Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech się ogrywa przynajmniej ten sezon do końca, W jego wieku najważniejsze jest granie, nie siedzenie na ławce.
Podobna droga mógłby pójść Faye, którego należało by wypożyczyć do albo w LaLiga albo poziom niżej, ale na pewno e Hiszpanii
0
@Borneo raphinha nie jest klasycznym skrzydłowym, bo zazwyczaj na skrzydle ktoś Unię kiwnąć by dostać się do środka a jedyne co potrafi raphinha to wrzucić lub pisać do kogoś obok wcześniej marnując chęć kiwania, w naszym systemie napastnicy muszą umieć kiwnąć tak jak to robi yamal
0
Nie wiem czy by się u nas odnalazł, na jakiej pozycji niby miał grać w pomocy? Jeśli sprowadzać to kogoś kto zapewni jakość na DM by FDJ Gundogan pedri mogli się skupić na ofensywie
4
Moim zdaniem przy ferranie na środku felix byłby bardziej widoczny, bardziej decydujący. Druga sprawa to co robi Xavi, zdejmuje go co mecz i to zazwyczaj pierwszego, to mu nie pozwala zabłysnąć, a w przeciwieństwie do lewego felix jest w stanie pobiec z piłka, kiwnął i uderzyć
0
@Messiasz2 nie problem a tragedia,
0
@pacior95 co do puiga i aleni to byli zamrozeni w Barcelonie przez kilka lat. I zamiast iść w rozwoju do przodu wręcz sie cofnęli. Co do Aleni pamietam go w rezerwach, presezonie i pojedynczych meczach za czasów Valverde i uważam że Aleni bylby materiał na zawodnika Barcelony. Błędem jego było pójście do Getafe, bo ram niw może pokazać nic co się nauczył w la masiii co potrafił. Dobrym kierunkiem dla niego bylba Girona, Betis,
0
@Tlener wczoraj oglądałem MC z Evertonem, jak oni tam biegali, jakie tempo gry, jakie podania, szybkie granie piłka i mocne nie jak u nas że piłka ledwie dolatuje do parterach z drużyny, normalnie jak by się oglądało Barcę za dawnych czasów ale jeszcze w przyśpieszeniu.
0
@pacior95 jak widziałem nico w rezerwach to był to zawodnik bardziej ułożony, dojrzały bo i starszy znacznie niż gavi nie jestem przekonany czy gavi to zawodnik na grę przeciw cofniętemu rywalowi, bardziej na mecze otwarte jak z Realem, Atletico, Betisem. U Gaviego największy problem to głowa, jego głupie faule, niestety też często gubi krycie swojego zawodnika, plus wielki to serce do walki. Wydaje mi się Nico że zbyt późno dostał szansę w pierwszym zespole podobnie jak Alenia, Puig, mam nadzieję że nie spotkam to Guiu bo dobrze się zapowiada
0
@Faro no niestety, tylko czy trafi się ktoś kto zapłaci za niego i lewy się zgodzi tam pójść
1
@Hadim tylko lapcio tego nie widzi lub nie chce widzieć, bo po pierwsze to by była największą jego porażka a po drugie nie stać nas na dobrego trenera
0
@Faro najlepsze rozwiązanie sprzedać Lewego bo jego pensja niszczy budżet i zaburza równowagę
0
Od początku Xavi mu nie ufa i zmienia jako pierwszego, póki Xavi będzie trenerem to nikt nie będzie miał stabilizacji formy, wszyscy notują zjazd
1
Zadziałała chciwość menadżera i ojca Moriby. A wydawało się że jest to drugi Yaya Toure. Niestety nasi młodzi zawodnicy mają duży problem poza Barceloną. Dlatego podobnie źle się wiedzie teraz Nico, który dla mnie lepiej się zapowiadał niż gavi
0
@Tlener ciekawe jaka w tym wina Xaviego i jego sztabu
0
@Faro bardziej 18 bo za tydzien urodziny a Roque też ma 18, ale jak Guiu nie będzie miał możliwości rozwoju, planu rozwoju nie będzie dostawał minut w końcówkach to ucieknie, tak jak kiedyś Onana, Icardi, Fabregas, Pique, Grimaldo, Cucurella.
Na pewno po tym co pokazał należy mu sieć szansa, minuty w tym sezonie w przyszłym jeśli by lewy został to wypożyczenie do 1 lub 2 ligi.
Bo u nas jak się płaci za kogoś to się na niego stawia a jak z rezerw to brak zaufania, dania szansy
0
@R_da_Souza_Faria wraz z doświadczeniem swoje braki w szybkości może nadrabiać ustawieniem.
Tak jak Pique, albo raul albiol.
