0

@pasquda dobrze w obronie to zagrał Mats, bo gdyby niebo to mogli być kiepsko. Oni w pierwszych trzech minutach mieli trzy dobre okazje.

0

@Spawar popieram, po takiej grze to nie cieszy jak powinno

1

@FATTOMY no nie do końca bo real gdyby nie Mats i nasz fart mógł nam wbić w pierwszej połowie z pięć bramek

0

Xavi wystraszony wpuścił by jeszcze jednego obrońcę ale się pokończyły, a sorry jest Alonso.
Czy nie możemy wyjść trzema napastnikami i grać swojego

0

@Pablozeusz tam było aktorstwo ze strony Felixa, zachował się jak aktor z mody ba sukces

4

Ale fart + Mats bo by było z 5 :0 dla Realu.
RS wciąż się rozwija, świetna praca trenera, ma pomysł.
Pozbyć się Raphinhe i kupmy Kubo

1

@Romario87 jedyny który próbuje kiwać i oprócz Balde zabrać sie z piłką

0

@Macio93 niestety ma pecha, nikt się nie spodziewał że girona tak odpali, ich wyniki i gra jest super. Mam nadzieję ze im sezon dłużej będzie trwał to będzie łapał więcej minut, oraz że fizycznie sie poprawi Torre. Na plus duży wypożyczenie Erica.

0

@on1977 jeszcze trochę tak pogra i też zacznie łapać, w tym wieku powinien mieć więcej odpoczynku

1

@kanver_ na fifie to lewy może

0

@kanver_ nagle nauczył się kiwać??? Już się tego nie nauczy w tym wieku, to wyjątkowy brazylijczyk bez kiwki i tak zostanie. To nie jest gościu do gry pozycyjnej a do kontry

0

Dopóki Vinicius nie trafi na czarnoskórego sędziego( przynajmniej tak ciemnej karnacji jak on) to nie dostanie czerwonej kartki w meczu bo był to przejaw rasizmu że strony sędziego.

1

Szkoda że Xavi nie miał jaj i nie postawił na Marca Guiu, zamiast na lewego,
Do końca meczu bym zostawił Felixa i Cancelo którego bym cofnął do pomocy za fermina za które go wpuścił bym yamala

1

Z Romeu to już nie pierwszy raz że odpuszcza krycie, co do gaviego to on często gubi krycie i lata jak mlokos na orliku. To są rzeczy nad którymi trzeba pracować.
Błedem było zdjęcie Cancelo, trzeba było go przesunąć do pomocy, gdzie na pewno by dużo pomógł.

0

@lobuz6 gdyby taki militao, Carvajal traktowałtak naszych to każdy by tu pisał że faul, że sędzia nie reaguje. Trzeba umieć spojrzeć trzeźwo. Bo Araujo za każdym razem delikatnie go złapie, pchnie, wejdzie w niego mocno, nie zawsze to widać na ekranie, z tym że zazwyczaj to są zbyt drobne faule, albo umiejętne że sędzia nie widzi. To tak ja wczoraj Carvajal miał kilka lekkich fauli których sędzia nie gwizdał.

1

@pasquda zostawić Cancelo w pomocy, wpuścić yamala na prawą, myślę, że nawet lepszym rozwiązaniem niż lewy byłby Marc Guiu, bo mimo że jest młody dy to jest w gazie, lewy za dużo spaceruje, a jego podania to katastrofa, mam wrażenie że lewy chce pokazać jaki jest dobry czymś czego nie potrafi, rozegraniem, kiwką, a jedyne co mu wychodzi to zastawienie się, strzał, bo szybkość też mu już znacznie spadła do tego co było w Bayernie.

0

@Magicc89PL bo u nas gra wszystko, grał na weekendzie z Athletikiem, grał z Szachtarem i wczoraj z Realem, a swoje lata ma. Moim zdaniem z Szachtarem powinien odpoczywać, zarówno on jak i Cancelo bo grają wszystko

3

Carvajal powinien dużo wcześniej dostać żółto, sędzia go oszczędził. Brak karnego za taki faul na Araujo jak pamiętamy jakie oni dostawali karne z nami to kryminał.

0

@Barcelonista94 z tym że większość interwencji Araujo jest na pograniczu faulu lub jest faul

0

Bellingham to mega wzmocnienie dla realu, gdyby nie on ich wyniki były by dużo słabsze

1

Najbardziej brakowało nam dziś FDJ,
Mam nadzieję że jak wrócą fdj i pedri to Xavi będzie rotował pomocą, bo i gavi i gundogan potrzebują odpoczynku, i ważne by nie odstawił fermina jak fdj i pedri wrócą.

1

Zmiany nie wyszły, Nasi piłkarze odpadli z sił , błędem było by Cancelo Felix, gundogan grali w środę cały mecz, oni z Szachtarem powinni co najwyżej wejść z ławki jakby była potrzeba.

0

@Rewolucja123 dokładnie, wejście lewego było dziś osłabieniem, wolę ferrana bo on biegać walczy, podaje. Bez sensu zejście Cancelo, który ma to coś by odwrócić mecz.
Dziś zmiany beznadziejne

7

Najlepsze: pierwsza połowa
Najgorsze : zmiany Xaviego, gra Lewego

0

Ale teraz Vinicius nie gra tak od boku, jeśli wyjdą dwoma w ataku to będzie więcej przebywał w środku, więc nie do końca jest potrzebny na PO.
Nie wiem czy obecność Lewego będzie dla nas wzmocnieniem.
Mój skład
Mats
Cancelo Araujo Christiensen Balde
Gundogan gavi Oriol(Fermin)
Fermin(yamal) Lewandowski(Ferran) Felix

Dużą strata jest brak FDJ

0

@dark44ever bo to jedyny sędzia na świecie który dał czerwa całemu MSN czyli Messiemu Suarezowi Neymarowi i na dokładkę Lewemu.
Z nim będzie jutro ciężko, oj ciężko

0

@Messibestplayerintheworld wyrzuca tych z ataku, Felix, Ferran lub znów Lewy

8

Przekręcą nas jutro,
Manzano to jedyna sędzia na świecie który możecie poszczycić wyrzuceniem z boiska Neymara Suáreza Messiego i Lewandowskiego - ( Łączy pokolenia w Barcelonie) , kogo jutro wyrzuci??

2

Tam w Madrycie się boją o wynik, wiedzą jak wielka jest waga tego meczu

7

Szkoda że Cancelo i Gundogan nie odpoczną.
Nie powinniśmy się bać drużyny typu Schahtar.
Mecz z Realem jest znacznie ważniejszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?