0

Piłkarze jak ja z wiedzą że Xavi odchodzi może wreszcie zaczną grać, może tym zdjął z nich presję

0

Co do flicka to nie jestem przekonany, nie wiem jak mu idzie praca z młodzieżą bo w Bayernie jak był to chyba nie za bardzo stawiał na młodych bo miał mocna i szeroką kadrę

0

@Ptasior z tym że drużyny Setiena nie grają dobrze, agresywnie w obronie, grania piłkę ofensywną, nie zrównoważoną. Alguacil to inne podejście do piłki, tam jest walka, pressing, agresja,

3

@Crema Catalunya tylko liczy się tempo tych 30 podań i ich kierunek. U nas to jest powolne, lekkie podania, mało ruchu, w jednej akcji ze dwa trzy razy wycofane do obrońców. Stanie czekanie, spacerowanie po boisku

0

Na dokończenie sezonu choćby na miesiąc przydał by się bordalas, może by ich nauczył walczyć, bronić się, zapierda ... N a bousku:). A na trenera docelowego, Aguacil ( z RS) de zerbii lub motta na Kloppa nas nie stać ( jego i jego oczekiwania transferowe) i raczej nie przyjdzie w takie bagno,

0

Żadnych piłkarzy z Afryki, bo przychodzi styczeń, ciężki styczeń a oni na PNA przez miesiąc i nie zawodnika.

1

@Pawlak1992 wynalazkami?
To chyba nie oglądasz LL. Bardzo ciekawy trener, u którego tych 11 na boisku to drużyna, że średniaków zrobił bardzo mocny zespół. Porównywanie go do setiena to tak jak porównywanie stylu trenowania Kloppa i Mourinho

1

Nie czekajmy, bo z xavim będzie coraz gorzej

0

@JarekS przyjął model Valverde, który będąc u nas nie dał szansy młodym a dostawał gotowych zawodników i takie warunki zostały stworzone dla xavievo, bo mimo kryzysu dostaw wielu zawodników

1

@Czarny_ck może nasze redaktory źle przetlumaczyly, oby tak

2

Nieeeeee3eee, jak to 30 czerwca a nie 30 stycznia?????

0

@pienaar trzymamy kciuki za Xaviego

0

@Ralph87 a może Franka Smudę

0

@SenoX nie zostanie, bo on tej drużyny nie podniesie, mam nadzieję że łapcie przejrzał na oczy.

0

@pienaar Xavi poprowadzi drużyna w kolejnym meczu jeśli nie poda się do dymisji

3

Jest nadzieja ze Xavi już nie zasiądzie u nas na ławce.... Oby się nie skończyła przedłużeniem kontraktu

2

Największym błędem było danie takiego kontraktu Lewandowskiemu, a nawet jego sprowadzenie, początek miał bardzo dobry aż do MŚ. Później przyszedł kryzys a obrońcy nauczyli się z nim walczyć a dodatkowo latka lecą. Wraz z przyjściem lewego pressing zacAl wyglądać gorzej, robi uczą bardzo nie lubi biegać po walczy o piłkę

0

Najlepsze : Yamal
Najgorsze: Xavi

0

@JarekS w zeszłym sezonie po tym jak niszczył fatiego i ferrana a kto im był dłużej miał zjazd formy też pisałem że Xavi nic tu nie zbuduje.
Bo po pierwsze trwner musi mieć charakter a nie być cipką.
Skład mamy na miarę walki o mistrza.
Wystarczy tylko prawdziwy trener
Ja byłem zwolennikiem zwolennikiem Koemana który świetnie pracował z młodymi, a po koemanie dania szansy dla Pinimenty,

0

@LatajacyHolender to jest chłopak grający drugi mecz w Lidze, on ma 17 lat i wchodzi do obrony dziurawe jak szwajcarski ser. Zwróć uwagę że miał kilka dobrych interwencji. Świetne wyprowadzenie piłki. Akurat pojedynków siłowych nie przegrywał, nie odbijał się od piljarzy Villareal.
Siłę ma, wiadomo ze on musi pracować na siłowni ale on ma 17 lat a to jest LaLiga a my w defensywie gramy fatalnie

2

@JarekS z meczu na mecz będzie już gorzej, mental u nich zerowy. Każdy kolejny mecz z xavim to kolejny krok w tył w rozwoju drużyny.

0

@michasfcb89 to był największy błąd Laporte, zwolnić Koemana, któryś dalszym ciągu stawiał by na młodych. Z tym że Koeman by się nie zgodził nigdy na lewego Alonso, Martíneza, on by wolał dać szanse Valle, cubarsiemu, riadowi, Faye.
Myślę że jakby został Koeman to ten sam poziom bysmy osiągali mahac 200 mln euro kieszeni

7

Pamiętacie te nudne sezony gdy siadając do meczu zastanawialiście się ile strzelimy, ile wygramy , czy po 30 czy 45 minutach będzie pozamiatane. Gdzie można było zagadać o meczu.
A teraz grasz z Alaves, almeria, z drużynami z 4 i 3 ligi i barca wygrywa na farcie lub remisuje. A widząc się z kolegą masz nadzieję że nie zagadnie nic o meczu

1

@robertocarlos76 Xavi nie odpowiedniego charakteru, który zaszczepi u piłkarzy, zmobilizuje
Choć w porównaniu do tego jak był piłkarzem to teraz i tak wyglada pewnie, ale charakteru u niego brak


0

@danijacek jedyna nadzieja w ofensywie jest Yamal, wydając tyle milonów na piłkarzy najlepszy jest 16 latek

0

@Mat1079 lat cze że to był ostatni mecz Xaviego

0

@mrmiki oni nie mają mentalu, drużyny. Tu wcale nie jest potrzebny Klopp, wystarczy trener a nie Xavi
Skład to my mamy, nie mamy trenera.
w porównaniu do zeszłego sezonu doszli Cancelo felix gundogan, Martinez, fermin a Yamal ostatnie mecze super.
Oni przegrywają mecz w glowie.
Im szybsza zmiana trenera to uda się może w lidze uratować sezon i będzie trzecie miejsce

3

@LatajacyHolender młody zagrał dobrze, chłopie on ma 17 lat,

1

Na wiele nie pozwoliliśmy Villareal - oddali chyba 6:strzalow

2

Zwróćcie uwagę jakie super piłki daje Cubarsi,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?