Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jakby było e frida stronę to gol na 100%
4
Takie karne to tylko dla Realu,
0
@ziomal88 niestety ostatnie zakupy, sprowadzani zawodnicy to średnicy lub nie pasujący do naszej gry jak Longlet, Breitwhite, Dest, Kessie, Ferran, Trincao, Raphinha, Oriol.
Na szczęście pojawili się yamal, Cubarsi, i być może guiu, fort, prim którzy pozwolą odzyskać wielka Barcę.
Na pewno brakuje nam na lewym skrzydle typowego skrzydłowego, fajnie by było pozyskać Nico Williamsa oraz zmiennika dla yamala który jest jeszcze zbyt młody.
Na pewno za dużo mamy średnich graczy i zbyt słaba ławkę rezerwowych
1
No to sprzedany:(
0
Myślę że trzeba zaczekać na nowego trenera i w zależności od jego wizji pozbyć się zawodników.
Na pewno trzeba pozbyć się kilku obrońców na czele Z Longletem, Destem bo pozostaną nam: Garcia, Chriestiensen, Martinez, Kounde, Araujo, Cubarsi, Faye, Valdemar, Fort i jeszcze do odkupu Riad i powrót z wypożyczenie Velle więc jest kogo sprzedawać .
W pomocy na pewno do odstrzału Oriol a reszta to w zależności od wizji nowego trenera
Podobnie w ataku należy się zastanowić mocno nad sprzedażą Ferrana, Lewego(że względu na zarobki choć on nie będzie chciał odejść) Raphinhi ( któremu serca do walki nie można odmówić i licz ale też i dryblingu)
Przyjdzie nowy trener i zobaczymy
0
@Wizz777 to zależy jakie FDJ dostanie zadania na boisku, po za tym pedri więcej niż 30 minut nie pobiega, bo po prostu nie ma sil, kondycji
0
@stepkovski i po max 30 minutach zmiana bo pedri więcej nie da rady biegać
0
Niestety co niektórzy piłkarze nie mają zbytnich ambicji i porażki przychodzą im z łatwością a w takim klubie jak barca potrzeba nam zwycięzców
1
A spotkanie z ojcem okno nie było pod kątem Faye bo go reprezentują?
1
Z tym że on nam nie jest potrzebny na ten moment i nie mamy kasy na niego.
Musimy pomyśleć w pierwszej kolejności o DM i LS i pozbyciu się zbędnych piłkarzy oraz tych zbyt drogich co zbyt dużo nie dają drużynie
0
Zatrudnienie Guardioli czy Enrique jest łatwiej wykonalne niż Flicka, wystarczy że Laporta .... kupi Fifę i rozpocznie tryb menadzerski
0
@Campeon87 a u nas lewy się nie cofał tak jak to robili rodrygo i Vinicius, nie pressowal tak jak oni, grając w 10 lewy powinien zapiep... W obronie
0
@Magicc89PL jakby u nas tak wykonał Karnego to juz by go tutaj sprzedawali do arabów
0
Bernardo bardzo słaby mecz, dzisiaj lewy mógł zobaczyć jak się cofa i broni napastnik, zarówno Rodrigo jak i Vinicius zrobili swoje w obronie. Nasza gra obronna wczoraj wygladala jakby nasi ze sobą nigdy nie grali
11
To są sezonowcy, dzieciaki którzy po jednym meczu by go sprzedali a nawet zlinczowali.
W piłce nożnej piękne jest to że wszystko się może zdarzyć na boisky. Raz się wygrywa raz przegrywa.
Ten sezon mimo trenera w postaci Xaviego dał nam wiele - yamala, cubarsiego , naprawdę jest wiele pozytywów,
Ważne by się podnieśli do niedzieli
0
@ziomal88 bardzo źle się broniliśmy, zarówno boczni obrońcy jak i pomocnicy źle ustawiali się przy ataku pozycyjnym PSG.
Było dzisiaj zbyt dużo błędów, błędnych decyzji u nas, Araujo, Lewy, Cancelo, kounde, Xavi... Zdecydowanie zbyt dużo złych decyzji.
Pochwalić można dziś cubarsiego, Matsa, i yamala i za walkę raphinhe
0
@FCBurnley poprostu Barca nie była mile widziana w półfinale.
Sędzia dziś bardzo nerwowo się zachowywał
0
@Hindus pedri nic nie zagral, lewy mógł strzela c bardzo ważna bramkę na 2:0 a później na 2:3 ale tego nie zrobił.
Gundo bardzo nie widoczny po zejściu Araujo, dopiero w końcówce się ujawnił.
FDJ próbował się cofać po piłkę rozgrywać,
Cancelo po dobrym początku klapa. Bramka Vitinhi to bardziej Lewego, FDJ był w bocznej Strefie do asekuracji grania na krótko.
Ale daliśmy się kilka razy zaskoczyć rozegraniem różnego
0
@ziomal88 zdjęciem yamala Xavi strzelił sobie w kolano, druga sprawa zamiast grać piłką to zaczęło się wybijanie mając na boisku FDJ, gundo, pedriego
6
Cubarsi mistrzostwo
Araujo zachował się jak gówniarz, w takiej sytuacji wchodzić w kontakt bez sensu, nawet jakby strzelił to i tak byśmy dali radę 11 na 11
0
Po czerwonej kartce nie było drużyny, zamiast grać, bronić cała drużyna zagraliśmy bez ambicji.
0
@Adddi chriestiensen grałby zamiast pedriego
1
Sam Mats meczu nie wygra, taktyka Xaviego przy grze w 10 idiotyczna, zamiast grać piłka to długie piłki na Lewego
2
Po mojemu karny po faulu na gundo,
0
@Hindus to co gra lewy, Cancelo, grał pedri, gundogan który nie wraca do wyprowadzenia piłki
14
Błędem było zdjęcie yamala a nie pedriego lub Lewego
0
Po co Ferran tu jedynie może dać coś felix
0
@MajkiYB yamal stracił
1
@pomi11 fermin może być lepszy na końcówkę jak będą większe przestrzenie, a teraz pedri bo trzeba spokoju w rozgrywaniu
0
@Murazor bo wy czekał do końca kontraktu Milanie i uciekł do PSG in kasując grube mln za podpis