0

Jeśli podzielimy te 7 mln na 18 lat to już kwota nie jest zbyt duża bo to średnio nie całe 400 tys euro za rok A miesiecznie 32 tys euro. Przecież za to szału nie robi. Tu musi chodzić o coś innego jeszcze

1

@MrCental do drugiej ligi, i nie za mniejsze póki co bo tam było ustawianie wielu meczy

1

@Ptasior oni to przestali płacić, a zaczęli dużo, dużo wcześniej, niech Laporte powie za co płacił w pierwszej kadencji

1

@MateuszGotowka99 Przez dłuższy czas widziałem w tv jak Messi dzień w dzień jadł Lays'y, i w dodatku pepsi popijanie, oj słabo się prowadził xD. A poważnie to kto jest lepszy to już osobiste preferencje, bo ktoś inny powie ze Gaucho od nich lepszy za finezję, radość, luz na boisku

0

@ACRAB95 w dodatku w lidze hiszpańskiej ma duże znaczenie kto i kogo faulują. Faule na młodych zawodnikach są często puszczane a w druga strone to jest tak że za byle co ci młodzi dostają kartki i nie ważne z jakiego są klubu

0

Połowa "kibiców " Barcy na tej stronie na przestrzeni całego sezonu sprzedała by cały sklad. Jeszcze przed sezonem chcieli pozbyć się MaTSa, Christensena, FDJ, Erica, albę Busquetsa, Roberto.
Fatu to wciąż młody zawodnik, który musi powrócić po kontuzji pod względem fizycznym ale co najważniejsze psychicznym. Bo tu jest główny problem - glowie Ansu. Druga sprawa odpowiednio nim musi zarządzać Xavi, tak by go budować mentalnie. Jeszcze będą z niego ludzie tylko trzeba czasu i dobrego trenera

2

@ACRAB95 sam taki mały kontakt to za mało, by karny gwizdać

2

@Catalanian1991 to był bardzo miękki karny, w Anglii raczej większość sędziów by nie gwizdnęła, myślę że młody fran trochę za dużo dołożył od siebie w upadku, i to zadziałało na niekorzyść dla valenci

3

Dobra końcówka, jednym i drugim się chciało biegać do końca

0

@matt121 chyba ty, trochę kultury i szacunku.
Widać ze sędzia dla ciebie wyrocznią, jak nie widzisz symulki rudigera czy musnięcia reką w okolicy twarzy Carvajala czy zbytniej agresji Viniciusa, wcześniejszy faul FDJ nie jest wystarczający wytłumaczeniem dla viniego, gdyby tak zachował się gavi to myślę że by było czerwo. Poza tym sędzia nie chciał podgrzewać atmosfery w meczu

0

@xavi890 i jeszcze dodać nalezy, że część tych karnych Memphis sam wywalczyl oraz miał mega wsparcie w drużynie.

0

@xavi890 radził, oj radził i przez pewien czas sam ciągnął ten wózek, i dał nam trochę punktów, jakby miał tylko wsparcie Xaviego od początku i choć przez chwilę to by było inaczej

0

Karny jeśli był to był bardzo miękki, ale jakby sędzia gwizdnął to by się wybronił, w anglii by go nie było. Zawodnik Valencii dodał zbyt dużo od siebie przy upadku

4

W trakcie meczu byłem pewien, że był karny ale teraz obejrzałem i myślę że byłby to bardzo miękki karny z którego by się sędzia wybronił ale w Anglii by go nie gwizdnął.
Sędziowie hiszpańscy nie lubią gwizdać fauli na zawodnikach bardzo młodych, wchodzących dopiero do ligi, drużyny.

0

@Chlebek23391 zaleca się czytanie ze zrozumieniem ;)

0

@sokot Moriba przede wszystkim przykład złego wyboru menadżera, który namieszał jemu i rodzinie w głowie, bo chcieli zarobić na jego transferze. Jakby został w Barcelonie ich zarobek byłby znikomy.

1

Memphis dwie brameczki, oddany do Atletico prawie za darmo, takie rzeczy to tylko w Barcelonie. Myślę że by się przydał wiosną ... ale to był człowiek Koemana

0

@Cholewiński3 jak sami wskazali Portugalczycy to by doprowadziło do upadku wielu klubów portugalskich, co już by mogły grać męczy z Porto Benfica i Sportingiem, zresztą podobnie było by z hiszpańskimi, zaszkodziło by reprezentacjom

0

@Harnas2 też bym wolał by Xavi dawał szanse młodym, ale on podobnie jak Ernesto stawia na doświadczenie.

