Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lewy to najlepszy kumpel, nie egoista, w końcu to kapitan naszej kadry wzór do naśladowania....
2
Dobrze ze były dwie lekcje w-f to daliśmy radę, nasz w-f xavi znów zawalił. To jego dna zmutowalo do tego stopnia że się to ciężko ogląda. Wstyd bo teraz z nikim nie jesteśmy pewni punktów
2
Swoją droga sędziowanie dzisiaj słabe sędzia puszczał bardzo dużo fauli Alaves, i zero kartek dla nich a kilka mogło być spokojnie, madryt rządzi
1
@Rioletto aż strach że się potknie i wywali.
0
@Krzanu10 trzeba go jakoś wypromować by sprzedać po sezonie,
U nas skrzydłowy musi umieć kiwać, a to wyjątkowy technik brazylijski bez kiwki
0
@oyche sezon
22/23 23 mecze
21/22 - 19
20/21 - 17
19/20 -21
18/19 -8
17/18 - 27.
Dodatkowo co ważne do podkreślenia że Chriestiensen u nas zazwyczaj jest zmieniany nie gra do końca meczu, w tym jak zeszłym sezonie, w Chelsea też było podobnie
0
Szkoda że gundogan nie odpoczywa, zwłaszcza że pojedzie na kadrę i zagra dwa mecze, w jego miejsce Oriol lub casado.
Na lewej powinien grać Marcos Alonso, reszta składu ok ewentualnie raphinha za yamala od początku
0
@barteksuchy85 ok, ok tylko wiem za ile my sprzedajemy oraz wszyscy wiedzą że kasa nam potrzebna a duńczyk łapie co sezon kontuzje i tak jest u nas i przez lata było w Chelsea.
Jakby poszedł za 30 mln to sukces
0
@Murazor z tym że ten obrońca w każdym sezonie ma kontuzje i wszyscy o tym wiedzą, a druga sprawa to my mamy dobre serce i sprzedajemy tanio.
Już za Langleta nabraliśmy kasy
0
@oyche wszyscy wiedzą ze jest szklany. Duńczyk łapie często urazy i też tak było w Chelsea.
Poza tym to Barca, oba drogo nie sprzedaje
0
Jeśli wpłynie dobra oferta to jak najbardziej tak, myślę że każda kwota powyżej 20 mln była by dobra bo przyszedł za darmo więc całość kwoty to zysk
A w rezerwie jest Garcia, i młodzi obroncy zarezerwowaną plus Riad w Betisie
0
@Roni988 oglądałem pierwsza połowę i wczoraj Valencia zagrała słabo w defensywie, albo zero koncentracji, odpuszczanie krycia i walki do końca. Porównując do meczu z przed tygodnia z rayo to Valencia przeszła koło meczu
0
@peetwithbarca tylko ze nasz Xavi lubi zawodników z doswiadczenieniem a młodych to tylko wtedy gdy już naprawdę nie ma kogo wstawić
0
Obawiałem się że przez to że 7 zawodników pojechalo na MŚ u17 będzie u nas słabo a tu kolejne zwycięstwo.
Tylko najważniejsze by tych młodych wprowadzać do pierwszej drużyny a nie zamrażać w rezerwach. Czy Xavi będzie tak robił wątpię
4
To nie był aż tak zły pilkarz, był zbyt defensywny by grać obok Busquetsa, bardziej bym go widział grającego w dwójce pivotów.
On by się odnalazł lepiej w drużynach grających szybciej, nie grających co akcja ataku pozycyjnego jak u nas jak np w Sevilli, Atletico
2
Roberto nie biorą na prawą obronę a na ławkę bo tam czuje się najlepiej
0
@Faro na chwilę obecną Szachtar jest dużo mocniejszy ajax, myślę że i to bardzo.
Ajax w ciągu ostatnich 2-3 lat wyprzedał wszystkich co się wybili a nowe nabytki nie wystrzeliły podobnie młodzież , chyba zbyt wielu jednocześnie wprowadzanych do pierwszej drużyny plus nie trafieni trenerzy
0
@kibic1899 tego ostatniego podania to mu brakowało cały czas, zazwyczaj przy końcu wejścia swojego nue wie co ma zrobić, wrzucić, zagrać płasko, jest zbyt mało zdecydowany w akcji.
