1

Messi wrócił!!!!!!!!!!

0

Cała gra opiera się na yamalu

0

Ciekawe ile dzisiaj przeszedł Robercik ?

0

Doszli Cancelo felix, gundogan, martinez oraz termin i dojrzałości Yamal a my gramy padakę najgorsza od lat.

0

Coś nie ma chemii pomiędzy naszymi pomocnikami i pomocnikami a atakiem.

2

Gdyby nie Yamal i felix czyli indywidualności to nie istniejemy na boisku

0

U nas drużyna nie istnieje, przy xavim i jego trenerce kounde Chriestiensen a nawet Araujo to dziady. Obecnie każda akcja przeciwnika pachnie golem

0

Wreście Xavi stawia na młodzież.
A poważnie w dwóch pierwszych meczach Pucharu króla to powinni grać rezerwowi + młodzież a FDJ, Gundogan i pozostali a dopiero z Athletikiem pierwszy sklad

2

I to jest kapitan, pokazał solidarność z kontuzjowanymi piłkarzami

0

@Barcafan2020 czyli? Jakieś nazwiska
Nam trzeba młodego, ambitnego, zdolnego trenera, z odpowiednim charakterem.

1

@KibicBarcy84 obejrzyj parę meczy jego drużyny, różnica między nim, a xavim jest ogromna.
Latem na pewno zamieni bologne na mocniejszy klub

0

@Barcafan2020 a kogo z top?
Kto dla ciebie obecnie jest z top?

0

@DonAndrzejos najpierw obejrzyj kilka meczy jego drużyny, poczytaj trochę recenzji jego pracuje i dopiero coś napisz.

0

@Ney91 idąc tym tropem to nigdy nie dawać szans młodym piłkarzom i trenerem tylko doświadczonych.
U nas po pierwsze potrzebny jest trener z charakterem, wizja gry i umiejący przekazać to drużynie.
Może nie mamy drużyny na wygranie Ligi Mistrzów ale na swoim podwórku możemy wygrać z każdym

1

@mrmiki wystarczy trener typu Klopp, i w trakcie sezonu z tych co są ( po odejściu Alonso, raphinhi, oriola, longleta, Lewandowskiego, być może Chriestiensena) zrobi zespół.
My mamy dość mocny zespół ale morale, na poziomie jakby drużyne piłki nożnej prowadziła babcia. Po prostu wstyd żenada.
Jeśli zostanie Cancelo to tak na prawdę trzeba dokupić SPD i lewe skrzydło i jest drużyna
Jeden warunek potrzebny - trener

0

@JarekS uważam że będzie zbyt ciasno na boisku jeśli nie będzie na lewym skrzydle kogoś kto zrobi różnicę, kogo obrońcy będą się bać.
Stawiałbym na Savio, kubo lub Nico Williams lub Henriquez z Betisu ale on gra chyba z prawej
Trzeba sprzedać raphinhe, przy naszej grze on się nie na daje.
Uważam że potrzebny nam jest ktoś taki jak Eric

0

@B jak BARCA no chyba że wygramy Puchar Katalonii to będzie sezon uratowany

0

@Dfd222 dokładnie, kupiliśmy szrotu który zarabia mln

1

@Dfd222 też właśnie pisałem, że Cubarsi świetne wyprowadzenie, i potrafi podać mocniej by kolega z drużyny tyle nie czekał a żeby przyspieszyć akcję. Fort również bardzo dobry mecz. Niestety ale Araujo nie ma wyprowadzenia pułki a jego przerzuty to katastrofa.
Potrzebny jest SO z wyprowadzeniem jak Eric

0

@ziomal88 a grał jak 17 letnia gwiazda Barcelony

1

Zaraz, zaraz a dlaczego o tylko dwa trofea?
To już nie ma Pucharu Katalonii??

4

Po meczu z Napoli:
Gra była bardzo dobra, zasługiwał is my na więcej.
Wciąż jesteśmy w grze o najważniejsze trofeum

18

Płaci się za zawodników po 40 50 60 mln a i tak gra opiera się na 17 latku
Dokąd zmierzasz barco?

2

Wydana kupa milionów a grę ma ciągnąć 17 letni Yamal, a gdzie reszta drużyny????

0

Po sezonie out:
Roberto
Alonso
Christiansen
Martinez
Oriol
Lewandowski
Raphinha
Longlet
Oraz ktoś z trójki gundo/FDJ/Pedro - oni nie potrafią grać razem, może jak bedzie trener to ich nauczy coś
Oraz jeśli znajdzie się chętny do ferran

Do pierwszego zespołu
Fort, casado, Cubarsi, Faye, Guiu,i trzeba dokupić SPD, lewoskrzydłowy, nowy PO lub
Cancelo
Tu nie ma drużyny, cześć zawodników nie pasuje do tej druzyny


1

@AxelF o dziwo mlodzie Cubarsi, Fort dobre wyprowadzenie. Nasza magiczna pomoc nie może grać, nie potrafi razem, ktoś z tej trójki musi odejść

1

Grając z drużynami z 4 i 3 ligi Xavi nie dawał szans młodym a teraz nagle by wszystkich wpuścił. Xavi ustalając skład nie pomyślał o dogrywce. Nie wziął pod uwagę ze FDJ i gundogan grają wszystko, Pedro daje radę max do 60 minuty. Xavi myśli że yamal będzie grał całe mecze, nie w tym wieku i nie co 3 dni.
Fort bardzo dobra zmiana, zresztą Cubarsi też.
Miejmy nadzieję że nastanie czystka w zespole.


0

Brawo Brawo brawo Xavi

0

Głupota było wystawianie w pomocy od początku FDJ pedriego i gundogana, wszyscy od 70 minuty brak sił. Zamiast dać germinal do pomocy to Xavi na wymyślał

2

El capitano piknie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?