Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jeśli pomyślimy pod kątem zabezpieczenia kilku pozycji niskim kosztem to dobry ruch, tylko żeby wreście kontuzje go omijały.
Jeśli ma blokować miejsce i zabierać młodzieży to już zły ruch.
Wszystko będzie zależało kto opuści Barcę z pomocników oraz jak zabezpieczymy prawa obronę
1
Na sprzedaż Longlet, Dest, Eric lub Martinez oraz Chriestiensen jeśli przyjdzie klasowy DM oraz Kounde jeśli zostanie cancelo.
Myślę że obrona w składzie poniżej choć młoda to dała by radę
Cancelo(Kounde), Fort, Araujo, Cubarsi, Faye, Martinez(Eric), Balde, Valle
0
@Pyrzo_Barca pełna zgoda, ważne by wrócił Chriestiensen i FDJ, lepiej postawić na germinal czy Roberto niż pedriego
0
@BORO_12 przeczytaj że zrozumieniem, bo teraz wszystko co źle to jego wina. On tam był tylko trenerem wykonującym zadania zwierzchników, czy to w rezerwach czy prowadząc Barcę do młodzieżowej ligi Mistrzów. Wina tego jak wyglądały ostatnie lata rezerw gdzie sprowadzano po kilkunastoletnie nowych zawodników by robić wynik leży po stronie Dyrekcji sportowej
0
@GABVI36 Wague gdyby nie ciężka kontuzja nie wiadomo gdzie by dzisiaj był, tego się już nie dowiemy
0
@Lokusekpl to niech nam sprzeda jeszcze Savio
0
@BORO_12 ale to nie Pimienta określał cele tylko pion sportowy, problemem było to że ktoś u góry odpowiedzialny za rezerwy miał taki pomysł, przecież byli sprowadzani zawodnicy na których Pimienta nie stawiał , nic nie grali, to nie on tam decydował o transferach. Co do jego fachowosci w obszarze szkolenia młodzieży i jego DNA Barcelony nie można mieć zastrzeżeń
0
@BORO_12 jeśli by by jego praca szkoleniową była zła to dawno by po pogonili a on awansował w kategoriach wiekowych, to nie on decydował o kształcie kadry, o bezsensownych transferach do klubu, o celach drużyny czy o tym że Valverde nie dał szans żadnemu młodemu. Za jego czasów rezerwy grały ładniej niż zespół Valverde naszpikowany gwiazdami
1
@Lokusekpl załatwił nam ferrana za 60 mln, super
0
@BORO_12 nie nadaje się do pracy z młodymi a pracował, szkolił w Barcelonie przez 15 lat, dziwna sprawa
0
@JarekS to jak on się niby uchował przez 15 lat w Barcelonie jak nie umiał szkolić?
Pimenta realizowal politykę, założenia narzucone mu przez klub, to nie on tuzinami sprowadzał zawodników nie wiadomo po co. Przypisywanie wszystko co zle Pinimencie to przesada bo on był tylko trenerem. To były czasy Valverde, który nie stawiał na młodych. Młodzi wiedzieli że nie moga liczyć na grę w pierwszej drużynie. gra zespołu rezerw była dużo bardziej atrakcyjna dla oka niż pierwszej drużyny Valverde.
0
Bardzo złym pomysłem było wypożyczanie go do Anglii, jeśli miał się odbudować to tylko w Hiszpanii.
0
Na ligę hiszpańską będzie słaby już wolałbym Savio lub Kubo, a Kwara niech siedzi we Włoszech
1
Pedri lepiej żeby się nie spieszył, najlepiej żeby ten sezon sobie odpuścił i popracował w siłowni
0
Nie ma co ukrywać że jedyna słuszna droga do odbudowy Ansu było jego pozostanie w Hiszpanii, w klubie typu Betis, las Palmas, Villareal, Valencia a nie wysyłać go do Anglii
0
@BORO_12 dla mnie największym spowalnia czemu jest pedri.
Wszystko zależy od przeciwnika na co nam pozwala, zestawienia pomocy Oraz od założeń taktycznych trenejro. Trzeba zaczekać na nowego trenera i niech on zdecyduje kim chce grać, kto mu pasuje
0
@BORO_12 na przyszły sezon jest wiele nie wiadomych, trzeba zaczekać na nowego trenera. I się zastanowić co dalej z:
Ansu, ferranem, raphinha, Martínezem, Kounde, Chrietiensenem, Lewym, FDJ , Pedrim, , Garcią, Torre, Destem, Longletem Faye,
0
@prodigy przez lata był pewnym punktem w Chelsea.
Akurat na lewa to bym chciał by dostał szanse valle a Fort bardziej prawa bo to jego pozycja
0
@Murazor z naszego współczynnika FF. Więc wydajemy na transfer połowę a samo kupienie to polowa sukcesu bo jeszcze trzeba zarejestrować piłkarza a w kolejce do rejestracji czekają Roque, fermin, cubarsi, fort i chyba gavi dalej nie jest jak trzeba zarejestrowany a Martinez jest tylko na ten sezon
0
@szkodastrzepicryja i piłki będą wyprowadzać gavi, pedri, fermin?
0
Tylko że jak sprzedamy FDJ to więcej niż 70 mln nie weźmiemy a za to przy naszym przeliczniki ff nie kupimy nikogo.
A z wyprowadzeniem piłki będzie problem bo granie długich piłek to nie po naszemu.
Po za tym zostaną gundo, pedri co chwile kontuzjowany, gavi, fermin.
0
@Matheu12 to zobaczymy grę bez FDJ z PSG i Realem i nasze wyprowadzanie pilki.
Zobacz jak grał u Koemana, jakie miał zadania, jak często wchodził w pole karne, miał ostatnie podania.
1
Wreście obrońca że strzałem, który chętnie uderzy z daleka
1
Jeśli by dali 70 konto sprzedawać i jeszcze longleta są 10 dołożyć
0
@prodigy Alonso nie jest taki zły jak się wielu tutaj wydaje
1
@prodigy ... Tak jak villa, Suárez, Griezmann
0
@tomek1656 wszystko uzaleznione od tego co z Cancelo, jeśli zostanie u nas na kolejny sezon to możemy sprzedać kounde bo wtedy Cancelo + Fort będą na PO. Ciekawym zawodnikiem jest yan Couto z Girony ale on jest tylko tam wypożyczony zMC. Bardziej nam się opłaca sprzedać duńczyka bo to czysty zysk. Nie wiem czy kwota 60 mln za kounde to nie jest za mało w końcu my daliśmy za niego 50 mln- myślę że można by wyciągnąć za niego ok. 65-70 mln
2
Po tym co pokazuje Faye yo warto by byłoby niego inwestować.
Na pewno z obrony trzeba pozbyć się alonso i Martíneza, longleta i desta oraz jeśli będzie dobra oferta to Garcię, co do chriestiensrna jeśli miałby grać w pomocy to zostawić jeśli w obronie to sprzedać
0
Jak mu damy teraz kontrakt to kontuzje dozna i wróci jesienią.
Pozostanie Roberto powinno być uzależnione czy zostaną FDJ, Pedri, gundo, gavi, Fermin, chrietiensen, czy kupimy solidnego DM oraz jak nowy trener będzie postrzegał młodych Prima, Barnala.
Co do Alonso to na pewno nie zostanie, zbyt drogi do swojej funkcji w zespole
0
@BORO_12 co do Nagelsmanna to nie do końca jestem przekonany. Mój typ to Motta albo po taniości Marquez