0

@martool2 lewy gra na pozycji na której grający zawodnik jest w największym stopniu odpowiedzialny za strzelanie goli, a tych lewy nam nie daje, marnuje na potęgę. W dodatku jak dostaje piłkę to zamiast odegrać od razu to ja prowadzi i zabija akcję. Po za tym jego zaangażowanie w pressing ustawianie się gdy przeciwnik ma piłkę jest słabe, mam nadzieję że się przebudzi, powinien usiąść na ławę

0

@Soetie przykład Erica Garcii pokazuje że w tym wieku trzeba grać, grać i jeszcze grać, obawiam się że 3 liga może być zbyt słaba by rozwijać. Araujo był wyjątkiem. W dodatku mamy też na wypożyczenia Riada

0

Póki Robercik będzie grał całe mecze tak jak gra to kryzys będzie trwał dalej. Jedyne dobre zagranie lewego to asysta do Roberto. Po za tym w pierwszej połowie opóźnianie gry, poprzez jej prowadzenie. Znów nue skuteczność oraz bardzo nie dokładne podanie do ferrana na patelnie.
Co bije po oczach to nie umiejętność wychodzenia u nas z kontrą Zazwyczaj tak biegną wszyscy że nie ma komu zagrać. Powinni obejrzeć jak to robi real

0

Nie stać nas na niego, no chyba że będzie na koniec roku promka -50% to może

3

@Soetie wypożyczyć ale tutaj w Hiszpanii, jeśli wiążą z nim przyszłość,

1

Wystarczyło wygrać obydwa przegrane mecze w Lidze Mistrzów i by było więcej. Nasz budżet jest bardzo napięty i odczujemy stratę tych mln za porażki z Ukraińcami i Belgami

0

Myślę że obecnie Luis Suárez byłby bardziej pożyteczny niż Robercik.

0

@masik86 myślałem że ostatecznie więcej się udało ugrać, ale lepsze tyle niż by miał za darmo pójść

0

Widać że Xavi jest bardzo ograniczony jako trener, oraz nie ma odpowiedniego charakteru by być trenerem.

0

Ostatecznie ile dostaliśmy za Dembele?

0

@Erykulus tylko ten słaby Depay ciągnął na jesieni Barcę, co do pressowania to podobnie jak nasz Robercik.
Nie ma co ukrywać że na wstępie Xavi skreślił Depaya.
Zresztą Xavi nie odbudował i nie zbudował żadnego zawodnika,

0

@Roni988 bo co za idiota kupuje zawodnika na skrzydło do nas gdzie potrzebny jest drybling, bo 3/4 ligi będzie się bronić w meczach z nami. To jest gość na Sevillę, może Atletico ale nie do nas

0

@aarroo76 może problemem jest zmiana ich DNA na nasze :)

0

@korn234 Depay, de jong musieli odejść bo to byli ludzie Koemana, co do Fatiego to wydaje mi się że byli drugie dno, czemu Xavi nie chciał na niego stawiać, lub poprostu nie umie budować, odbudowywać zawodników. Wszyscy piłkarze co do na przychodzą u Xaviego mają znaczny regres, a to co zrobił Xavi w zeszłym sezonie z fatim i Ferranem pokazuje że on niszczy zawodników zamiast ich budować

0

@LRey Ciężko powiedzieć, to musi być dobry motywator, ktoś kto nakręci TS drużynę, to w zależności na kogo nas stać. Dobrą odskocznia byłby dla nas Conté ale pewnie nas nie stać na niego.
Może dać szanse Marquezowi, a może Pinimienta
Ewentualną zmiana najwcześniej po superpucharze.

3

Szkoda ze nie wszedł Guiu, jemu się chciało biegać walczyć, Robercik ma na to wyrabane... Jest gwiazda

0

@aarroo76 jeszcze podobnie Oriol, Cancelo, lewy, gavi,

3

Dopóki się Xavi nie opamięta z Lewym i Raphinha to nic z tego nie będzie

0

@bulo zwłaszcza że Ferran gra dobrze i młody Guiu a w nagrodę dostają ławkę rezerwowych.
Tak jak w zeszłym sezonie mentalnie zniszczył ferrana i ansu. To dalej nie chce zaufać ferranowi i wstawić go na środek kosztem Robercika

1

@viscabee9 odblokował Frankiego?
To on go blokował przez cały poprzedni sezon, , a na poczatku swojej przygody upokarzal zmieniając po godzinie gry, albo sadzajac na ławce.
Mentalnie, taktycznie jesteśmy na dnie.

0

Najlepsze: miejmy nadzieję że przed nami jak Xavi wyleci
Najgorsze : Xavi, Raphinha, Lewandowski

6

większość zawodników zjazd totalny, jako zespół wyglądamy jakbysmy grali ze sobą drugi mecz. Po dwóch latach tu powinno to wyglądać zdecydowanie lepiej. Nasze stałe fragmenty to masakra, pressingu nie potrafimy zakładać jak wcześniej.
Należy zauważyć że Xavi nie rozwija zawodników, nie buduje ich tylko wręcz niszczy. Taktycznie to go wszyscy trenerzy w LL zjadają

5

@viscabee9 to trzeba było obejrzeć kilka kilkanaście meczy w tym sezonie i się przekonać że większość zawodników zjazd totalny, jako zespół wyglądamy jakbysmy grali ze sobą drugi mecz. Po dwóch latach tu powinno to wyglądać zdecydowanie lepiej. Nasze stałe fragmenty to masakra, pressingu nie potrafimy zakładać jak wcześniej.
Należy zauważyć że Xavi nie rozwija zawodników, nie buduje ich tylko wręcz niszczy. Taktycznie to go wszyscy trenerzy w LL zjadają

0

@PuszkinFan ej ej nie Robert a Ania L.

0

Obawiam się że u nas jak z psujacą ryba tzn psuje się od głowy. Nie wiem czy żeby było normalnie wystarczy zwolnienie Xaviego czy nie trzeba sięgnąć wyżej i należałoby pozbyć się laporty

4

Jak można trzymać jednowymiarowych zawodników jak Raphinha czy Lewandowski. Raphinha niespotykane brazylijczyk co ma zero kiwki. Lewandowski który spieprzy wszystko co ma

2

Xavi na Konferencji: udało się odjechać Atletico , zrobiliśmy przewagę nad nimi i teraz już będzie tylko lepiej

1

Dwie nasze gwiazdy... Lewandowski Raphinha co oni robią na boisku czy ten Xavi jest tak tępy

1

Ja bym widział to tak:
Pena
Cancelo Araujo Chriestiensen Balde
Gundogan FDJ Fermin
Raphinha Ferran Felix

Z ławki Pedri, Yamal, Guiu lub Lewandowski, Oriol

1

Dzisiaj od pierwszej minuty powinen zagrać Ferran lub Guiu, niech lewy odpocznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?