Największym problemem Erica było brak regularnej gry. A zawodników typu Vinicius to za dużo nie ma w LL. Czas pokaże, na ile się rozwinie, na pewno w grze ofensywnej taki obrońca jest nam potrzebny, zwłaszcza gdy przeciwnik się broni nisko
0
@gapkinha to który z naszych ŚO ma lepsze przerzuty, wyprowadzenie piłki niż Eric?
W dodatku przy obecnej formie naszych ŚO gdzie popełniają dużo błędów w obronie.
Kounde to nie ten kounde z Sevilli, po za tym kounde brak koncentracji, myślami jest po za boiskiem,
Chriestiensen czy Araujo zabiorą się z piłka do przodu ale nie potrafią już dobrze zagrać by napędzić akcję
Ericowi trzeba sezon albo dwa sezony by nabrał doświadczenia i dopiro wrócił do Barcy.
0
@Emhyr zwłaszcza że żadna z bramek w tym sezonie w grobie nie jest z winy Erica, nie obciąża jego konta i weźmy pod uwagę że gra w duecie że słabszym od siebie blindem
0
@Khajio z tym że zarówno Guardiola i Klopp wpuszcza co któryś mecz małych na kilka kilkanaście minut a jeśli w takim MC przy tak mocnej kadrze się da to co u na przy brakach kadrowych. Dla takiego młodego zawodnika wejście na parę minut stanowi dużą motywację, u nas Xavi co najwyżej na ławkę rezerwowych
0
@FC4BARCA a który z naszych ŚO ma lepsze wyprowadzenie piłki, przerzuty, potrafi zagrać prostopadła piłkę.
Problemem Erica był brak ogrania doświadczenia. Uważam że z niego może być jeszcze pożytek, tylko trener potrzebny do tego a nie Xavi
0
Mam nadzieję że rozwinięć sie na tyle by do nas wrócić bo to obrońca z dobrym wyprowadzeniem piłki, dokładnymi przerzutami czyli czymś co sprawia problemy Araujo, chriestiensenowi.
Eric musi zdobyć doświadczenie, grać, grać i jeszcze grać a wtedy być może do nas wróci
1
@SonBarcaGokuComeBack problem Erica był brak doświadczenia, ogrania, po prostu musi zagrać że dwa sezony, rozwinąć się i wrócić do Barcy bo wyprowadzeniem piłki, przerzutami zjada naszych obecnych obrońców. Po za tym jest cules i jest gotów nie dużo zarabiać
2
Ciężko powiedzieć jakim będzie dla nas wzmocnieniem. Obawiam się że Marc Guiu zostanie całkowicie odsunięty i nie dostanie kolejnych szans. Obawiam się też że Xaviego przerośnie zadanie jakim jest rozwój Roque, żeby Xavi i jego sztab go tylko nie zniszczył
1
@Hasszz gdyby Koeman został nico by się rozwinął, co jak co Koeman potrafił stawiać na młodych i ich rozwijać, i wtedy jak się patrzyło na Nico u gaviego to u Nico byla zdecydowanie większa sila i inteligencja niż gavi i drybling. Favi to walka, głupie faule,
0
Od samego początku Xavi próbuje go niszczyć zmianami co mecz, a w przeciwieństwie do Robercik felix jest w stanie kiwnął, wygrać mecz
0
@yzyr no właśnie w Anglii czy to w MC czy Liverpoolu, Arsenalu, ci jakiś czas młodzi dostają szanse, Pep, Klopp nie boją się wstawić od początku mlodego.
Xavi nie ma jaj by dać więcej minut Guiu, bo co będzie jak znowu strzeli, przecież Robercik musi grać.
0
@Heros11 Efenberg to śp pomocnik był,
Piłka ma to do siebie że nie współmierne jest porównywanie piłkarzy z różnych epok. Np. Rumenige to dwukrotny zdobywca złotej piłki.
Wiadomo jaka dominację miał Bayern od 2012 roku. Jak miażdżyli swoich przeciwników.
Same staty to nie wszystko.
0
Nie wiem kto głosował ale głównie skupili się na ostatnich kilkunastu latach
Manuel Neuer – Philipp Lahm, Mats Hummels, Franz Beckenbauer – Thomas Mueller, Bastian Schweinsteiger, Franck Ribery, Arjen Robben – Miroslav Klose, Robert Lewandowski, Gerd Mueller
Nie wiem co tam robi Thomas Mueller do Robbena i Ribery'ego też można się doczepić. A gdzie Effenberg , Lotar Matheus, Mario Basler, Ballack, Scheinstieger , Rummenigge
4
Dziwna sprawa z Nacho, do tego sezonu gościu grał czysto a teraz w ciągu kilku męczy dwa czerwa.
2
Ważne zeby kasa się zgadzała