Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jackazz tylko często bywało w przeszłości że zaczynamy mocnym by zrobić wynik a później zmiany i się okazywało że pierwszym składem graliśmy prawie do końca.
Powinniśmy zaufać zmiennikom i młodym a dać odpocząć tym co grają ostatnio dużo i są ważni na real.
Niech zaczną młodzi i rezerwowi a jak będzie trzeba to dopiero wpuszczać pierwszy garnitur.
Mecz z Realem jest znacznie ważniejszy
0
Cancelo na ławkę, niech odpocznie przed Realem
0
@gumaz pasuje ale nie kosztem meczu z Realem, a Cancelo i Gundogan grają za dużo.
Ja bym się zastanowił też nad Cubrasim za Christensena bo jego przeciazac też nie można
0
@Greenalley ale jesteśmy w doskonałej sytuacji w grupie, a klasyk to prestiż, budowanie morale, i ważne punkty.
Młodzi też dadzą radę
0
@HypeR klasyk jest zbyt znaczący by tam odpoczywali, a grupę w LM mamy łatwiejsza niż ostatnio i mamy już 6 pkt i Porto u siebie
0
Cancelo i Gundogan, Araujo i balde powinni zacząć mecz na ławce,
Tak bym to widział
Mats
Fort Chriestiensen Martinez Alonso
Fermin Romeu casado(Garido)
Ferran Guie Felix
Trzeba szkielet oszczędzać na Real
0
Przydałoby się by paru zawodników przed meczem z Realem odpoczelo, jak Cancelo, Gundogan, oraz max po pół meczu zagrali Araujo, Chriestiensen, gavi, felix, balde
29
FDJ będzie kluczowy dla nas, bez niego nasza pomoc wygląda dużo słabiej
1
Sędziowie tolerują wiele nie sportowych zachowań Viniciusa, machania rękami, gestów do kibiców, wygląda to tak jakby bali się dać mu kartkę.
5
Inigo Martinez wg redakcji FCBarca.com zajmie dwa miejsca na ławce rezerwowych??
2
Jego wypożyczenie do Milanu było skazane na porażkę, styl Milanu i bardzo szeroka kadra. Jeszcze będą z niego ludzie.
0
Bardzo dobrze ze się go pozbyliśmy szkoda tylko że nie wzięliśmy za niego 50 baniek,
U dembusia głowa dawno stanęła.
Robi wiele zamieszanie na boisku z czego prawie nic nie wynika ani gole ani asysty
0
raporty Negreiry były lepsze :)
2
Za 700 tys euro za rok w ostatnim roku ti aa dużo raczej sue nue dało przekupić sędziów, chyba że oni symbolicznie tylko brali.
0
@Toretto najpierw niech się ta cała opozycja dogada ze sobą, bo wiadomo ze rudy i spółka będzie chciała wydymać resztę opozycji. Uważam że PiS rządził w ostatniej kadencji w najtrudniejszych czasach- covid, wojna, inflacja. Zobaczymy po roku czy po dwu co się zmieniło. O ile hołownia, PSL konfederacja mieli pomysły o tyle PO tylko myślało by pokonać PiS i o był ich cały program
0
Czy PSL zaryzykuje i przyłączy się do PiSu, bo PSL zawsze to stara się trzymać z tymi przy władzy, chyba że konfederacja( podskoczy im jeszcze wynik) plus dezerterzy z innych partii. KO pewnie spadnie wynik o około 1,5-2 % bo część osób najłatwiej było wskazać KO niż partie na która rzeczywiście głosowała.
Będzie ciekawie,
0
@kejdzi tu nie chodzi o kontuzje tylko o to że wszyscy piłkarze jak przychodzą do nas to podupadaja fizycznie. To jest dziwne bo dotyczy wielu zawodników. Weźmy przykład Rakiticia który w Sevilli cofnął się pod względem fizycznym do tego jak do nas przychodził. Przecież u nas to poruszał się jak 40 latek
0
Nasza gra ofensywie, wyprowadzenia piłki bez FDJ to dno. Mimo chęci Gaviego to on nie zastąpi FDJ w tych aspektach.
Kounde, FDJ, Pedri, Lewandowski, Raphinha, Lamine, lista kontuzjowanych coraz dłuższa :(, a teraz wyjazd na reprezentację
0
Casado brak?
Liczyłem że wreście dostanie minuty z łatwym przeciwnikiem jakim jest Granada
0
@noface to jest duży problem, mimo posiadania Araujo, Chriestiensena Koncert Lewego, Alonso , nie mamy sytuacji z roznych bo nie potrafimy wrzucić piłki
1
Widzą że barca będzie miała problemy kadrowe stąd sędzia który gwiżdże przeciw nam, tak by nam utrudnić, byśmy stracili punkty. Będzie ciężki, skomplikowany mecz
0
@xavi890 chriestiensen lubi na kadrze coś złapać
0
@Kalin33 nasze wytrenowane ustawienie, takie rzeczy to tylko w fifie
0
Oglądasz taki mecz i Ci się przypomina Czesiu Michniewicz na MŚ.
Możemy być dumni Xavi pod patrzymy z Czesia zwycięską taktykę, uczy się od najlepszych
0
@Rob chodziło mi o to że że względu FF nie możemy sobie pozwalać by na papierze transfery były na minusie, bo będą nam limity płacowe utrudniac życie. Ike razy możemy sprzedawać odkupywać sprzedawać barca Studios
0
Tutaj bardziej chodzi o to by nie płacić za +30, zwłaszcza większych pieniędzy, bo tych pieniędzy się raczej nie odzyska.
Co innego zawodnik przychodzący za darmo.
Na takim Lewym nie zarobimy chyba że araby będą chciały go kupić
4
Bo musieliśmy gonić wynik w końcówce meczów oraz zniekształca obraz rzeczywistości mecz z Antwerpia.
0
Chłopak ma dopiero 20 lat i jest po długiej kontuzji , jemu trzeba czasu i trenera który mu zaufa. Jeszcze będą z niego ludzie. Poniżej 50 mln bym nie sprzedawał
7
Real wygrał Girona jakby była skuteczna na początku oraz sędzia nie bal się gwizdać przeciw Realowi to mogło by być inaczej.
Jednak nagonka Real TV zrobiła robotę
10
Real - biała siła? Przecież tam Rudiger, Alaba Mendy Camavinga Touachmeni, Vinicius, Bellingham Rodrygo . Bardziej to czarno widzę