Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Bo dzisiaj powinien grać Penia a Marc na ławce,
Jak można wierzyć w bezstronność sędziów, tyle błędów sędziowskich w jednym meczu i to wszystkie w jedna stronę. Albo sędzia jest na poziomie trzeciej ligi albo drukował
3
Alba, Kessie zdecydowanie out..
Wystarczy że brak Araujo i obrona się gubi.
Za takie sędziowanie sędzia powinien zaliczyć spadek do drugiej linii, tyle błędów że głowa mała
4
@Gruak nie pierwszy raz sędziuje nam w ten sposób, gdzie k.... Był dziś var
3
Swoją drogą sędzia beznadziejny od początku pozwala na dużo fauli realu, nie widzi dużo fauli
1
To jest mistrzowski Xavi, super skład przy pewnym mistrzostwie, pod szlifowane rekordy Lewego i Mstsa
0
@Messi1000000 ale też te wolne i strzały z daleka były też silne i piłka też leciala dość szybko. Ale to mierzyli zawodowcy ;). Druga sprawa to co kolejna piłka to była szybsza więc łatwiej o wynik,
1
A gdzie Juninho z Lyonu, jego wolne to było mistrzostwo, i jeszcze kojarzy mi się Hasselbaink, Hobo, Yakubu,
0
Myślę że tutaj by nam przysługę zrobili kupując albę. Dobrze by było zaoszczędzić kilkadziesiąt mln na jego pensji. Gdyby Leo i Sergio udali się do Arabii Saudyjskiej to może i wtedy alba by chciał tam się przenieść. Tam dostał by że dwa razy tyle co u nas
16
Zabrakło największej siły realu, którą od lat wygrywają, kontrataku i dużego farta, który mieli od lat w LM.
Miałem wrażenie że Marciniak tymi pochopnymi kartkami dla City chciał ich trochę zablokować, by nie upokorzyć zbytnio Realu
0
@T^L przeczytać należy że zrozumieniem i wtedy wszystko się zgadza. W obecnej sytuacji to potrzeba ludzi z dośw. Którzy będą dobrze kombinować by dało się sprowadzić nowych i zarejestrować wszystkich . Swoją droga musi się dziać źle skoro najpierw Alemany a teraz Jordi Cruyff.
2
Myślę że u Koemana Nico by dalej się rozwijał, niestety Xavi nie lubi wprowadzać, rozwijać młodych. Wydaje mi się że odejdzie Kessie, alba i raphinha i hyc może ferran, którego jednak ciężko będzie sprzedać by na nim nie stracić. Jak już mamy mistrza niech Xavi da pograć torre, Ansu, Ferranowi i komuś z rezerw,. Na szczęście gavi za kartki nie zagra. No i niestety lewy będzie walczył o kolejne bramki i będzie musiał grać całe mecze
29
Odejście Neymara to był początek końca Barcy jak i kariera Neya. Mógł być wielki w Barcelonie, zdobywać trofea a tak to wygrał ligę francuską
0
@lobanovsky pożegnanie Messiego tak, ale obawiam się spowoduje wstrzymanie przebudowy drużyny. Lewy i Messi na boisku razem, czy ktoś z nich będzie pracował w obronie czy wrócimy do sytuacji jak był na boisku Suárez i Messi.
Czas pokaże, byle by nas nie kosztował zbyt dużo, bo potrzeba kupić kogoś w miejsce Sergio, nowego PO i jeszcze kogoś do wzmocnienia pomocy bo pewnie kessie też odejdzie
0
@fotohobby no niestety po zejściu Araujo straciliśmy kontrolę nad meczem, a powinniśmy Espanyol rozjechać. Niestety Lewy na siłę gra wszystkie mecze do końca, ale pewnie tak w kontrakcie ma. Ciekawe jak by to wyglądało jakby Messi wrócił
0
@SirChuck Kessie odejdzie bo całość otrzymanej kwoty to zysk netto a to jest potrzebne do finansowego fair play. Na ferranie ciężko im będzie uzyskać taki wynik, bo teraz max to ok 30-35 mln dostaną za niego
2
@suszini bo Lewy ma to chyba zapisane w kontrakcie, mimo tych 20 bramek Lewego to często tracimy na grze na lewego,
0
@xavi890 jeśli miałby przyjść Leo to możemy wrócić do sytuacji dwóch świętych krów na boisku jak za czasów z Suarezem. Przypomnę że rok temu polować sprzedawała na siłę Matsa że z niego nic nie będzie, podobnie z FDJ. Niestety podejście do Ansu jest podobne. Dopóki mu Xavi nie da kilku całych męczy do zagrania to nie ma szans by mógł wracać. Zarówno Ansu jak i Ferran nie czują wsparcia trenera i widać to na boisku.
0
@waletpl napisałem że wychowanek lub ktoś kto jest długo w klubie a w tej chwili nie mamy wychowanka o odpowiednim charakterze to zostaje Mats przez staż i Araujo przez swój charakter i też staż,
1
Aż się prosiło zrobić wcześniej zmiany tak by podtrzymać intensywność gry. Można było ich rozjechać. Czemu lewy musi grać do końca, wolałbym w jego miejsce ferrana by zagrał te 30 minut.
0
Super mecz, w 66 minucie oddano pierwszy celny strzał w meczu i zrobiło to Getafe. Gdyby nie rykoszet przy strzale Asensio to dalej ten mecz byłby na zero. Militao powinien dostać żółta kartkę za łokieć, który sędzia dobrze widział. Ogólnie sędziowie na) dużo mu pozwalają, przy każdym kontakcie pracuje rękami, robi bardzo dużo drobnych fauli.
0
Ja bym to widział odwrotnie, że Alemany wyciągnie do AV za dobre pieniądze tych nie potrzebnych, Moze Longlet, Dest, lub Raphinha
0
Śledztwo umożą. To byla gównoburza rozpętana tylko by zdestabilizować Barcę.
0
Mi się wydaje że jego wartość to ok. 30-40 mln. Przecież on jest e najlepszym wieku dla obrońcy. Tylko że niestety wszyscy wiedzą w jakiej sytuacji jest on w Barcelonie coraz w jakiej sytuacji jest Barca
1
Ansu bym zostawił ale z pensja 50 % mniejsza, Ferrana, bo może się przydać jak pomoc zacznie grać i dostarczać piłki, bo Ferran jest dość mobilny w ataku i piłka go szuka, o ile na siłę się jej nie gra na Lewego, Może Lewego sprzedać do arabów???
0
@SirChuck Kessie też odejdzie
0
Kapitanem powinuen być ktoś z charyzmą, mający cechy przywódcze oraz będący jakiś czas w klubie a najlepiej wychowanek.
Na chwilę obecną widziałbym Araujo, Matsa,... No i nie ma kogo wybrać dalej więc zosię Roberto Pedri Fati Gavi,
0
Messi alba poza Barcą a i być może i Busquets lub Sergio rezerwowym w Barcelonie
1
Błędem było wypożyczenie go do ligi włoskiej, w dodatku fo takiej drużyny jak Milan, powinien iść do ligi holenderskiej, belgijskiej lub portugalskiej by się odbudować
0
@daniel32778 zgadzam się, Longlet to poziom Sevilli, Betisu, Villarrealu ale nic wiecej. Do drużyn grających nisko w obronie
3
Jeśli to 80 mln to prawda to lepszej okazji nie będzie, do tego jeszcze sprzedać za dobre pieniądze kessiego oraz albę oraz Langlet Umtitiego Trincao Desta i Collado i powinno się uzbierać na wzmocnienia