Grimaldi szkoda że go nie sprowadzili za darmo, bo byłby wzmocnieniem dla nas, najlepiej jakby przyszedł kosztem alonso
0
Dla przypomnienia ajax jest w wielkim kryzysie, i jest na dole ligi holenderskiej, więc poziomem można go porównać do naszej ekstraklasy.
Niech wywalczy miejsce w lidze angielskiej i strzela
0
@michasfcb89 lewy nie jest liderem też drużyny, on meczu nie wygra sam, nie zrobi akcji, on musi dostać podanie i je wykończyć
0
@Greenalley ja jestem fanem FDJ od czasu gry w Ajaxie, i Frankie trzyma poziom, i wolałem go bardziej u Koemana, niż u Xaviego. Xavi go niszczył marginalizują jego status w drużynie, sadzajac go na ławce. U Koemana FSH miał świetne wejścia w pole karne,
Co do Balde to on jest już długo po kontuzji i cały czas nie generuje żadnych liczb bramek, asyst, cały czas jego dośrodkowania są blokowane, nie ma pewności w sobie takiej jak miał w zeszłym sezonie.
Co do pedriego to tutaj kontuzje go hamują
Co do Gaviego to biega, pressuje, walczy, jego gra dobrze wygląda do kartki bo później jak musi się pilnować to już słabiej. Z tym że jeśli mamy miec silną pomoc trzy osobową to brak dla Gaviego miejsca, zwłaszcza że jak nie ma FDJ to jest problem z wyprowadzeniem piłki, wyjściem z pod pressingu.
Fatiego czy ferrana w zeszłym sezonie Xavi zniszczył psychicznie.
Mimo dwóch lat, mega wzmocnieniu składu nue widać ręki trenera, wypracowania schematów, po takim składzie jak mamy nóż bać spodziewać się dużo więcej
0
Co do pressingu ma rację, że źle funkcjonuje nie wszyscy co powinni przypressowac podchodzą pod zawodników i zostają wolni zawodnicy przeciwnika fo których idzie piłka a poza tym gavi często biega od zawodnika do zawodnika zostawiając swojego zawodnika. Wogole nasz pressing wygląda jak u trampkarzy, jakbyśmy dopiero się uczyli.
0
@mikke lewy po MŚ gra piach mi. O kilku bramek gra piach, ... Może jeszcze przeżywa te mln premii których nie dostał od Morawieckiego
0
@HypeR Longlet miał kilka dobrych meczy ale zawalal popełniał błędy w tych ważnych, głupie faule, złamanie lini spalonego, przegrane pojedynki, głupie kartki. U niego problem był z mentalem, okresu u Xaviego nie komentuje bo to już była tragedia
Ps. od 2004/2005 nie obejrzałem może max z 10 meczy o punkty, i to były jakieś początkowe fazy Pucharu króla, i może że 2-3 mecze ligowe.
I kur. Ica bierze człowieka jak ogląda takie coś jak w sobotę z Realem czy dziś z szchtarem
0
@Tatazolwinia piszę o tym od dawna że jak ktoś przychodzi to kocur a później zjazd formy jak u : Ferran, Kessie, kounde, Lewandowski, Romeu, Cancelo, felix, raphinha, jeszcze trochę się gundogan opiera. Zniszczenie psychiczne fatiego.
Czyżby doświadczenie zdobyte przez trenejro u arabów nie wystarczało???
5
Przy xavim piłkarzy zamiast się rozwijać idący dół, najlepiej to widać na nowych nabytkami którzy z meczu na mecz zjazd formy.
1
@Tasde wolę ferrana na środku bo on cały czas się przemieszcza, robi przestrzenie a lewy stoi, stoi i czeka na okazję
0
Może bariera językowa ale lewy wogole się nie rozumie z resztą, te jego spacerki i stanie na szesnastce,
0
@Pablozeusz z tym staniem uczył się od Valverde, pogonić Lewego, raphinhe i oczywiście treneiro
1
Jak do tego doszło nie wiem...