1

Balde cofnął się w rozwoju i na czas meczu wstrzymuje myślenie.
Jak tak może być że kounde, balde, Oriol, Cancelo, Lewandowski, felix, gavi, Christiansen, Ferran, Fatu, Raphinha, Kessie, pod wodzą Xaviego notują tak duże spadki formy oraz zatracaja mental. To co zrobił w zeszłym sezonie z fatimi Ferranem to jest niszczenie zawodników, ich metalu.
Strach pomyśleć co będzie z Martínezem, jak zacznie mu się udzielać xavismo

0

@MaryNara lewy że swoją gra jest jednym z problemów, ale najwazniejszym jest wuefista xavi

0

@LatajacyHolender no już nawalił tych goli z Atletico, dzisiaj, z Gironą.
Zobaczymy ile ich na wali w tym sezonie

7

I pomyśleć że gdyby nie młodzi to by nas ojechali wyżej.
Lewy czy Ferran na środek? Zdecydowanie Ferran
Lewandowski powinien zmienić pozycję na skrajnie lewa stronę... Na końcu lawki

0

Może poprostu mamy pecha, a poza tym wszystko jest ok,????

7

@lukas1920 akurat Ferran to jeden z lepszych w dwóch ostatnich meczach, jemu się chce tylko że go Xavi trzyma cały mecz przy linii bocznej a Ferran musi grać w środku to wtedy strzela i ma okazje.
Bardziej Lewy out

0

@dandeland ale może się okazać prawdziwe :(

3

Jakbyśmy zagrali składem
Fort Coubrasi Kounde
Casado fermin, Garrido
Yamal Guiu Alcorcón
I przegrali to było by wszystko ok ale nie w takim składzie.

0

@ViscaelBarca2007 to poprostu Xavi, nie ich pierwszych zniszczył.

1

@Sienkiewko trener musi mieć jaja, charyzmę, autorytet. Z żelika nie będzie trenera. Obecna barca odzwierciedla charakter, osobowość trener

0

@Macio93 kounde był i jest przereklamowany, każdy napastnik go przestawia, brakuje mu koncentracji, nigdy nie wiadomo co wymyśli, co mu odwali

0

Xavi chociaż staty wypróbuje będąc trenerem

0

@slayer weźmie byle kogoś i zaszczepi mu DNA Barcelony

0

@Moov tego co robi Xavi nie da się przyrównać do nieczego.

0

@PACO89 to niech zacznie się ruszać, a nie spacerować i blokować Poké karne a pressing w wykonaniu Roberta to jakbyś poszedł na mecz oldbojów lub do domu starości.

1

@aarroo76 pisałem już w zeszłym sezonie że Xavi niszczy zawodników, mentalnie, taktycznie. Zniszczył ferrana i Fatiego zamist ich odbudować.

0

@LatajacyHolender kolejny super mecz robercika, gdyby Ferran grał na środku tyle co lewy to by nastukal dwa razy tyle golu i asyst

1

Na początek to zatrudnić Bordalasa niech ich nauczy walczyć bo kounde gra jak ciota, on nawet by yamala nie przepchnął. A dopiero później trenera co ich będzie uczyć grać,

7

Lecimy do USA zagrać mecz dla kasy a tutaj nie sięgamy po miliony za zwyciestwa, głupota.
Xavi out

4

Jak można trzymać cały mecz przy linii Ferrana, jak on zagrożenie sprawia jak gra w środku, czy ten Xavi to ocipiał do reszty. Jak można trzymać lewego i wogole po co on dziś zagrał.
Myślę że jakby młodzi zagrali od początku to byśmy gładko wygrali bo Antwerpia jest słaba

3

Lewandowski zagra w Pucharze Hiszpanii bo musi się na strzelać jak dziś.

0

@fotohobby jak popatrzymy hak się poruszał hak się ustawiał Oriol na początku w jaki sposób zabierał piłkę, to jest inny zawodnik nie do poznania. Co ich ten wuefista uczy. Dobrze Messi nie wrócił pod rządy Xaviego bo by sobie wstydu narobił

0

Większych frajerów jaj barca zaviego nie widziałem od dawna i to kolejny mecz to samo

4

I co zakochani w Lewym i xavim???

1

Miejmy nadzieję że to ostatni mecz wuefisty,

10

To co się dzieje z piłkarzami pod wodzą Xaviego to koszmar.
Romeu, Kounde, Lewandowski, balde, Goundogan, Cancelo wszyscy ogromny regres w grze.
Tutaj nie ma pomysły na grę

0

@slayer można wygrać LM mając fuksa jak prześcieradła ... No i trochę ... dużo pomocy sędziów.

0

Ciężko znaleźć skrzydłowego i jeszcze żeby nas było stać. To musi być zawodnik z dryblingiem,
Na myśl przychodzą mi Kubo oraz savinho
Jakie macie propozycje?

0

Spokojnie, to wywiad przygotowany na prima aprilis.... Miejmy taka nadzieję

0

@LatajacyHolender lepszy Ferran niż Robercik spacerujący.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?