2

Aż się zdziwiłem i ucieszyłem jak raphinha kiwnął obrońcę.... A się okazało ze to Kounde się kiwa. Swoją droga raphinha tragedia. Sprzedać go póki ktoś będzie chciał zapłacić za niego +50 mln

0

@ziomal88 może i nie ogląda wogóle tylko ogląda bramki i czyta relacje na stronie.
Z Raphinhi nie będzie za dużego pożytku, jedynie może być tam gdzie przeciwnik gra otwarty mecz z nami a to się zdążą tylko z Realem, Atletico, Betisem. U nas skrzydłowy musi umieć się kiwać.... I wiedzieć co to spalony.
Lewy już lepszy nie będzie a jego pensja zbyt wysoka by siedział na ławce

1

@Karol_VeB syf to robi Xavi, nie ma pojęcia o zarządzaniu drużyną.
Po sezonie out Xavi, Lewy, Alonso, Raphinha, Roberto, Oriol i któryś z ŚO( Chriestiensen bo jego sprzedaż to czysty zysk lub Kounde jeśli się nie ustabilizuje) bo mamy młodych, którym trzeba dać szansę

0

Dybala to nie dla nas, mamy FDJ, pedriego Gundogana, Fermina, Torre na wypożyczeniu, trzeba nam silnego pomocnika typu Touchmeni, Camavinga

1

@Fake69 moim zdaniem Xavi od początku go nie chciał i od początku stara się marginalizowana jego pozycję w drużynie. Wstawia go by nie podpaść Lapciowi. Niestety wszyscy zanotowuja spadek formy i błądzą pod okiem Xaviego

0

@Rewolucja123 Raphinha tworzył by więcej sytuacji ale przetrzymuje piłkę zbyt długo. Zero dryblingu. Jest zbyt jednowymiarowy przez co jest przewidywalny.
Raphinha się nadaje do zespołu grającego szybciej, z kontry.
Wczoraj to i Xaviego wkurzył, gość nie zwraca uwagi na spalone.
Jeśli Felix zagra w parze z ferranem lub być moze roque to będzie bardziej widoczny, z Lewym felixowi nie idzie gra

0

Skuteczność wrzutek, wejść w pole karne przeciwnika u balde jest prawie zerowa. Wrzutki bez zastanowienia, spojrzenia co i jak

1

@MeMyselfAndI to była runda Girony, real ani barca nie zagrały takich spektakularnych meczy jak Girona. Większość meczy realu i Barcy to przepychanie meczy, wyleczenie wygranej przewaga jednego gola.

20

Może czas na atak
Felix- Roque- Ferran

0

@Rewolucja123 raphinha za dużo nie daje oprócz spalonych i przetrzymywania piłki nic. Felix jest w stanie wejść w drybling czego raphinha nie umie

2

@Fake69 Adios to trzeba zrobić Lewemu,
Który blokuje w grze i ferrana i Felixa.
Atak felix, Ferran razem daje więcej niż z lewym. Ferran jest cały czas w ruchu, Felix też szuka sobie miejsca na boisku. A gdy Robercik jest to zajmuje ten środkowy sektor

1

@Szklaner lewy wczoraj pokazał się dwa razy, raz jak dostał piłka w głowę, drugi raz jak schodził z boiska
Dużo lepszy był felix od Lewego

0

Talki trochę podobny do Neya..
Widać że fizycznie jest przygotowany, silka była, nogi zrobione, dobry start do piłki. Żeby tylko dostawał szanse na boisku a nie na lawce. Oraz co ważne by nie był rzucany na inne pozycję hak Ferran

4

Bez sensu jest ustawienie tak ofensywnie balde i podawanie mu pilek, gościu nie umie wrzucić, podać.
Większość naszych zawodników cały czas wybiera źle, boją się podać szybko, mocna piłkę, piłkę do przodu. Tu widać brak pracy na treningach.
Z tego żabiego to trenera nie będzie, a przynajmniej nie na Barcę

5

Xavi po meczu: bramka ferrana to wyćwiczone schematy, kunszt Lewego...

2

Lewy zagranie majstersztyk, Messiemu opadła szczęka xD

8

Munir i Ramirez przy naszych obrońcach to wyglądają jak Benzema i Vinicius.

0

Bardzo dobry występ torre, może być z niego pożytek ale musi odejść Xavi

1

@JarekS jeśli nie przytrafia się kontuzje kluczowych zawodników to stawiam na 4 miejsce dla Girony,

1

Xavi: Marc jest zbyt młody na pierwszy zespół, boimy sie że jak dostanie minuty to się spali, nie wiadomo czy coś strzeli a w zespole jest Robert, który jest gwarancja goli

0

@pioz123 bo niestety lewy strzela na zawołanie a młody to nie wiadomo jakby zagrał, czy by się nie spalił

0

@cyron1 dla równowagi nam by się przydał ktoś pokroju Mbappe... Ale nas nie stać

0

Nie poziom Barcelony, nie tedy droga

0

@DaPidejpi od pierwszej minuty to zagra Robercik, by podreperować staty

0

@kejdzi hary Kane i chyba Casemiro najwięcej sie wypozyczalo we Włoszech w Anglii. Nigdy bym nie wypożyczył zawodnika do trenerów typu Valverde, Xavi, którzy młodego nic nie nauczą. Dobra opcja to wypożyczenie na dwa lata i premia za granie zawodnika, kiedyś były takie wypożyczenia gdzie koszt uzależniony był od ilości rozegranych męczy im więcej męczy to mniejsza opłata za, wypożyczenie.

2

@Veysel no właśnie to jest dopiero talent i nie wiadomo jak skończy, już mieliśmy Halilovica, demira z Turcji i demira z Austrii. Trincao.
Jeśli byłby to naprawdę mega talent to już by dawno inne zespoły go sprowadziły

2

@Kamil689 też tak uważam, Koeman nie jest wybitnym trenerem ale świetnie współpracuje z młodzieżą, rozwija ich przygotowuje i wprowadza do pierwszego zespołu.


4

@kejdzi bo wypożyczać to trzeba wiedzieć gdzie, nie każdy kierunek jest dobry do rozwoju piłkarza czy promocji. Co do Todibo to u nas to co zagrał to bardzo dobrze się spisywal, należało go wypożyczyć albo w wewnątrz LaLiga lub do Francji a nie wysyłać do Niemiec, Portugalii do Schalke gdzie był bałagan czy Portugalii gdzie była zbyt dużą konkurencja

0

To powinien być trener pierwszej drużyny nie Xavi, świetna robotę wykonywał w pracy z młodzieżą i druga drużyną... Ale to nie człowiek laporty

0

Jeśli sprowadza i Mbappe i Davisa z Bayernu to będą mieć bardzo mocny skład, doświadczeny i zgrany
Vinicius Mbappe rodrygo
Bellingham Touchameni Valverde
Davis Alaba Rudiger carvajal(militao)
Curtouis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?