Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dankho94isback jak spojrzymy na ostatnie sezony Christensena to on łapie lekkie urazy mięśniowe. Nie daje rady grać kilku męczy pod rząd zwłaszcza w układzie dwa meczach tygodniu. Tu jest minus, slaba strona duńczyka
6
Co do abde to niestety nue widać żeby się rozwijał. Co innego Riad, bardzo dobry występ.
4
Sędzia co mógł to pomógł Realowi, szkoda że Henrique tak późno wszedł bo mógłby trochę namieszać
8
@Dankho94isback dokładnie, Lucas i rudiger powinni dostać żółte za faule, sędzia na dużo pozwalał obrońcom przescieradeł. Dodatkowo jak Betis zaczął cisnąć na koniec to sędzia nie pozwolił wykonać im różnego i zakończył mecz
2
To jest jeden z lepszych kierunków do wypożyczenia dla Barcelony. Podobnie jak Betis Girona. Las Palmas to zespół z małym budżetem więc z chęcią przyjmie zawodników do ogrania,
0
Od przyjścia Lewego pozycja Ferrana jest zespole była marginalizowana. Rozumiem jak lewy był super formie ale wiosna poprzedniego sezonu i jesień gdzie lewy nic nie daje drużynie a i tak gra wszystko jest bez sensu. Tu trzeba dobrego trenera który będzie umiał zarządzać składem
0
@kanver_ jeśli chodzi o raphinhe to było prowadzę miev piłki nie kiwka, to jest to co wspominałem nie raz, że raphinha odnajduje się przy otwartej grze, kontrach, tak też było w Leeds.
Co do roli Lewandowskiego w tym przypadku zrobił miejsce dla Felixa ale sam chciał dostać prostopadle podanie.
Mi chodziło o robienie wolnego miejsca w polu karnym przy grze pozycyjnej, że nie ma tego gdy gra Lewy.
0
@Rhaan tak lewy wychodzi z pola karnego ale jego wyjścia nie doprowadzają że robi się przestrzeń i że nagle robi się miejsce do wejścia. Lewy wychodzi, ale jest to zbyt powolne, oraz zbyt długo zazwyczaj przetrzymuje piłkę, jeśli ona trafia, a jak zacznie ja prowadzić zamiast oddać to kaplica. Ferran przy naszym wolnym rozgrywaniu też się nie sprawdzi, i braku piłek od pomocników od skrzydłowych.
Chciałabym by Lewy się jeszcze odbudował i zaczął strzelać, dobrze by było jakby ktoś chciał go jeszcze kupić.
Co do skrzydłowych to raphinha nim nie może być bo nie ma kiwki i to wszyscy wiedzą a nasz styl to gra pozycyjna, klepanie, klepanie i pasowałoby żeby ten skrzydłowy umiał wejść w pole karne, raphinha będzie widoczny gdy gra jest otwarta jak z Atletico, jak była z Betisem ale nie tam gdzie przeciwnik się broni
0
Należy pamiętać że od października christiensen zmagał się z jakimś dyskomfortem, dlatego nie grywał całych meczy, to też mogło być powodem że dostal trochę odpoczynku, to że nie grał raczej mu zrobi na dobre. Ważne było by Inigo wszedł do drużyny u też grał, sezon jest tak długo że muszą grać wszyscy jak są zdrowi
4
Jeśli bym miał wybierać jego a Lewego to wybrałbym Ferrana, bo z tej dwójki Leqy lepszy już nie będzie a Ferran jest młody. Zaletą Ferrana jest gra bez piłki, tworzenie przestrzeni do wejścia z pola innych zawodników, ciągły ruch, i jest technicznie lepszy niż lewy, i szybszy.
Lewy to dalej dobra gla głowa, gra tyłem do bramki.
0
@Rhaan w przeciwieństwie do Robercika robi przestrzenie dla wchodzących z pola, czego nie ma jak gra ( stoi) Lewy. Błąd Xaviego że lewy zawsze musi grać wszystko nawet jak pitoli każda akcję
0
Savio to świetny pomysł, ma drybling czyli coś czego nie ma raphinha, a co powinien mieć każdy skrzydłowy w Barcelonie
4
@FanAtyk1987 kup fife, innej opcji by taki skład zobaczyć nie ma, :)
0
Dobrze by było ba nim trochę odzyskać kasy, lepszy już nie będzie
0
Dlatego od dawna uważam że żadnych Afrykanów, Azjatów, i islamistów w zespole.
