0

@Jackazz tylko często bywało w przeszłości że zaczynamy mocnym by zrobić wynik a później zmiany i się okazywało że pierwszym składem graliśmy prawie do końca.
Powinniśmy zaufać zmiennikom i młodym a dać odpocząć tym co grają ostatnio dużo i są ważni na real.
Niech zaczną młodzi i rezerwowi a jak będzie trzeba to dopiero wpuszczać pierwszy garnitur.
Mecz z Realem jest znacznie ważniejszy

0

Cancelo na ławkę, niech odpocznie przed Realem

0

@gumaz pasuje ale nie kosztem meczu z Realem, a Cancelo i Gundogan grają za dużo.
Ja bym się zastanowił też nad Cubrasim za Christensena bo jego przeciazac też nie można

0

@Greenalley ale jesteśmy w doskonałej sytuacji w grupie, a klasyk to prestiż, budowanie morale, i ważne punkty.
Młodzi też dadzą radę

0

@HypeR klasyk jest zbyt znaczący by tam odpoczywali, a grupę w LM mamy łatwiejsza niż ostatnio i mamy już 6 pkt i Porto u siebie

0

Cancelo i Gundogan, Araujo i balde powinni zacząć mecz na ławce,
Tak bym to widział
Mats
Fort Chriestiensen Martinez Alonso
Fermin Romeu casado(Garido)
Ferran Guie Felix
Trzeba szkielet oszczędzać na Real

0

Przydałoby się by paru zawodników przed meczem z Realem odpoczelo, jak Cancelo, Gundogan, oraz max po pół meczu zagrali Araujo, Chriestiensen, gavi, felix, balde

29

FDJ będzie kluczowy dla nas, bez niego nasza pomoc wygląda dużo słabiej

1

Sędziowie tolerują wiele nie sportowych zachowań Viniciusa, machania rękami, gestów do kibiców, wygląda to tak jakby bali się dać mu kartkę.

5

Inigo Martinez wg redakcji FCBarca.com zajmie dwa miejsca na ławce rezerwowych??

2

Jego wypożyczenie do Milanu było skazane na porażkę, styl Milanu i bardzo szeroka kadra. Jeszcze będą z niego ludzie.

0

Bardzo dobrze ze się go pozbyliśmy szkoda tylko że nie wzięliśmy za niego 50 baniek,
U dembusia głowa dawno stanęła.
Robi wiele zamieszanie na boisku z czego prawie nic nie wynika ani gole ani asysty

0

raporty Negreiry były lepsze :)

2

Za 700 tys euro za rok w ostatnim roku ti aa dużo raczej sue nue dało przekupić sędziów, chyba że oni symbolicznie tylko brali.

0

@Toretto najpierw niech się ta cała opozycja dogada ze sobą, bo wiadomo ze rudy i spółka będzie chciała wydymać resztę opozycji. Uważam że PiS rządził w ostatniej kadencji w najtrudniejszych czasach- covid, wojna, inflacja. Zobaczymy po roku czy po dwu co się zmieniło. O ile hołownia, PSL konfederacja mieli pomysły o tyle PO tylko myślało by pokonać PiS i o był ich cały program

0

Czy PSL zaryzykuje i przyłączy się do PiSu, bo PSL zawsze to stara się trzymać z tymi przy władzy, chyba że konfederacja( podskoczy im jeszcze wynik) plus dezerterzy z innych partii. KO pewnie spadnie wynik o około 1,5-2 % bo część osób najłatwiej było wskazać KO niż partie na która rzeczywiście głosowała.
Będzie ciekawie,

0

@kejdzi tu nie chodzi o kontuzje tylko o to że wszyscy piłkarze jak przychodzą do nas to podupadaja fizycznie. To jest dziwne bo dotyczy wielu zawodników. Weźmy przykład Rakiticia który w Sevilli cofnął się pod względem fizycznym do tego jak do nas przychodził. Przecież u nas to poruszał się jak 40 latek

0

Nasza gra ofensywie, wyprowadzenia piłki bez FDJ to dno. Mimo chęci Gaviego to on nie zastąpi FDJ w tych aspektach.
Kounde, FDJ, Pedri, Lewandowski, Raphinha, Lamine, lista kontuzjowanych coraz dłuższa :(, a teraz wyjazd na reprezentację

0

Casado brak?
Liczyłem że wreście dostanie minuty z łatwym przeciwnikiem jakim jest Granada

0

@noface to jest duży problem, mimo posiadania Araujo, Chriestiensena Koncert Lewego, Alonso , nie mamy sytuacji z roznych bo nie potrafimy wrzucić piłki

1

Widzą że barca będzie miała problemy kadrowe stąd sędzia który gwiżdże przeciw nam, tak by nam utrudnić, byśmy stracili punkty. Będzie ciężki, skomplikowany mecz

0

@xavi890 chriestiensen lubi na kadrze coś złapać

0

@Kalin33 nasze wytrenowane ustawienie, takie rzeczy to tylko w fifie

0

Oglądasz taki mecz i Ci się przypomina Czesiu Michniewicz na MŚ.
Możemy być dumni Xavi pod patrzymy z Czesia zwycięską taktykę, uczy się od najlepszych

0

@Rob chodziło mi o to że że względu FF nie możemy sobie pozwalać by na papierze transfery były na minusie, bo będą nam limity płacowe utrudniac życie. Ike razy możemy sprzedawać odkupywać sprzedawać barca Studios

0

Tutaj bardziej chodzi o to by nie płacić za +30, zwłaszcza większych pieniędzy, bo tych pieniędzy się raczej nie odzyska.
Co innego zawodnik przychodzący za darmo.
Na takim Lewym nie zarobimy chyba że araby będą chciały go kupić

4

Bo musieliśmy gonić wynik w końcówce meczów oraz zniekształca obraz rzeczywistości mecz z Antwerpia.

0

Chłopak ma dopiero 20 lat i jest po długiej kontuzji , jemu trzeba czasu i trenera który mu zaufa. Jeszcze będą z niego ludzie. Poniżej 50 mln bym nie sprzedawał

7

Real wygrał Girona jakby była skuteczna na początku oraz sędzia nie bal się gwizdać przeciw Realowi to mogło by być inaczej.
Jednak nagonka Real TV zrobiła robotę

10

Real - biała siła? Przecież tam Rudiger, Alaba Mendy Camavinga Touachmeni, Vinicius, Bellingham Rodrygo . Bardziej to czarno widzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?