0

chriestiensen powinien odpocząć, lepiej go nie przeciążać, Lewy też powinien odpocząć, Cancelo i Felix muszą się zgrywać z zespołem
Tak bym to widział:
Ter Stegen
Cancelo- Kounde -Martinez -Alonso
Oriol - Gundogan - FDJ
Raphinha -Ferran -Felix
Z ławki przy dobrym wyniku:
Fermin, Casado, Roberto, Yamal,

1

Niech sobie jeszcze tydzień odpocznie tak by go przygotować na real, wcześniej nie jest potrzebny

0

@Kilotopy
Spodziewałem się koło 7-8 minut a tu 4.
Albo wytyczne się zmieniły albo wszystko zależy od tego kto broni a kto goni wynik,
to co kepa wyprawiał to powinna być żółta kartka a nie uśmieszki sędziego. Bardzo ładne zachowanie bocznego, który wbiegł na boisko i podał do kepy piłkę

1

Chyba zmieniły się wytyczne dla sędziów, real grał na czas ostatnie 20 minut plus zmiany a sędzia doliczył tylko 4 minuty i skończył szybko mecz

0

Najlepsze: zagralismy 4-3-3, wreście mieliśmy PO w składzie. Nasi skrzydłowi i boczni obrońcy z obydwu stron stanowili zagrożenie, Oriol kolejny dobry mecz, wszystkie zmiany wykonane przez Xaviego. Brak kontuzji, Baude choć nie skuteczny ale na luzie i z pewnością siebie. MAts w wysokiej formie. Wreście w pomocy wszyscy biegają, walczą, piłka chodzi szybciej niż Sergio w składzie
Najgorsze: pojedyncze błędy w obronie obrońców i sytuacje betisu.

0

@fenix1983 laporta naprawdę robi robotę, kombinuje jak może choćby ta ściema z tymi dźwigniami by się zgadzało na papierze, "sprzedajemy" Barca Studios za grube miliony by pod ratować przydochody, i tebas wie że to przekręt ale w papierach się zgadza, więc nic nie może z tym zrobić.
jeszcze że dwa- trzy ciężkie lata nas czekają, ważne by jak najszybciej wrócić na camp Nou by zarabiać,

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KibicBarcy84 nie pisze o Wyspach Owczych a o Rozwoju drużyny pod okiem Santosa , tak jak było u Benhakera, czy nawet Nawałkiczy Sousy

0

@prokar1 za tyle raczej nie pójdzie ale pewnie jest jeszcze jakiś zapis że po trzecim roku dostaniemy mniej albo że mogą wykupić go za parę baniek, niestety jesteśmy januszami biznesu

0

Santos to nie trener przy którym zaczniemy grać piłka, iść do przodu, rozwijać się jako zespół. To jest zbyt defensywny trener, starego pokolenia

3

@kanver_ Santos to bardzo prprzereklamowany i przepłacony trener, nie czujący naszej piłki, już wolę Nawałkę

1

Oglądając mecze ligowe Barcy przez ostatnie kilkanaście lat to mogę stwierdzić że:
Sędziowie pomagali, gwizdali dla Barcy wtedy gdy w meczu prowadziliśmy wysoko, wtedy potrafili przyznać karnego, dać czerwo przeciwnikowi w sytuacji gdzie przy 0:0 by nie gwizdneli.
Również podobne zachowanie sędziów było widoczne na koniec sezonu gdy matematycznie real już nie mógł nic zrobić, lub my go dogonić.
Tak jakby wtedy nabijali staty że i dla nas gwiżdżą

4

Czyli daliśmy się znowu wydymać Betisowi, te nasze super interesy.

0

@liberoFCB Xavi i testowanie mlodych, Robercik musi grać wszystko, Do końca będą grać ci z pierwszego składu jeśli nie będą mieć kontuzji

1

To zawodnik który by mógł szarpać na lewej stronie, brak skrzydłowych abde i absurd bardzo ograniczy pole manewru. Zresztą lewy będzie miał i tak pierwszy skład nie ważne jak będzie grał

1

Jeżeli z jego przyjściem przestaniemy grać czterema w pomocy to super transfer

0

@Freek_Tom Lewy i dobra atmosfera? Coś o tym błaszczykowski i Piszczek wiedzą.
Xavi jest słabym trenerem pod względem rozwoju piłkarzy, dlatego z takiego Fresnela by nic nie zrobił, on potrzebuje gotowy towar jak Cancelo.

0

@Bruti z tego co pamiętam Ashly Cole czarny, Joe Cole bialy

0

To może trzeba było wypożyczyć Xaviego.
Fatu wróci hak Xavi odejdzie

5

@Qaz123 te fundusze i barca Studios to jest przekręt i rok temu i teraz by podreperować finanse do ff laliga

0

@FCBurnley właśnie na tych przekrętach z barca Studios tracimy.
Przez te restrykcyjne przepisy ff cała LaLiga oprócz realu nie może się wzmacniać rejestrować, przez co ani Sevilla, Atletico Villareal betis nikgo znaczącego nie mogą kupić przez co liga staje się mniej konkurencyjna.

0

@Hadim tylko pod warunkiem że przyjedzie Cancelo. Z drugiej strony Hak Eric będzie wreście grał w pierwszym składzie w drużynie z środka w dodatku grającej piłką może się rozwinąć, ograć, nabrać pewności

0

@Ziemny o ile można liczyć że ansu się odbuduje i pójdzie do przodu to po lewym bym się już nie spodziewał powrotu do wysokiej formy, skuteczności.

4

@Bajson bo to jest przekręt z tym barca Studios, i za rok też będziemy sprzedawać odkupione udziały by wypracować dodatkowy zysk

3

Głupie przepisy FF w Laliga wymuszają że dochodzi do fikcyjnego sprzedawania czegoś co jest stworzone tylko po to by to sprzedać i wypracować zysk a później odkupić i znów sprzedać

0

@Hadim tylko ze z reprezentacji Chriestiensen wróci z kontuzja i zostanie nam kounde i Alonso

0

Oj, nie dobrze, z jego szczęściem to wróci z kontuzją

1

Aston Villa lub West Ham

0

@Bobo25 człowiek już się przyzwyczaił do jego kontuzji że nie odczuwa jak go jak go nie ma przez kilka tygodni miesięcy. Ale niezła rywalizacja z tymi kontuzjami, lepiej by mierdy wygrały ta rywalizację

0

I pierwszy transfer jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?