0
@JarekS akurat uważam że pójście do ligi włoskiej to najgorsze co można zrobić, kluby mają zbyt szerokie kadry, najlepszy kierunek to Niemcy, Francja,
0
Jeśli mieli by sprowadzic bramkarza to na rezerwę. Najlepsze opcje to Ledesma z Cadiz i Dimitrovski z rayo ale czy nas na nich stać. Wszystko będzie zależało od tego na kiedy będzie przewidziany powrót Matsa. Tak naprawdę mamy ponad półtora miesiąca na decyzję
1
@Rejxon z Romeu stało się to co z większością piłkarzy przychodzących pod opiekę Xaviego, obniżają loty. Romeu miał pierwsze mecze bardzo dobre. Zresztą w Gironie grał całkiem inaczej, tam był liderem środka, a tutaj z meczu na mecz we wrześniu coraz gorzej
0
@Meskalina za takie kwoty to można ustalać mecze w 3 lidze. Zwłaszcza że są raporty o sędziach, i tam też ktoś mimo wszystko musiał trochę czasu poświęcić na to, analizować sędziego, jego zachowania.
0
Dobra opcją mógli by być Ledesma z Cadiz lub Dimitrievski z Rayo. Zawsze ciężko nam jest ich pokonać
2
Dobrze ze zagra Eric, zobaczymy jak zagra na tle naszych zawodników, dobry test dla niego, szkoda że Torre nie zagra bo podobnie dobrze by było go zobaczyć
0
@bulo przy naszym stylu gry drybling na skrzydłach jest ważny.
Uważam że mimo tej lewej nogi powinniśmy się go pozbyć by drużyna poszła w rozwoju do przodu.
Ciekawe opcje to savio i Kubo i Luiz Henrique z Betisu ( choć ten sezon ma słabszy, nie poszedł do przodu)
0
@Pawel1985 poziomem Ligi brazylijskiej, oraz tym że Vitor Roque nie przychodzi do nas jako gwiazda ligi brazylijskiej tylko jako nadzieja ligi brazylijskiej. Na pewno musi dostać tak dużo czasu jak rodrygo i vinicius, ale czy u nas dostanie?
0
@NorbiTBOB porównywanie Roque do Neymara jest słabe. Neymar był gwiazda ligi brazylijskiej i przychodził jako crack, gwiazda. Roque jest tylko jedna z nadziei w tej lidze
2
W drugiej połowie było widać w czym tkwi problem z raphinha- brak dryblingu.
Pedri powinien być zmieniony w 70 minucie bo już cz łapał. Ostatnie 20 minut brak kontroli nad meczem,
1
Powinien najpierw pójść na wypożyczenie do słabszej ligi typy holenderska, może belgijska, gdzie będzie mógł grać i gdzie obrońcy zostawia mu trochę miejsce.
Bo liga brazylijska a hiszpańska a jeszcze styl Barcy to przepaść, ogromny przeskok dla zawodnika
0
Zarówno Eric jak i Torre zaliczyli dobre mecze. Obejrzałem dzisiejszy mecz bo chcialem zobaczyć Erica i Torre. Eric pewny, dobrze wyprowadzał piłki, Torre też pozytywnie, on musi więcej grac
1
@Rejxon on odpalił, świetne wejście do pierwszej drużyny, bramki w rezerwach, bramki na mistrzostwach u17, jest młody i trzeba go wprowadzać po woli
1
@Fake69 Pena też to potrafi tylko trzeba mu trochę pewności, odwagi, a to przyjdzie z kolejnymi meczami i interwencjami
0
@Rejxon ja liczę na młodego Marca Guiu, potrzeba nam młodych głodnych sukcesów, takich którym się chce na boisku.
Tylko potrzebny jest dobry trener bo w Xaviego nie wierzę