1

@seba444 co do forta, to zmęczenie, i skurcze

0

Oglądał ktoś?
Jak zagrali Torre i Eric?

0

@fanoflakers atak i obrona tak ale w pomocy bym upatrywał ich słabości

0

Będzie dobrze, PSG nie ma teraz aż tak dobrego składu, ... Ale mają trenera

3

Zostawić bez zmian, skoro dobrze funkcjonuje
Kounde araujo Cubarsi Cancelo
Gundogan Chriestiensen fdj? (Fermin)
Yamal Lewandowski raphinha ( felix)

0

@Lucerfi karać więzieniem i go utrzymywać z podatków,
Konfiskata jest dobra bo : odstrasza od jazdy a druga sprawa że jak mu zabiorą samochód to nie będzie miał do czego wsiąść i jechać po pijaku.

0

Gdyby Ansu miał mniejsza pensję to z chęcią bym chciał by do nas wrócił, bo mimo wszystko jest w nim coś i jest jeszcze młody, szkoda że nie poszedł na wypożyczenie w Hiszpanii do drużyny typu Betis, las Palmas, Villareal, tutaj było by mu łatwiej się odbudować. Ciąży na nim ta 10 oraz psychicznie zniszczył go Xavi

0

@dariooo no nie może tak sobie odmówić

0

Pedri to w tym sezonie nawet nie powinien próbować wracać,

0

@19Macio93 być może robią to też dla widowiska bo jest szansa na strzał na bramkę i gol.... Który za chwilę anulują ale emocje będą

1

Po tej powtórce powyżej brak karnego, oglądając mecz raczej wydawało siedzę karny. Swoją druga wydaje się że chwilę wcześniej był spalony więc jakby wkroczył var to by to sprawdzał najpierw

0

@zombie Oriol bardzo słabo no i trzeba by się doczepić do raphinhi za decyzję boiskowe, ale chocisz walczył, biegał

15

Co by nie mówić Roberto super, Oriol szkoda gadać, trzeba by mu zainstalować szybszy chip,

1

Szkoda że po bramce na 3-1 nie wszedł roque

0

@FATTOMY ja dostrzegłem dwa błędy w kryciu, pod koniec pierwszej połowy gdy Mats nas uratował oraz raz w drugiej po za tym występ klasa swiatowa, dobrze ze nie dał Martíneza do pierwszego składu

0

@19Macio93 dostać żółta za faul w akcji której nie ma.... Bo był spalony

0

@FATTOMY on nie ma siły po prostu

3

Przy okazji wejścia Chriestiensena przypomniało mi się wejście w Roque który zabrał nogę by go przeciwnik nie trafił, ten z Neapolu nie zabrał :)

2

@Pako96 głupota że przy takim spalonym nie przerywają od razu tylko toczy się gra

4

@Luccas z tym że yamal urodził się e Hiszpanii a Moukoko gdzieś w Kamerunie...

0

@cyron1 piłkarzy nie pasujących do naszego ustawienia, stylu. Dodatkowo daliśmy bajeczny kontrakt Lewemu.
Sprowadzamy raphinhe PP na pozycję skrzydłowego jak wiemy że u niego brak dryblingu. Sprowadzamy Ferrana też na skrzydło jak wiadomo ze on skrzydłowym nie .

0

@Lokusekpl tylko jak sprzedamy fdj to kto będzie wyprowadzał piłkę? Pedri może i da rade przez 20 minut a później padnie że zmęczenia,
Jak sprzedamy fdj to będzie lipa

0

250 mln zainwestowane w zespół a liderami na boisku 16 i 17 latek. Kto tu decydował o tych transferach wiedząc że gramy 1-4-3-3, kto?

0

@Kamil689 jeżdżą po pieniądze, po mln których trzeba szukać zamiast je podnieść z boiska. To tak jak porażki z Szachtarem i Belgami w LM a później wylot do USA przed świętami

0

@cyron1 to podlicz ile kosztowali: Ferran, Raphinha, Kounde, Lewandowski, ile płacimy Lewemu, oraz ile nas kosztują interesy z Mendesem

3

Grube mln wydane a zespół ciągną wychowankowie 16, 17 letni. Yamal i Cubarsi świetne występy

4

250 mln wydane a siła w 16 i 17 latku - brawo Barca

0

Z tego wszystkiego to jeszcze na kolejny sezon zostanie i we wrześniu od razu powie ze odchodzi

0

@KobeFR my się baliśmy w PK drużyn z 3 i 4 ligi to jakbyśmy się mogli nie bać drużyny z LL

0

@BORO_12 my się baliśmy drużyn z 3 i 4 ligi w PK to gdzie byśmy się nie bali Mallorci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?