Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
FDJ jako jeden z nielicznych który nie zawodzi, gdyby jego nie było to chyba by nam została tylko laga na Lewego
0
@Sparrow101 straciliśmy 20 bramek, mimo że te ostatnie kolejki też graliśmy pierwszym składem bo Xavi, lewy i Mats chcieli rekordy bić. A wtedy powinni fati, Ferran i Messi grać by się pokazać, jeśli Xavi chciał się ich pozbyć. Taktycznie to Xaviego większosc trenerów zjada w LL. To że mamy z Realem dwa najmocniejsze składy to dlatego my albo oni zdobywają majstra, a ze mieli zmianę pokoleniowa oraz Benzemę kontuzjowanego to wygraliśmy i to tylko dzięki prime Matsa i dużemu szczęściu z 1:0
1
@Dany9555 Xavi lubi pomocników, ilu ma to wystawi,
0
@Kulakula właśnie brak lewego napastnika i balde nie daje rady,
6
Ile Laporte jeszcze wytrzyma z Xavim? Super zaufanie do Ferrana i Ansu, na Getafe bo Cadiz gramy czterema w pomocy. Niech wraca do arabów
1
Xavi znów się wystraszył i brak Roberto na PO i lewego napastnika, czyli boimy się mocnego Cadiz.
0
Jest wielu trenerów w lidze którzy zjadają taktycznie Xaviego. Dla nas największym skarbem jest FDJ, który potrafi wyprowadzić piłkę z obrony do ataku,
22
Jutro post: Fabrizio Romano: Porozumienie Barcelony z Manchesterem City w sprawie João Cancelo coraz BARDZIEJ bliżej
I tak codziennie..
0
@VbamboeB ale to mogła być czerwona kartka której sędzia nie widział, i to powinna być interwencja varu bo sędzia mógł być skupiony na pilce. To kto decyduje że var wkracza do akcji? Zarówno sędzia może jak i var?
1
@JarekS od razu po meczu pisałem se błędem było wystawienie 4 pomocników i zagęszczanie już zagęszczonego środka. Zwłaszcza se raphinha to nie jest skrzydłowy idący od linii, mający super kiwke, koniecznie musi być 3 z przodu.
Wydaje mi się że Xavi jest tylko dlatego że wielu kibiców go chciała, i ma dobra prasę, i wysoko ustawione ego. W LL jest wielu dużo lepszych trenerów niż xavi
1
@CPuyol mam wątpliwości czy nas stać na Cancelo, bo Cancelo pensja będzie wyższa i niż transfer i pensja razem wzięte fresnedy a trzeba coś będzie zapłacić jeszcze zw wypożyczenie i ewentualnie za transfer na rok ok 50-60 mln. Wydaje mi się że na takie sumy nas nie stać za obrońcę płacić.
0
@Walilko w Bayernie na pewno nie dostał by takich pieniędzy, zresztą on nawet w Ajaxie nie był pierwszym wyborem na PO. Może jakby był Koeman to by coś z niego zrobił, bo Xavi nie potrafi zbudować żadnego piłkarza
2
@Kulakula Getafe to nie real, i nie było tam zawodnika o zbliżonym profilu do Viniciusa. Na Getafe wystarczył by nasz Roberto. Co z tego że Xavi ich widzi cały tydzień i wie jak gra Getafe, jak nie wyciąga z tego żadnych wniosków.
0
@Campeon87 zaczęcie 4 pomocnikami, dało tyle że straciliśmy pierwsza połowę na zagęszczanie środka a nie atakowaniu lewym skrzydłem, zwłaszcza że raphinha to " Wyjątkowy " Brazylijczyk bez dryblingu, nie grający od linii bocznej, tak jakby mógł to robić Dembele czy Neymar
0
@PatrykBarca wydaje mi się że dużo więcej go kosztuje granie na PO niż ŚO.
Może powinien się nim zająć ktoś od przygotowania fizycznego, zmienić trening
2
Oraz po meczu niw koniecznie odrazu sędzia główny oraz var powinien się tłumaczyć, składać raport publiczny do sytuacji z meczu i ich decyzji.
