2

@SirChuck To Kessie do tej brudnej roboty się nie nadaje

0

Jeśli na wypożyczenie to tylko wewnątrz LaLiga, obawiam się że mimo że Porto to mocna drużyna to liga portugalska to krok w tyl

1

@Litman ile meczy Valencii oglądałeś? Bo oprócz kontuzji i powrotu po niej był zawodnikiem kluczowym, pierwszej jedenastki, wygryzł że składu Guillamona, Musaha. Ja na pierwszy sezon w LaLiga zagrał bardzo dobrze. Więcej może dać w pomocy niż Gavi, bo nico myśli, gra piłką, gra odpowiedzialnie,

2

@SenoX to jest solidny zawodnik, w Gironie prezentował się bardzo dobrze, pracowity, biegający, walczący mający też dobre podania, na lalige będzie ok. Szkoda że już swoje lata ma a może to plus bo już doswiadczony

0

@rk nie koniecznie brozovic by takim był, mam wątpliwości czy byłby dużym wzmocnieniem dla nas. A skoro Arabowie się nim zainteresowali to też nie był tania opcją. Szkoda że że wszystkich piłkarzy którym się kończył kontrakt udało się tylko Gundogana zakontraktować

4

Nie koniecznie u nas by się sprawdził, nie róbmy z niego nie wiadomo jakiego cracka, to tylko solidny zawodnik, czy odnalazł by się w naszej grze, nie wiadomo a płacić za gościa w wieku przed emerytalnym, nie warto, nie tedy droga by na kupić dziadków bo za dwa lata znowu się obudzimy z ręką w nocniku i z 1/3 składu do wymiany.

0

@MOLESTA taki na którego nas stać, inni są za drodzy lub chcą za dużo zarabiać. Potrzebny nam jest ktoś kto będzie biegał, walczył, czyścił środek, i umiał grać piłka, i przede wszystkim by nas było na niego stać

0

@PietrasCoelho zawsze się trafi trochę hołoty, która trafi na taki pochód by narobić zamętu.
ale nie można uogólniać tego na resztę osób, rodzin z dziećmi, osób starszych

0

@MOLESTA akurat Romeu wydaje mi się że od FDJ Kessiego Erica byłby lepszy. Tylko że 10 mln nie jest wart w tym wieku, najlepsza opcja to Nico, bo jest

0

@LukaszUH Kessie na pivocie, z tego by nic dobrego nie było. Romeu by czyścił, miał bardzo dobry sezon w Gironie zwłaszcza wiosnę

0

@Donnie_Darko tolerancja tak dopóki jest zachowany jakiś poziom ich zachowania, kultury, bo jak zachowują się jak bydło to tego nie można tolerować

0

@PietrasCoelho chyba jak się oglada w TVN. Marsz niepodległościowy jest znacznie spokojniejszy, mniej wulgarny niż parady lgbt... Niestety są pewne środowiska które chciały by zniszczyć tożsamość narodową, patriotyzm.

0

@Ronaldinho10theking ogólnie dziwna sprawa bo każdy jak do nas przychodzi to wygląda dużo lepiej szybkościowo, wytrzymalosciowo

0

@Ronaldinho10theking ten jego zjazd to bym upatrywał w naszym treneiro, że nie potrafi zbudować zawodnika, druga sprawa to ciekawe o jakiej pozycji myśleli dla ferrana go sprowadzając. Szkoda że lewy gra wszystko, mimo że jest wynik lub jak gra piach to i tak cały mecz a nie ma rotacji na tej pozycji

0

@Bananowysong co innego wartość piłkarza co innego za ile go sprzedadzą. Bo Kessie jest wart ok 40 mln, ale wiadomo ze nikt za niego tyle nie da, ok. 25 mln jest realne, chyba że zaczęła by się licytacja między dwoma trzema zespołami.

0

@Guess drużyny z drugiej połowy tabeli, jeśli araby chcą to muszą i Kessiego i Barcelonę przekonać, ale nikt lepiej nie da no chyba że rzeczywiście Chelsea, która wymieni pół składu

0

40 mln i niech biorąprzecież Neves poszedł ile drożej,

12

Szkoda gadać, niech sobie będą less i geje ale niech na siłę tego tak nie reklamują, propagują, wręcz narzucają. Bo te marsze lgbt... To jest patologia, dno.
Przykład pozytywny - Piasek - Można normalnie żyć i się zachowywać

0

@Naker oj pisali,tutaj pisali jak przychodził, że techniczny,, z tym że jest ale jak na serię a nie na hiszpańską. Jakby go te araby kupili to było by super

2

@Ronaldinho10theking wejście do zespołu miał dobre poza skutecznością wyglądał bardzo dobrze, piłka go szukała, walczył w obronie. Wydaje mi się że przy Roberciku znikł. Wydaje mi się że była by szansa by się odnalazł w zespołach typu Sevilla Atletico może i Betis i Villareal. Miałem nadzieję zobaczyć w końcówce atak ansu- Ferran-Raphinha(Dembele) ale niestety do końca grał Lewandowski, myślę że takie zestawienie ataku było by znacznie mobilnie jeżeli, mniej przywiązane do pozycji

0

@sk13 Romeu w porównaniu do Sergio czy Parejo jest bardzo dynamiczny.
Oglądałem że 3 może 4 razy girone oprócz męczy z nami i Romeu mi się podobał, dużo ruchu, dobre podania i w odbiorze był tam gdzie powinien a gdzie Sergio by nie zdążył, no i siła jest

1

Mówią że techniczny że u nas się nadaje. Kessie też niby był dobry technicznie... Ale na ligę włoska nie hiszpańską nie na Barcelonę gdzie styl gry jest znacznie inny. Inter gra inaczej Chorwacja gra inaczej. Był Gomes, Song, Kessie

1

Te same osoby co jechały rok, dwa lata temu po FDJ i po Matsie, teraz uwzieli się na Ansu i Ferranie. Ansu potrzebuje czasu, a talent ma. Co do Ferrana to Xavi nie potrafi mu znaleźć miejsca na boisku, bo to nie jest skrzydłowy grający od linii.

0

Szkoda, trzeba było przedłużyć kontrakt , wypożyczyć a później ewentualnie sprzedać lub sprowadzic w miejsce Peni

3

@ShawnC Parejo nie jest taki zły jak się wszystkim wydaje. Co prawda swoje lata ma ale do naszego stylu pasuje

0

@MOLESTA też tak uważam, poza urazami grał wszystko, zresztą posadził na ławce Hugo Guillamona. Oglądałem kilka meczy i uważam że dla nas byłby wzmocnieniem. Da więcej drużynie niż Kessie

2

@luka1995 akurat stylem pasuje ale to już nie tek wiek

0

@Hadim ile męczy Diaza oglądałeś? Ile na poziomie wyższym niż lat Ga urugwajska?. Oglądałem Nico w kilku meczach w tym sezonie i grał dość dobrze, solidnie, zagrał bardzo dobry mecz z Realem, który wygrała Valencia. Ja bym Nico nie przekreslal. Diaz ma talent ale jak poradzi sobie w Europie to nikt nie wie.

0

@Car83 przecież Nico wygryzł że składu Hugo Guillamona wiec nie tedy droga. Hugo Guillamon to chyba nie ten Kaliber

0

@Emerald Oriel jako uzupełnienie składu, solidny, silny i bardzo pracowity w defensywnie, na pewno pewniejszy niż Kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?