Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba zmian
Kessie raphinha
Eric Araujo/ Kounde
I koło 55 minuty Alba Balde
0
@pawel_was to jest brak wiary w drużynę u Xaviego, tak samo brak szansy dla Torre
0
Szkoda że znów Pablo Torre na ławce zwłaszcza że Gavi Kessie i Sergio zagrożeni pauzą w kolejnym meczu
0
Co się dzieje z Blanco że nie gra albo gra mało i Akhomach i Thux Albą no i brak też dzisiaj Barbery ktoś coś wie?
10
Symulowanie w Hiszpanii uderzeń w twarz i w ogóle uderzeń jest żenujące. Lekkie szturchnięcie i Rudiger pada ledwo żywy, jakby dostał cios w wadze ciężkiej,gdzie jedynym rozwiązaniem wydaje się jego dobicie, że już po chłopie. Ten cyrk co robią piłkarze i sędziowie psuje mecz, bo wystarczy że ręką koło twarzy, szyi a piłkarze padają i zwijają się z bólu, a jeszcze kilka lat temu nic by nie było nawet by się nie złapali za twarz i dalej grali.
0
@meg23 minus 50 odrazu,
Kto da więcej?
1
@mikke szaleństwo z wynagrodzeniami to też sprawka Leo i Krysi i ich wyścigu kto więcej zarabia
5
Wreście Ferran super mecz, wierzyłem w niego tak jak wierzę w Ansu. Ci dwaj jeszcze dadzą nam jeszcze radości z gry
2
Najlepsze Ferran
Najgorsze: brak zmiany Torre, Alonso, Alby. Mając wynik powinien dać grać więcej zmiennikom
0
@yoli byle by nie
1
Ter Stegen
Roberto Garcia Alonso(Chriestensen) Balde
Torre de Jong Gavi
Ferran Lewandowski Fati
0
@Piknik22 a gdzie Gavi i Ferran?
2
@snoop jeszcze nie raz o nim usłyszymy, jest wschodząca gwiazda Eredivisie.
Będą z niego ludzie
0
@xavi890 dla mnie też jest spalony bo oni maga wpływ na zachowanie Kounde.
A sędziowanie jest tak samo jak na jesieni w LM. To jest kara dla nas za superligę. Za dużo tych błędnych decyzji w czasach var-u
1
Sędziowanie bardzo łaskawe dla MU.
Co do bramki Kounde to należy się zastanowić czy jednak nie było spalonego, bo przeszkadzali Koncert.
Ręką powinna być karnym, bo gdyby nią nie zagrał to zawodnik Barcy by doszedł do piłki.
Sędzia nie gwizdał fauli na lewym, a było ich kilka, tak samo na Raphinhi.
Największa strata to pauza gaviego, bo jest z niego Walczak i nie odpuszcza.
Rotacja Xaviego też nie trafiona.
1
@pax mam wątpliwości czy Xavi by postawił i zaufał w takim stopniu młodym, zwłaszcza gaviemu i nico. Zresztą bon pracował z dużą grupą młodych przygotowując ich do grania w pierwszej drużynie. Bo to nie polegało tylko na powołaniu na mecz, tylko praca, praca z nimi.
2
Amrabat ani Carrasco nic nam nie dadzą, to nie zawodnicy na Barcelonę.
Brazylijczyka to trzeba obejrzeć w kilku meczach, bo na filmikach aż takiej furory nie robi jak na zmontowania z kilku męczy. Ale jest młody
0
@Hubsao z tym, że na końcówkach to on też nie ma kim grać, bo Pedro człapie i zazwyczaj się bronimy. Musi dostać minuty by zacząć budować formę i pewność, bo niestety ale że wszystkich napastników to tylko Dembele był w formie po MŚ, reszta się zatraciła
8
@HarveySpecter Koeman miał szrot z zerowym morale + młodych z zerowym dośw. Którym by Xavi nie dał szans na grę a Xavi młodych wprowadzonych przez Koemana oraz ponad pół składu nowych których chciał
1
@sk13 Gerard miał świetne liczby w rezerwach i naprawdę się dobrze, zapowiadał tylko na zły okres gdzie było ciężko się przebić i jeden dwa mecze, słabe i go zjedli, a widać że umie robić różnice na boisku, wydaje mi się że, został źle pokierowany z resztą tak jak Alenia. Oni powinni wcześniej być wypożyczeni do drużyny typu Betis a nie siedzieć i się marnowac w rezerwach
0
Ja bym dał ansu 5-7 męczy od początku do końca i zobaczył czy wraca do formy, bo takim graniem na ostatnie 10 minut to on tylko sie cofnie
4
Weźcie pod uwagę, kim gra RSS, tam koło 8 zawodników ma kontuzje
0
@johny11 ...a ty że ślepcy, ślepo zapatrzeni w Xaviego.
Dembele nie powinien w styczniu tyle grać, pi środowym meczu wczoraj powinien odpocząć.
Podobnie widać z Pedrim że nie daje rady całego meczu i ok. 70 już dużo nie daje. Również należy delikatnie postępować z Araujo.
Xavi zapomina o rotacja jachting jakby to była końcówka sezonu a tu dopiero jest połowa
3
@Arczi87 w takich meczach jak z intercity i w kolejnej rundzie Dembele powinien siedzieć co najwyżej na ławce. Podobnie dzisiaj po meczu w środę powinien zacząć na ławce i wejść w razie potrzeby na ostatnie 25-30 minut. Podobnie Kounde na PO też nie powinien grać tylko na ŚO zamiast Araujo który też powinien być oszczędzany w takich meczach. Kessie powinien dziś wyjść od początku a nie na 5 minut.
2
@Technik Kadra dobrze rotowana? Chyba coś popłynołeś za bardzo.
Kadra była cała bo ci kontuzjowani wrócili do zdrowia bo ligi nie było bo były mistrzostwa świata.
Araujo po powrocie po kontuzji zmuszony grać 120 minut, też powinien być bardziej oszczedzany, Pedro, gavi też grają za dużo przy swoim wieku. Gdyby nie zawieszenie lewego to też by grał wszystko. Za to cała jesień, kessie torre zasiedzieli się na ławce. fati, Ferran, raphinha gotowanie w taki sposób że ich formy zamiast rosnąć idą w dół. W takim meczu jak dziś na PO powinien grać Roberto lub Bellerin, podobnie w pomocy powinien wyjść Kessie. Zarówno Dembele Pedri czy gavi to nie są zawodnicy na całe mecze co mecz.
0
Dobrą pracę wykonuje Marquez, po takim odmłodzeniu składu robi wyniki, ale ważniejsze oczywiście by przygotował kolejnych młodych do pierwszej drużyny. Martwi Akamoah, którego Xavi już nie powołuje do pierwszej drużyny.
0
Kontuzja Dembele to była kwestia czasu, on powinien w Pucharze Króla w pierwszych rundach i w takich meczach jak dziś być oszczedzany,
5
To była kwestia czasu grając tak dużo jak na Dembusia
1
Czyżby Xavi zajechał Dembusia?
Zamiast wpuścić Ferrana i Messiego od początku to stara się zajechać i Dembusia i Petriego i gaviego
0
@Boro79 jeżeli nie była dla Ceballos to ja e powinno być i dla savica który chwilę wcześniej dostał za dyskusję żółta a nie za faul jak Ceballos. Takie niuanse często pomagają realowi