Np. Sytuacja Suáreza z Gundoganem, wyjaśnienie dlaczego brak faulu i kartki dla Suáreza
5
@jacob345 Xavi taktycznie, pomysłowością jest na poziomie naszej ekstraklasy, gdyby nie zasługi piłkarskie, nazwiska to by go na ławce u nas nie bylo
4
@PatrykBarca coś jest nie tak, z jego obciążeniami, doznaje zbyt dużo kontuzji tego typu. Należało by się zastanowić nad czynnikami szkodliwymi w treningu. Araujo grający na ŚO i PO to całkiem inna intensywność, na ŚO dochodzi do środka a na PO biegnie pod pole karne przeciwnika. Napewno kosztuje go to więcej wysiłku a vo by nie mówić to kawał chłopa i w dodatku szklany
1
@Campeon87 granie z Getafe 4 w pomocy bez lewego napastnika to głupota i brak myślenia Xaviego. To wstyd by na Getafe porzucać 433. Kogo my się teraz boimy??? Rozumiem że ma zna tak na real ale na Getafe i tym podobne.
0
Kto mądry dał Destowi zarobki ponad 5 mln netto. Przecież jak kupujemy takiego ogórka to powinien dostać max 2 mln. Podobnie jak teraz Martínez też powinien dostać max 2 mln. Przestańmy przepłacać zawodników bo im się w du.ach Od tego przewraca
1
@CPuyol patrząc na formę atakujących to zarówno Ferran, Lewandowski czy raphinha zanotowali zjazd formy pod okiem Xaviego
7
@tomek1656 nie grają bo ich Xavi nie wpuszcza a trzyma lewego, który nic nie wnosi
6
@MarshallLAW po pierwsze to Xavi musi grać trzema napastnikami a nie czterema pomocnikami bo to do niczego nie prowadzi oprócz braku formy naszych atakujących oraz bezsensownego zagęszczania środka jak w meczu z Getafe w pierwszej połowie, musi być Lewy napastnik by rozciągał grę i obronę przeciwnika
0
@FCBurnley on ma dopiero 20 lat, chociaż barca zrobi promocję - wychowanek -50% oraz rabat dodatkowy od Xaviego - 20% i wyjdzie za Fatiego że 30 mln w ratach. Bo u nas w przeciwieństwie do biedronki promocje się łączą.
Tutaj trzeba tylko dobrego trenera , zaufania.
Tak jak dostali Vinicius, rodrygo w realu
1
Przy Xavim Fati się odbuduje, a szkoda. Podobnie będzie z ferranem. Również Lewy po MŚ większość meczy słabo a wręcz gra piach, ale gra. Gdyby fati lub Ferran dostali tak z pięć meczy pod rząd od początku do końca to bym im to pomogło, .... ale Xavi woli 4 pomocników na Getafe. Nawet defensywny Valverde grał trzema z przodu.
2
Jak sprzedamy Fatiego za mniej niż 80 mln to głupota. Gościu ma 20 lat, trzeba tylko trenera który odbuduje Ansu jak i zresztą ferrana. Bo Xavi się do tego nie nadaje w zupełności
6
@Cyprix Ferran powinien być etatowym zmiennikiem lewego, zwłaszcza jak lewy gra piach jak z getafe, a nie trzymanie cały mecz
0
@Crakitic też uważam że geanie 4 pomocnikami kosztem lewego napastnika to był bardzo zły pomysł. Powinniśmy od początku grać 433. Również uważam że wprowadzenie Yamala na takich rzeźników to duże ryzyko. Pamiętajmy że Ansu doznał urazu przez faul Sissy Mandiego
0
Dziwne ze IZI nigdzie nie poszedł, on powinien grać w dużo lepszej drużynie niż rayo
0
@La Pulgaa Wydaje mi się że co najwyżej można na nim nie zarobić zbyt dużo ale nie stracić. Z destem był błąd z wypożyczeniem do Włoch, trzeba było do Holandii, Belgii, ewentualnie zostawić gdzieś w LL, gdzieś gdzie będzie grał