Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może bariera językowa ale lewy wogole się nie rozumie z resztą, te jego spacerki i stanie na szesnastce,
0
@Pablozeusz z tym staniem uczył się od Valverde, pogonić Lewego, raphinhe i oczywiście treneiro
1
Jak do tego doszło nie wiem...
1
@Emhyr w niedzielę go rumun też odciął, wygrał wiele pojedynków, poprostu nie można mu dawać zbyt dużo wolnych przestrzeni.
Poza przyśpieszeniem, odejściem to gość nie jest już taki kozak bo strzał ma słaby i się gotuje mu głowie
1
@chriis dokładnie, albo gra na PO albo powinien zacząć na ławce.
Ale zachowanie Xaviego jest źle bo, piłkarze tracą morale, i siada im psycha bo
Cancelo sobie myśli że Xavi mu nie ufa, ze jest za słaby na PO
Napastnik sobie myśli że : obrońca jest lepszy niż ja napastnik, że trener mi jie ufa.
Zwłaszcza że Cancelo grający wyżej w meczach z białymi i sociedad zawodzi
0
@tomek1656 większość tych jego długich piłek to jest wywalanie piłki. Nie przypominam sobie jego wyprowadzeń, szybszej gry piłką, dobrych podać do przodu, do Gundo, Gaviego, fermina, Felixa
0
@mvnBasten oglądałem wszystkie jego i wywalanie piłki do przodu to mogło być w Athleticu, nie wspomnę o jego premierowym meczu bo to była załamka i przetrzymywanie piłki, jeśli chodzi o wyprowadzenie pułki to potrzebny jest nam ktoś w stylu Big Sama z czasów jego świetności czy nawet Erica a nie ciągle granie na bok do balde. W defensywie gra wygląda ok, solidnie
1
@Greenalley ale drużyna i poszczególni zawodnicy powinni iść do przodu, rozwijać się, a tutaj tego nie ma, są dobre mecze jak nam idzie ale zazwyczaj wygląda to słabo, zwłaszcza że kadrę przynajmniej na papierze mamy mocną
0
@HypeR Longlet nigdy nie był na poziomie Barcy, to obrońca na drużyny pokoju Betis Sevilla, Bilbao, może max Villareal.
Ma problem z psychą
0
Zachowanie rudigera na czerwo, a sędzia z zamiast to daje po jednej żółtej. Vinicius za swe zachowanie gdyby nie był czarny i z realu to by co mecz dostawał czerwo, ale nie w realu i nie bo jest czarny
0
Obejrzałem wczorajszy mecz realu i można powiedzieć że Vinicius by dostać żółta kartę to musi kilka razy sfaulowac, drzewiec się na sędziego, machać rękami. Za to co robi Vinicius w meczu i nie dostaje kartki Nasz zawodnik by wyleciał z boiska, czy sędziowie tak się boją dać mu kartkę by nie posadzili ich o rasizm. Podobnie wczoraj rudiger co odwalał i tylko żółta kartka.
0
@Rewolucja123 lewy w sytuacji z Gavim by stał na 11-14 metrze i robił tłok, a Ferran jest cały czas w ruchu dzięki czemu tworzą się przestrzenie dla innych , lub stwarza sobie sytuacje
1
Wczorajsze zachowania viniciusa oraz rudigera zasługiwały na czerwa.
Ale są czarni i im czerwonej dać nie można.
Wczoraj za same faule spokojnie należała się żółta, za pyskówki i machania rękami i to podejście do sędziego z mechanizm rękami. Poprostu są dwa standardy oceniania zachowań, z Gavim sędzia w sobotę nie miał problemu dać żółtej przy protestach.
0
E defensywie dobrze ale z wyprowadzeniem piłki już znacznie gorzej,
0
@FATTOMY to że Sociedad stworzyło tyle sytuacji źle świadczy o naszej defensywie
0
@VbamboeB przy Felixie i Cancelo ostatnie mecze słabiej, ale
Kounde w porównaniu do tego co grał w Sevilli a zeszły sezon gdzie miał wiele kiepskich zagrań, on nie poszedł do przodu w rozwoju,
Co do Araujo to nie widzę w czym niby rozwija go Xavi, jego rozwój ograniczają kontuzje
Gavi taktycznie, wyprowadzenie piłki słabo, gavi biega za piłka jak chłopaczki na orliku, nie trzyma swojego i to właśnie wykorzystał Bellingham w meczu z nami.
Lewy zjazd, Ferran w zeszłym sezonie kompletny zjazd, Fatiemu zniszczył mental, Balde bladzi, znika w meczu, jego wejścia nic nie dają albo zablokowane podania albo nie celne.
Kessie, raphinha.
Fermin to chyba kwestia talentu a nie pracy Xaviego
Xavi to nie trener który rozwija zawodnika, wydobywała niego maksimum jak Tuchel, Guardiola, Klopp
9
Bardziej niż zmęczenie to Cancelo wyszło zmiana pozycji, to jest Xavi że to co dobre psuje
0
@gaviypedri68 w przeciwieństwie do lewego walczy, presuje, w ataku w przeciwieństwie do lewego który stoi w miejscu Ferran stara sie znaleźć miejsce, porusza się
0
@Awtameok_Klana męczenie Cancelo jako skrzydłowego to żadna rotacja, zwłaszcza że ta pozycja mu nie leży, gdzie z PO gdzie był jednym z liderów drużyny staje się nie widoczny
0
Xavi z tych piłkarzy nie zrobi drużyny, on nue potrafi rozwijać drużyny, rozwijać piłkarzy a wręcz przeciwnie przy nim notują zjazd formy.
Pomyśleć że Xavi pogonił Nico a w jego miejsce wziął Oriola .
1
@VbamboeB tu chodzi o to że nie rozwija zespołu, poszczególnych piłkarzy, wszyscy ktorzy do nas przychodzą notują zjazd formy.
0
@Lucerfi to my jesteśmy Getafe czy Cadiz że przyjeżdżamy się bronić, lub mamy braku kadrowe w ataku. To ustawienie się nie sprawdza Cancelo lepiej wyglądał jako PO ewentualnie schodzący do środka z pozycji PO
0
@Mroziu Xavi daje jasny sygnał do przeciwnika- boimy sie was i wstawiamy 5 obrońców. I przez takie coś nasi skrzydłowi będą znów mieć zjazd w dół bo widzą że Xavi wołu w ich miejsce pomocnika lub obrońcę
7
Najlepsze 3 punkty i Mats i Araujo i brak kontuzji u Pedriego
Najgorsze: gra drużyny, ustawienie drużyny przez Xaviego, zmiany, I gra Lewego
0
Czemu Xavi zmienia coś co dovrE funkcjonowało czyli Cancelo jako PO i wstawia go do ataku kosztem napastnika, zamiast grać swoją piłkę
0
@Pstryk już w miejsce lewego wolę ferrana bo biega, walczy, a nie jak lewy m rekami gdzie mają podać, szkoda że Ferran wczoraj nic nie strzelił, bo pod względem psychicznym by mu się przydała ta bramka
1
@ArcziArtt jak mu do kupimy z pieciu do grania to będzie grał jak w City, a póki co jest jak jest
2
Zdecydowanie Mats, gdyby nie on to by nam odpłynęli w pierwszej polowie
0
@Dawidfcb1998 tam już nie ma miejsca dla niego, do realu sprowadza napastnika na środek i Davisa z Bayernu i ewentualnie kogoś na PO
0
Widoczny brak FDJ w pomocy, w wyprowadzeniu.