0

Ja bym chciał tak:
Ter Stegen
Roberto Kunde Martinez Fort
Termin Christensen FDJ
Raphinha Lewandowski Felix
Z ławki w zależności od wyniku i potrzeb na boisku : Yamal, Cancelo, Araujo, Gundogan, Pedri Guiu, Roque

0

@sepek jak u każdego w drużynie oprócz yamala

0

@sepek a mi się wydaje że to frustracja względem tego co grają koledzy jak wyglądają akcje. Myślę że spodziewał się czegoś innego przychodząc tutaj

0

Można się doczepić do pchnięcia ręką,
Wczoraj sędzia gwizdał wszystkie sporne sytuację dla Napoli, tak samo jakim sposobem Jesus nie dostał żółtej za ilość i jakość fauli?

0

@sepek a to chyba inne mecze oglądasz, na pewno daje więcej niż valde, prawda miał kilka słabszych meczy po kontuzji, ale stanowi zagrożenie jego dośrodkowania jak w przypadku balde nie są każde blokowane

10

Gdyby Xavi nie przysnął i zaczął robić zmiany wcześniej bo pedri to po godzinie gry ledwo żył, później podobnie gundogan, yamal i chriestiensen. Zwłaszcza kondycja pedriego jest bardzo slava bo przy jego grze gdzie dużo spaceruje i tak nie ma siły

0

@zombie mi się wydaje że on już pierwszej połowie wyglądał jakby grał już dogrywkę. Fizycznie jest słaby i powinien wchodzić koło 60 minuty na podmeczonego przeciwnika a w pierwszym składzie powinien zagrać fermin, który na lewej grywał na wypożyczeniu

2

@aiven sprzedać póki ktoś chce go kupić, w jego miejsce kogoś kto umie kiwać

0

@JohnBarça gundogan nie pomaga w wyprowadzeniu piłki, i zostaje z tym tylko FDJ, bo chriestiensen mimo że chce ale to nie to

2

@sepek dzisiaj bardzo dobry mecz, jako nieliczny po yamalu i felixie jest w stanie kiwać

0

@Tool po pierwsze pedri po godzinie gry ledwo żył, gundogan po 70 minutach podobnie.
Należało w pierwszej kolejności zmienić pedriego.

0

Źle się kończy granie od początku fdj- gundogan- pedri, miejmy nadzieję że dziś będzie inaczej

0

@PACO89 wątpię że Bayern płaci mu 9 mln netto, w brutto to mógłbym uwierzyć

1

Przecież go nie sprowadzimy bo jest balde a na rezerwę bym wziął Valle który jest wypożyczony do Levante

0

Na YT wygląda ok, tylko pewnie nas nie stać na niego

0

@Murazor real nie sprowadza na raz pół składu rąk jak u nas ostatnio.
Za czasów Xaviego:
Eric, ferran, Chriestiensen, kounde, Kessie, Lewandowski, Alonso, Raphinha, Martinez, gundogan, felix, Cancelo, Oriol, roque, to daje 14 piłkarzy a pewnie o kimś zapomniałem
W mniej więcej tym samym czasie real:
Alaba, Rudiger, Camavinga, Touachmeni, Bellingham, fran, Guler.
Dobrze ze trafił się bam yamal bo nie miał by kto ciągnąć gry

2

Bo my kupujemy na ilość średniaków, sezonowców a real na jakość pojedynczych piłkarzy którzy są rzeczywistym wzmocnieniem drużyny

0

@czarny0102 Robercik oprócz bramki na 1:0 i karnego był nie widoczny, miał kilka głupich nie dokładnych podań, początek meczu był obiecujący.
Araujo w obronie ok ale wyjście z piłką, podania już gorzej.
Oglądając Barcę od ponad 20 lat tak kiepskiej gry, braku zaangażowania, chęci gry, pomysłu jak w tym sezonie nie widziałem.
Choćby taki Cancelo to cień zawodnika z początku sezonu

0

@MesQueUnClub22 jakoś nie pamiętam tej jego przygody z Liverpoolu, z Sevilli rzeczywiście przypominam sobie go w koszulce, ale z gry nie kojarzę

3

@Joopiter spokojnie, myślę że nikt z poważnych nie myślał że Roque szybko się zaaklimatyzuje w LL, zobacz ile czasu potrzebowali Vinicius, rodrygo. Oprócz bramek które są najważniejsze to Lewy nic nie pokazał.
Cała gra w ofensywie opiera się na tamale, na tym co on zrobi

2

Najlepsze: 3 punkty i nic poza tym
Najgorsze: gra całego zespołu oprócz Yamala, Cubarsiego i Matsa

1

Szkoda że taki Aspas nie przeszedł nigdy do klubu z Top LL. Przez lata ciągnął celte

1

@Tlener tylko ze on ma 16 lat, rywalizacja z rówieśnikami a ha poziomie LL to inna sprawa, szczególnie dla obrońców, Cubarsi i Fort nie dawali rady całych meczy, zresztą podobna v sytuacja była z Gavim jak zaczął grać całe mecze. Zobaczymy czy Cubarsi zagra dziś cały mecz, czy da radę zachowując odpowiedni poziom i intensywność bo z Grenadą na koniec wyglądał już gorzej

0

Casado w tym sezonie wykręci rekord minut na ławce rezerwowych, i tym przejdzie do historii barcelony

0

@JarekS po mimo że FDJ to jeden z moich ulubionych piłkarzy, niestety powinniśmy go sprzedać jak i pozbyć się Lewego bo nas na nich nie stać,
Swoją droga ciekawe jak wyglądają zarobki innych naszych piłkarzy

1

Jedynym ratunkiem dla klubu jest start i wygranie wyborów przez Pique

1

Zostawić balde i sprowadzić Valle z Almerii.
Na prawą Cancelo i Fort


3

Wyjdzie najtańsza opcja czyli Fati.
Gruzin to nie ten poziom.

1

@Plama na pewno wysokość jego zarobków może skłaniać do jego sprzedaży.
Pod tym względem dla dobra drużyny byłbym za sprzedażą FDJ i Lewego bo to rozbija budżet. Zarówno jeden jak i drugi nie są tak medialni by na nich zarabiać

0

@FCBurnley tutaj jest problem, jak spojrzymy ns criestiensena u nas i w Chelsea to w każdym sezonie problemy zdrowotne i problemy z graniem całych męczy, Martinez u nas i ostatnie sezony w atlethicu co chwilę kontuzje.
Araujo też duzo miał urazów, a w tym sezonie mimo że gra to odczuwa dyskomfort.
Zostaje nam kounde, który ma problemy z koncentracją ale może u nowego trenera skoczy na wyższy level

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?