Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor bo wy czekał do końca kontraktu Milanie i uciekł do PSG in kasując grube mln za podpis
1
Pedti od początku a później z ławki fermin, ewentualnie raphinha do pomocy, w ostateczności casado bo nikt inny nam nie zostaje. Romeu najlepiej jakby cały mecz na ławce spędził
0
Jako że nie stać nas na nikogo z zewnątrz to powinien zostać jako uzupełnienie składu.
0
Felix ma to coś, potrafi kiwać czego nie potrafią Ferran i raphinha, potrafi przytrzymać piłkę, zagrać nie konwencjonalnie jak i strzelić.
Wiadomo ze to nie jest skrzydłowy i ciągnie go do środka. Na pewno jest to zawodnik który potrafi zrobić różnicę. Byłbym za jego pozostaniem na dalszym wypożyczeniu, może zrobić wymianę za ferrana który pasował by do Atletico
0
Najlepsze: 3 pkt, gol u gra Felixa, wejście casado
Najgorsze: słaby występ rezerwowych
1
Bardzo dobry skład wreście rezerwowi dostali szanse od początku, jak nie będzie szło to dopiero gundogan, FDJ i pedri oraz raphinha i yamal.
Fajnie było by Faye dziś zadebiutował, może za cubarsiego w drugiej połowie
0
@czarnatom o tu "Fermin i Roberto cały mecz bo i tak nie zagrają z psg za kartki". " "Zagrają" w l. mn odnoszące się do Roberto i Fermina
4
Ter Stegen
Fort Christensen, Alonso Faye.
Fermín, Romeu( Casado) , Roberto
Ferran, Roque Felix
Jakby było źle to z łaski gundogan FDJ pedri raphinha yamal
A jeśli dobrze to Guiu, casado,
0
@czarnatom termin w LM nie jest zawieszony
0
@Hasszz Roberto miał wczoraj kilka bardzo dobrych akcji, a tymi kułeczkami z piłka to mnie zadziwił. Na pewno będzie nam ciężko, bo zostanie nam w obwodzie Oriol Romeu
0
@45 żeby gra raphinhi tak wyglądała to musi mieć wolną przestrzeń bo z cofnietym przeciwnikiem tego nie zrobi. A niestety ok 15 drużyn w LL grając z nami cofa się dość nisko
19
Najgorsze: żółte kartki Chriestiensena i Roberto
Najlepsze : zwycięstwo , bardzo dobra gra Araujo, Cubarsi, Kounde, Raphinha, Lewy oraz dobre powroty FDJ i pedriego
1
"Raphinha jest jednym z najlepszych graczy na świecie, kiedy atakuje wolną przestrzeń" ... Z tym że takich męczy kiedy jest ta przestrzeń jest tylko kilka w sezonie a reszta to przeciwnik cofnięty wtedy nie ma raphinhi
1
@rzbik tak obejrzałem powtórki i bym ptzy obydwu bramkach nie winił FDJ, bo co prawda dał się ograć Dembele, poszedł na raz ale to była przypadkowa polka która trafiła do Dembele a znając francuza to też bym się spodziewał że będzie strzelał a druga bramka to Roberto powinien pójść za vitinho a odpuścił, ale ogólnie js bym nikogo nie winił i się nie czepiał, są trzy punkty a pierwsza połowa rewelacja
0
@fmX niestety nie, był wśród 7 zagrożonych i niestety bez niego i bez Roberto z a tydzień
19
@xavi890 bez przesady, pierwsza połowa Roberto bardzo dobrze,
0
@goldensun po za 15 minutami na początku drugiej połowy lewy bardzo dobry mecz, świetnie się ustawiał, zabierał że sobą obrońców robiąc miejce innym. szkoda że nie dostał podania od Felixa bo to był by gol
0
@rzbik a druga to nie Roberto spóźniony?
0
@gabrielos1899 Lewy pierwsza połowa bardzo dobra, druga spóźnił się z szatni
1
@busel004 tylko ile jest meczy Barcy że gra jest otwarta, gdzie raphinha ma przestrzeń. W tych meczach gdzie obrona przeciwnika gra wysoko, Raphinha jest efektywny ale tam gdzie przeciwnik się cofa to raphinha nie daje za dużo, brakuje mu przede wszystkim dryblingu. Bo on nie jest skrzydłowym a PP.
2
Problemem może być brak Chriestiensena i Roberto w rewanżu, zwłaszcza dunczyka
0
@Gruak zgadza sie, dzisiaj póki co nie mamy słabych punktów, yamal mimo dwóch złych zagrań bardzo dobry mecz i świetnie też w obronie
0
@Joeblack1989 i dlatego w zespole Guardioli dla niego nie będzie miejsca bo drużyna powinna być na pierwszym miejscu
0
Świetnie gramy, szkoda że raphinha nie szukał w ostatniej akcji lewego oraz że Cancelo gra tak samolubnie pod bramka przeciwnika bo tak by mogło być jeszcze lepiej
15
Roberto gra w pierwszym składzie że względów psychologicznych, by obniżyć morale psg
0
Sytuacja bardzo trudna zwłaszcza dla Araujo, Chriestiensena, oraz dla Roberto i FDJ jeśli zagrają
0
@Lokusekpl nie zgodzę się z tymi faulami, Bellingham, rodrygo co kontakt leżeli, próbowali wymuszać, co do faulu co rodrygo dostał po zębach to należy zwrócić uwagę na jakiej wysokości miał głowę, tam nie było uderzenia a wejście rodrygo który nadział się na rękę akanji.
Więc nie wiem w których sytuacji te kartki miałby dostać, bo nie każdy faul to kartka, LM to liga hiszpańska gdzie sędziowie dają się nabierać i za byle co dają kartki. Przy ocenie faulu liczy się zamiar, inpet,
Tylko że wczoraj Vinicius od początku meczu starał się wymuszać faule dokładając od siebie a równie dobrze mógł też za swoje faule dostać żółta jak Preszowa obrońców i też za każdym razem, s to ciągnął, a to odepchnął już bez piłki.
Uważam że sędzia nie dał się wciągnąć w symulki.
Można zobaczyć ogromną różnice w grze Bellinghama w tym co było w zeszłym sezonie a jest teraz, bardzo dużo symuluje przy falach. Widać że nad tym sporo pracował
4
@Lokusekpl przecież prześcieradła się co chwile kładły, stymulowały a zwłaszcza Bellingham. Ale trzeba przyznać że byli nastawieni bojowo bo przy każdym możliwym kontakcie popychali, lekko faulował,
2
@Dironixu ale to był Neymar i jego tatuś kochający, lecący na hajs,
1
Ja bym to widział tak
Mats
Kounde Araujo cubarsi Cancelo
Chriestiensen Gundogan FDJ
Yamal Lewandowski Raphinha(Felix)
Z ławki Felix, Fermin, Roberto, Martinez( bo Cubarsi może całego meczu nie dać rady)