Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Elvisek albo Araujo nie zwraca uwagi na bramkarza, bo dwie bramki straciliśmy w ciągu kilku meczy po wejściu Araujo w Penie
0
@HavertzKai Ferran nie zawsze strzela ale co ważne stwarza sobie sytuację oraz jest bardzo mobilny na boisku
0
@Sebolinho tylko w przeciwieństwie do Robercika Ferran jest cały czas w ruchu, należy zwrócić uwagę ile razy on robi starty, wyjścia za obronę jak pomocnicy mają piłkę.
Tylko żeby w nagrodę nie dostał ławki jak to bywało w zeszłym sezonie
0
@ziomal88 nie powinien wchodzić w takim momencie, jeszcze kilka takich słabych wejść i pójdzie na niego nagonka.
To jest zbytnie obciążanie psychiczne zawodnika.
Zamiast budować w nim pewność może pójść odwrotnie. Zwłaszcza że dla niego to jest duży przeskok liga brazylijska a LL
0
@LukaszFan real ma pierwszeństwo kupna
0
@AndreSantos bo potrafi zrobić to co wczoraj, pomysł co by było jakby tam był lewy na jego miejscu
0
@DonPancio sędziował dobrze gdyby nie to że uległ wpływowi HH z varu
2
Po pierwsze Vinicius położył rękę na obrońcy Almerii czyli podobna sytuacja za co real dostał karny za niby faul Araujo, z ujęcia od strony bramki ręka wyraźna.
Tutaj poprostu real nie mógł przegrać
0
Sędzia główny Ok w swoich decyzjach ale niestety wmieszał się var i Hernandez Hernandez narzucił swoje zdanie sędziemu głównemu który debiutował w LL. HH bardzo chciał by było po jego myśli
1
Po sezonie:
Na sprzedaz: Lewandowski, Raphinha, Roberto, Oriol, Chriestiensen i być może Martinez
Z chęcią bym zobaczył kogoś z: yan Couto, Savio, Henriquez, Kubo oraz z rezerw Faye, Guiu, casado, cubrasi, fort
Wydaje mi się że na Cancelo i Felixa nas nie będzie stać, no chyba że uda się ich wypożyczyć jeszcze raz
0
@Tomek54321 widząc dziejszy mecz z Almera i nasze choćby z Getafe to wiadomo czemu oni są u góry.
Real ma bardzo szeroką i bardzo mocna ofensywę. Ich pomocnicy mogą grywać obronie, to tak jak kiedyś u nas Yaya Toure,
0
@Harnas2 jest póki co chriestiensen, Martinez więc mają co robić no i jeszcze Roberto Araujo raphinha... Roboty do końca sezonu mają
0
@brains dzisiaj pokazał jaka jest różnica między nim a lewym
3
Yamal Ferran super mecz, cubrasi dobry mecz, niestety lewy obce ciało.
Co mnie zachwyciło to wyprowadzenie piłki przez mlodziana, cubrasi robił to jak profesor w porównaniu do Araujo
2
Co do Roque to nie powinien go Xavi wpuszczać w takim meczu przy takim stanie, jego trzeba wprowadzać pi woli spokojnie bo może się spalić, na pewno widzisz różnice w obrońcach między LL a liga brazylijska.
7
Gdzie Ci wszyscy co wysmiewali ferrana, i sprzedawali. Oprócz bramek i asysty Ferran biegał pi całym boisku, ciągle był w ruchu
4
Ferran super ale niestety Lewandowski jest ciałem obcym, nie nadaje na tych samych falach co reszta drużyny.
0
Myślałem że z carem się nie da tak wygrywać, ale jednak można przekręcić mecz
0
Trzeba go niestety sprzedać, kasa za niego to czysty zysk, n przyda się do Finansowego fair play,
Zwłaszcza że są młodzi, Faye, Cubarsi, Riad
0
To dobrze by było jakby zagrał jeszcze kolejny sezon, niech się ogrywa dalej i zobaczymy co z niego będzie
2
Kto dziś siedział na varze?
Jak można było uznać bramkę Vinicius ręką. Zresztą tam równie dobrze można było gwizdnąć faul viniciusa
0
@Tomek54321 co do chriestiensena to on również Chelsea miał dużo absencji.
0
@DonCarletto Oriol był zalataniem dziury po Sergio. Zawodnikiem na jakiego nas było stać
0
@Tomek54321 obserwujac piłkę od prawie 30 lat widać że ostatnie sezony to plaga kontuzji we wszystkich zespołach, Barcelona, real, Atletico, Betis, Villareal, Chelsea, Liverpool, Juventus, MU, City, Tak kiedyś nie bylo. Widać że organizmy zawodników mają swoje ograniczenia i zbyt dużą ilość meczy, treningów skutkuje w następstwie urazami. FIFA i UEFA wymyśla nowe turnieje i rozbudowuje MŚ i ME. Ilość meczy nie przekłada się w jakość, ale liczy się kasa kasa kasa
1
@Dillu nie zapominajmy o Pucharze Katalonii, chociaż tutaj może być trudno bo możemy trafić na Girone
0
@DonCarletto tylko po co nam Thiago?
To gościu który dużo siedzi na L4.
Myślę że zarabiać też by mało nie chciał, po za tym jest FDJ Gundogan pedri fermin gavi i chcą kupić tego szweda 17 letniego. Nam potrzebny jest ŚPD silny.
0
@FCB17 obawiam się że na linia obrony będzie:
Roberto, Araujo, Kounde, Balde
Choć wolałbym by zagrał na boku Fort
1
Chriestiensen znów przeciążony.
Uważam że trzeba go sprzedać. Chriestiensen niestety nie daje rady grać całych męczy.
Zwłaszcza że są młodzi Cubrasi Faye Riad, i doświadczeni Araujo Martinez, Kounde.
Wydaje mi się że również z Martineza za dużo pożytku nie będzie i też kolejne urazy mu się będą przytrafiać.
2
Już pozamiatane w meczu, pierwszy tytuł zdobyty, Lapcio na trybunach
0
To jutro Roberto na PO
Swoją droga była szansa niby by Cancelo miał być gotowy na superpuchar a teraz cisza o nim