1

@Rejxon on odpalił, świetne wejście do pierwszej drużyny, bramki w rezerwach, bramki na mistrzostwach u17, jest młody i trzeba go wprowadzać po woli

1

@Fake69 Pena też to potrafi tylko trzeba mu trochę pewności, odwagi, a to przyjdzie z kolejnymi meczami i interwencjami

0

@Rejxon ja liczę na młodego Marca Guiu, potrzeba nam młodych głodnych sukcesów, takich którym się chce na boisku.
Tylko potrzebny jest dobry trener bo w Xaviego nie wierzę

6

Różnica między lewym a ferranem na środku ataku jest taka że jak gra Ferran to tworzą się przestrzenie na wejścia z drugiej linii, jest ruch, Ferran potrafi zabrać obrońcę i zrobić miejsce. Uważam że jest nam potrzebny bardziej mobilny napastnika, w dodatku umiejący kiwać i lepszy technicznie niż Robercik

0

@korn234 w meczu z rayo w 4; lub 5 minucie Lewy poszedł w kiwkę... Ale finalnie zapłakała mu się pod nogi i prawie się wywalił i stracil.
W ostatnich dwóch sezonach w realu krystyna też miała podobne osiągnięcia. Wiek robi swoje

0

Po za psg i może Interem to na kogo nie trafimy to będziemy faworytem

0

@AxelF pisałem w odniesieniu do fajny na raphinhi a co do sytuacji z Lewym, to jeszcze na powtorkach z meczu ( oglądałem stream bodajże z Anglii i tam pokazali odrazu powtórkę z powalenia lewego i sedziego było widać że patrzył i się odwrócił jak lewy upada, tam iskrzyło między nimi wcześniej, Leyiune powinien skończyć z czerwem a lewy z żółtą

0

Bez sensu ryzykować z Marsem, jest Peña i niech gra, to nie finał LM

8

Co do sędziego głównego nue można mieć pretensji ale do VARu jak najbardziej.
Jak byśmy dodali te zabrane punkty przez sędziów z końcówek to byśmy byli jednak na czele,

0

@Qaz123 tak regres, wkurzające jest że zarówno Cancelo, felix już gorzej, nawet Oriol pierwsze mecze miał bardzo dobre, Balde zagubiony, nie ma wejść,

0

Mimo tak wielu transferów jako drużyna wyglądamy gorzej, znacznie gorzej wyglądamy w pressingu, coraz mniejszy pomysł na grę, drużyna wygląda jakby grała bez trenera, zero pomysłu.

1

W grze drużyny nie widać żadnego postępu, wszyscy zawodnicy co przychodzą do Barcy mają znaczny progress formy,

7

Sędziowanie bardzo slabe, aż dziwne ze az tyle decyzji kontrowersyjnych przeciwko nam i to nie pierwszy mecz,

3

@Wojtek84 Ferran da więcej w środku bo się rusza i potrafi się zabrać z piłką i podać a lewy pokazał próbkę dryblingu w 4 minucie i kilka razy zamiast oddać na skrzydło to przyjmuje piłkę na dwa razy i ja trzyma zbyt dlugo. Ale Xavi będzie się bal zdjąć Robercika bo się obrazi.

0

@Rupert_Haubica a jak mają tworzyć jak lewy stoi w środku i nie ma ruchu

0

@Barca2022 tylko że pedri ucieka za bardzo przy wyprowadzeniu piłki i FDJ zazwyczaj miał oriola do grania lub obrońców

0

@tervas to popatrz na lewego i jego przyjęcia, i podania do kolegów. Tylko nie raphinha on nic nie wniesie, w kadrze też licho grał

3

In Felix, Gundogan
Out Lewandowski, oriol

1

W obydwu sytuacjach to mógł być spalony, zarówno przy dośrodkowaniu był piłkarz rayo na spalonym i to ten do którego szła piłka a przy strzale zawodnicy będący na spalonym zaslaniali,
Jak to jest że Ferranowi gwizdnął spalony jak piłka była 3 metry nad ziemia a dzieci takiej sytuacji nie gwizdają

0

Nie koniecznie brak Gacie go będzie osłabieniem. Przez to że go nie będzie nie będzie zagrożenia grania czterema w pomocy kosztem skrzydłowych.
Jak wróci FDJ niech wreście odpocznie gundogan, bo podobnie jak Cancelo gra wszystko od sierpnia

0

Stawiam na taki skład:
Penia
Cancelo Kounde(Chriestiensen) Martinez Balde
Gundogan oriol pedri
Raphinha Lewandowski Felix

Z ławki Araujo, fermin FDJ, Ferran

0

100% zaufania??? , mam nadzieję że Xavi po sezonie odejdzie bo to nie trener a wuefista

0

Gavi jest nie do za jechania, może grać wszystko,

0

@Midast dla mnie Torre stylem bardziej pasuje niż Gavi, który nie daje się do męczy gdzie przeciwnik się zamyka i broni, Gavi jest dobry do otwartych meczy jak z Realem, Atletico, Betisem

3

Może Mats w końcu posiedzi na ławce by odpocząć,

0

Nie zauważyłem by odbiegał ilością strat, od gacie go czy Gundogana. Na pewno Torre może dać więcej w ataku pozycyjnym niż Gavi. W obronieda mniej bo to inny typ pomocnika, inna pozycja.

0

Gavi jest nie do za jechania może grać wszystko w klubie i w reprezentacji, gość ma końskie zdrowie.
To teraz kolej na Yamala, Matsa, Gundogana, Cancelo?

0

Dobrze by było by Yamal grywał też z rówieśnikami, by mógł się więcej bawić, nabierać pewności. Trzeba go chronić i nie eksploatować, przeciążać za bardzo bo może się to skończyć kontuzjami w przyszłości

1

@Fake69 Lewy chyba cały czas się zmaga z tymi plecami, od mistrzostw Świata, bo jego gra wygląda cały czas tak samo.

0

@RanDiFCB bo z Athletikiem grają futbol otwarty, a przeciwko nam drużyny się cofają, bronia.
Nico ma jeszcze potencjał by się rozwijać,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?