1

Bardziej może jako Puchar iberyjski gdzie systemem pucharowym rywalizuje że sobą po 4 najlepsze kluby z lig hiszp i portugalskiej, grając mecz+ rewanż i jeden mecz w finale, losowanie z podziałem na koszyk portugalski i hiszpański. Ale to i tak 5 meczy, które ciężko było by wepchnąć w terminarz Barcy i Realu

1

@matt121 nie zgodzę się co do viniciusa, jego zachowanie było zbliżone do tego Ferran Savić i jeśli tam były czerwone to tu też powinna być, bo gościu za dużo sobie pozwala non stop gestykuluje do sedziego, jego reakcje nie zadowolenia często są podobne do tych za która gavi dostał żółtko z almeria, ale chyba tylko przez to że jest czarny to sędziowie mu nie dają.
Jeżeli łokieć corei to jak takie ty kmiecie łokciem jest uderzeniem to za chwilę to od dotknięcia ręką bę
dą w Hiszpanii padać jak porażeni.
Tak samo uważam że takiego czegoś jak ręką przy twarzy Carvajala też nie powinno się nawet gwizdać.

11

Sędziowanie w Hiszpanii to koszmar, te żółte kartki za machniecie koło twarzy to już czysta przesada, albo czerwo dla Atletico w derbach, tutaj to się należała ale żółta za symulkę. Wczoraj Vinicius przeginal na calego. I sędzia nic nie widział nic nie słyszał. Tak samo jak nie dojrzał faulu na Gavin, balde. Albo żółte kartki wczoraj i z almeria dla gaviego czy dla raphinhi. Czy w poprzednich derbach Madrytu brak drugiej żółtej i czerwa dla Cebaliosa za faul na 17 metrze przed bramka ale za to żółta i czerwo dla savicia za faul z boku pola karnego mimo że dwie minuty wcześniej dostał kartkę za przepychanki z Viniciusem. To pokazuje poziom sedziowania

0

@Krzysztof1987 od longleta to wolę Erica, trzeba sprzedać żabojada jak znajdzie się chętny. Umtitiego nie widziałem w akcji ale w jego przypadku wynagrodzenie robi duży problem

2

@Harnas2 to jest rezerwowy, nie będziemy mieli na ławce dwoch FDJ czy pedrich. Lepiej że to wychowanek niż jakiś najemnik z bośni za gruba miliony

0

@SirChuck to był uniwersalny rezerwowy, który miewał zwyżki formy, które konczyly się kontuzjami. Czy tak jak w realu są tacy nacho, Vasquez, czy kiedyś u nas Okeguar tak powinniśmy mieć wychowanków jako uzupełnienie składu

0

@Hasszz daje więcej niż inni młodzi piłkarze, bo oni nie grają, nie dostają szans. Kessie mimo że się poprawił w porównaniu do tego co było kilka tygodni to mimo wszystko w dużej części meczu jest ciałem obcym, spowalniającym granie, jak na Barcelonę drewnianym. Szybciej na przyszły sezon zostanie Roberto niż Kessie.

0

@Hasszz głupoty piszesz, akurat Koemanowi jedej rzeczy nie wolno zarzucić a wręcz należy go chwalić to praca z młodzieżą. Koeman że swoim sztabem nie dawał im tylko grać, on nad nimi pracował, przygotowywał ich by mogli wejść do pierwszej drużyny, pracował z nimi.
Xavi podobnie jak Valverde, nie ufa młodym, i im nie daje szans.
Myśle, że takimi wartymi uwagi są Riad, Barbera, Akhomach, Alba, Casado, Pedrola oraz ten 15 latek, yamal...

0

@chavez następne to 2024, jeśli piszemy po polskiemu języku ;) to tak jak na tym weekendzie, na następnym weekendzie

1

@gaq bez przesady, to nie ten rozmiar co Ansu z przed kontuzji, i jak Ferran wróci do formy to też,
Ale niech się rozwija, z tym że musi cały czas grać,

0

@adi7adi8 Ale tutaj mieli var, mogli sobie wszystko obejrzeć,
Muszą sędziowie ponosić większą karę za swoje bledy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?