga na Roberta.
3
Najlepsze : Yamal
Najgorsze: Xavi dalej na ławce
3
Wydane około 300 mln a drużynę ciągnie 16 latek, a w obronie 17 letni cubarsi gra cały mecz a chriestiensen schodzi jak zwykle
2
Mats nie zrobił różnicy w bramce.
Nieważne czy Penia czy Mats, bo jeśli nie ma obrony i drużyny grającej w defensywie to bramkarz nie pomoże
0
@liberoFCB co do gundogana w ataku ok ale w grze obronnej i trochę gorzej
9
A było narzekanie że Penia słaby a tu bez różnicy czy Inaki Penia czy Mats.
Jak nie ma obrony, nie ma drużyny to bramkarz nie pomoże
1
@Patryk1986 fizycznie pedri jest przygotowany max na 60 minut a przy intensywnej grze na max 30 minut.
0
@19Macio93 problemem w grze FDJ jest że on w każdej akcji cofa się po piłkę na 16 metr a w tym czasie nasz, SPD znika a gundogan czeka ma piłkę koło połowy boiska.
6
Może zostawić Xaviego wynalazł super taktykę podać do yamala i czekać co mlody zrobi... Czy my to już gdzies widzieliśmy?
0
@Wojtek84 on jest zajeżdżany przez to że każda piłkę która wyprowadzamy od naszej bramki to FDJ ja wyprowadza
0
@Qaz123 tylko że de jong wyprowadza każda piłkę cofa się do naszej szesnastki, zauważ że jeśli FDJ nieć wyprowadzić piłki to jest laga, przez takue granie on jest zajechany bo jestem każdej akcji pod grą gdy pedri sobie spaceruje a gundogan czeka na piłkę dopiero na połowie przeciwnika
0
@rafal3030 dokładnie, miał tak dobrze wprowadzać piłke, A się okazuje ze w obronie słabo, wyprowadzenie piłki klapa
0
Urwalismy punkty drugiej drużynie LL.... Drugiej od końca
Brawo Xavi
1
@Dako co do pedriego to nie za bardzo mu się chce biegać grać, zbyt się oszczędza, od pierwszej powinien grać fermin
1
@Litman fermin powinien dostać szanse na lewym skrzydle, w takim meczu jak dzisiejszy nie powinni grać że sobą od początku FDJ, gundogan i pedri. Przynajmniej jeden powinien odpoczywać na ławce
3
@Chucky mecz w LL to dla zawodnika w jego wieku znacznie większy wysiłek niż w rezerwach czy zespołach młodzieżowych. Zresztą widać to szczególnie przy występach Forta czy Cubarsiego którzy po ok. 70 minutach gry nie dawali rady fizycznie
2
Wreście Darvich zagrał od pierwszej minuty,
ktoś oglądał mecz i może powiedzieć jak zagrał?
1
Bez sensu wystawiania razem FDJ gundogana i pedriego, a później po godzinie gry nie ma pomocy
0
Ter Stegen,
Fort , Araujo , Cubarsi. Cancelo
Chriestiensen Frenkie de Jong, Fermin
Raphinha Lewandowski, Pau Victor,
Z ławki w zależności od potrzeby
Marc Guiu, Yamal, Pedri, Gundogan, casado, kounde
0
@Values presja w Barcelonie jest bardzo duża, w dodatku trafił na okres zjazdu formy naszych obrońców, nasza obrona prezentowała się fatalnie, sam Araujo przy dwóch golach wpadł w Araujo utrudniając mu interwencję. Widać że jeszcze dużo pracy przed nim, przede wszystkim przydało by mu się wypożyczenie i by grał bo tylko tak się rozwinie, nabierze pewności.
Przypomnij sobie jak wielki Courtois miał początek w realu, prawie każdy strzał to była bramka.
Jako rezerwowy bramkarz w pełni wystarczający