Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@seba444 co do forta, to zmęczenie, i skurcze
0
Oglądał ktoś?
Jak zagrali Torre i Eric?
0
@fanoflakers atak i obrona tak ale w pomocy bym upatrywał ich słabości
0
Będzie dobrze, PSG nie ma teraz aż tak dobrego składu, ... Ale mają trenera
3
Zostawić bez zmian, skoro dobrze funkcjonuje
Kounde araujo Cubarsi Cancelo
Gundogan Chriestiensen fdj? (Fermin)
Yamal Lewandowski raphinha ( felix)
0
@Lucerfi karać więzieniem i go utrzymywać z podatków,
Konfiskata jest dobra bo : odstrasza od jazdy a druga sprawa że jak mu zabiorą samochód to nie będzie miał do czego wsiąść i jechać po pijaku.
0
Gdyby Ansu miał mniejsza pensję to z chęcią bym chciał by do nas wrócił, bo mimo wszystko jest w nim coś i jest jeszcze młody, szkoda że nie poszedł na wypożyczenie w Hiszpanii do drużyny typu Betis, las Palmas, Villareal, tutaj było by mu łatwiej się odbudować. Ciąży na nim ta 10 oraz psychicznie zniszczył go Xavi
0
@dariooo no nie może tak sobie odmówić
0
Pedri to w tym sezonie nawet nie powinien próbować wracać,
0
@19Macio93 być może robią to też dla widowiska bo jest szansa na strzał na bramkę i gol.... Który za chwilę anulują ale emocje będą
1
Po tej powtórce powyżej brak karnego, oglądając mecz raczej wydawało siedzę karny. Swoją druga wydaje się że chwilę wcześniej był spalony więc jakby wkroczył var to by to sprawdzał najpierw
0
@zombie Oriol bardzo słabo no i trzeba by się doczepić do raphinhi za decyzję boiskowe, ale chocisz walczył, biegał
15
Co by nie mówić Roberto super, Oriol szkoda gadać, trzeba by mu zainstalować szybszy chip,
1
Szkoda że po bramce na 3-1 nie wszedł roque
0
@FATTOMY ja dostrzegłem dwa błędy w kryciu, pod koniec pierwszej połowy gdy Mats nas uratował oraz raz w drugiej po za tym występ klasa swiatowa, dobrze ze nie dał Martíneza do pierwszego składu
0
@19Macio93 dostać żółta za faul w akcji której nie ma.... Bo był spalony
0
@FATTOMY on nie ma siły po prostu
3
Przy okazji wejścia Chriestiensena przypomniało mi się wejście w Roque który zabrał nogę by go przeciwnik nie trafił, ten z Neapolu nie zabrał :)
2
@Pako96 głupota że przy takim spalonym nie przerywają od razu tylko toczy się gra
4
@Luccas z tym że yamal urodził się e Hiszpanii a Moukoko gdzieś w Kamerunie...
0
@cyron1 piłkarzy nie pasujących do naszego ustawienia, stylu. Dodatkowo daliśmy bajeczny kontrakt Lewemu.
Sprowadzamy raphinhe PP na pozycję skrzydłowego jak wiemy że u niego brak dryblingu. Sprowadzamy Ferrana też na skrzydło jak wiadomo ze on skrzydłowym nie .
0
@Lokusekpl tylko jak sprzedamy fdj to kto będzie wyprowadzał piłkę? Pedri może i da rade przez 20 minut a później padnie że zmęczenia,
Jak sprzedamy fdj to będzie lipa
0
250 mln zainwestowane w zespół a liderami na boisku 16 i 17 latek. Kto tu decydował o tych transferach wiedząc że gramy 1-4-3-3, kto?
0
@Kamil689 jeżdżą po pieniądze, po mln których trzeba szukać zamiast je podnieść z boiska. To tak jak porażki z Szachtarem i Belgami w LM a później wylot do USA przed świętami
0
@cyron1 to podlicz ile kosztowali: Ferran, Raphinha, Kounde, Lewandowski, ile płacimy Lewemu, oraz ile nas kosztują interesy z Mendesem
3
Grube mln wydane a zespół ciągną wychowankowie 16, 17 letni. Yamal i Cubarsi świetne występy
4
250 mln wydane a siła w 16 i 17 latku - brawo Barca
0
Z tego wszystkiego to jeszcze na kolejny sezon zostanie i we wrześniu od razu powie ze odchodzi
0
@KobeFR my się baliśmy w PK drużyn z 3 i 4 ligi to jakbyśmy się mogli nie bać drużyny z LL
0
@BORO_12 my się baliśmy drużyn z 3 i 4 ligi w PK to gdzie byśmy się nie bali Mallorci