0

@Gallaret karny być powinien, to pokazuje na jakiej zasadzie działa var, czemu nam w Monachium czy mediolAnie nie dali karnych, a przeciwko nam za byle co dawali. Układy ukladziki
Ale dla kibicaMaroka by zabił mecz

0

@Kondziubarca szkoda, że jak w Barcelonie był kapitanem to nie miał żadnej misji, bo był najgorszym kapitanem jakiego widziałem przez te ponad 20 lat. Kapitan powinien motywować, mobilizować do walki a nie głowa w dół. Jedym właściwym wyborem po xavim był Pique, ktoś mający osobowość, jaja.

0

Bardzo dobra decyzja sędziego przy faulu na Gvardiolu, karny mógł zabić ten mecz, a tak to grali do końca

0

Marketingowo i finansowo świetny transfer, sportowo chyba raczej nie, nie kojarzę człowieka

1

@sedziaoxford też mi się nie podoba jego zachowanie w trakcie meczów i po.
Ale tutaj dla większości jest święty

0

@kinioo nie spojrzałem co słownik zmienił, miało być tak:
"Szkoda bo dobrze się zapowiada"

0

@PatrychoO były takie w trakcie meczu, że któryś chciał podać rękę, "przybić pustkę" A Messi olewka, zwłaszcza że po czystej walce. To mi się nie podoba, bo naprawdę widać że przeciwnicy go szanują, no nie tak jak np. Neymara

0

Szkoda, bo sam nie się zapowiada

0

FIFA drukuje pod Francję
By był finał Argentyna Francja
Chyba że to sędzia z Kostaryki ;)

0

@PatrychoO piłkarsko super, ale nie podoba mi się zachowanie Messiego na boisku i po meczu, jego zachowanie wobec zawodników przeciwnych, nawet po czystej walce, jego arogancja, olewcze zachowanie, gwiazdorzenie. Ta sytuacja z Werchostem, van Gaalem, Lewym.

1

Messi piłkarz tak ,
Messi człowiek nie.

2

Jakaś pomyłka, może jeszcze kogoś z Kataru weźmiemy

0

@normasubiektywna ja bym tak bardzo nie brał tego do siebie, mamy bardzo młody zespół, jest sporo zmian w porównaniu do poprzedniego sezonu. Drugi zespół ma przygotowywać do gry w pierwszym i szkolić i szlifować młode talenty. Gdyby nie stawianie na młodych trenerów, to byśmy Guardioli , Luisa Enrique nie mieli.

0

@LatajacyHolender lubiłem Barcelonę van Gaala za to że było dużo goli, co prawda nie zawsze strzeliliśmy więcej ale było fajnie na to patrzeć, niestety trochę za dużo było nie trafionych Holendrów. Również prowadzona reprezentacja Holandii grywała fajnie.

0

@MarioVeB! Równie dobrze mogliby się doczepić za zachowanie wobec van Gaala,. Bo tam grzecznie też się raczej nie odezwał

0

@AFA90 chyba twoje ślepe zapatrzenie w messiego.
Można walczyć w trakcie meczu ale po jego zachowanie wobec Werchosta to poziom zero —" Na co się patrzysz, głupku? Spadaj stąd ". Co jak co ale takiemu piłkarzowi takie coś nie przystoi. Oraz zachowanie wobec van Gaala po meczu.
Nie wspominając o "klubie jego życia" dla którego 'mógłby" grać prawie za darmo.

0

@Encore Ten mega kozak co nas miał zbawić w pomocy.
Drugi Neves, co go chcą wepchnąć do Barcelony

1

Messi wczoraj pokazał swoje całe buractwo, o ile chciałem żeby Argentyna zdobyła złoto to teraz niech zdobędzie każdy ale nie ona.
Sędziowanie pod Argentynę. Taki słaby sędzia na taki mecz gdzie wiadomo było że będzie się działo. Sędzia zadaniowiec

0

@mate92 Argentyna w jeszcze mniej,
Słabe sędziowanie, tak gdzie nie trzeba to nie gwizdał a tam gdzie trzeba gwizdek milczał

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 taki piast wygrał ligę polską i mógł awansować do LM i grać z najlepszymi.
Ja jestem za tym by były mniejsze pieniądze w piłce, mniejsze kontrakty, mniejsze kwoty transferowe, by móc zobaczyć mocne ajax, Benfice, Feyenoord, Celtic, Rosenborg, Olympiakos, Panathinaikos

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 Ani UEFy anie Fify nie popieram bo to "mafia", układy jak zresztą jak i krajowe związki a nawet regionalne. Popieram obecny układ rozgrywek.

0

@Murazor nie piszę by bił się o mistrza ale był na tyle mocny by w pojedynczych meczach moc się postawić wielkim. Lubię baskijskie drużyny za waleczność, serce do walki.
Kontrola wydatków klubów jest potrzebna bo jeszcze by stary zarząd po rządził z rok i by nic nie zostało z Barcelony.

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 LM w obecnej Formule nue jest superligą bo może się do niej dostać każdy i ja wygrać a w Superlidze była by część stałych zespołów bez względu na wyniki krajowe. Najważniejsze powinny być rozgr. ligowe.

1

A co z Blanco się dzieje?
Jakaś kontuzja?

0

Superliga w tej Formule to zły pomysl, prawdopodobnie zniszczył by w znacznym stopniu ligi krajowe, średnie i małe kluby. To w jakiej jesteśmy sytuacji to jest wina poprzedniego zarządu. Real ma bardzo wysoki limity bo jest dobrze pod tym kątem zarządzany. Wolę LaLiga by była wyrównana by o mistrza bilu się oprócz Barcelony Realu też Atletico, Valencia, Betis, Sevilla, Villareal by Baskowie byli mocni Athletic i Sociedad.

0

Plusy- póki co bez kontuzji, ale Dembele w grze.
- odpoczną, naładuje baterie, bateryjny przed druga częścią sezonu, zwłaszcza pedri
Reprentacja Hiszpanii ma ten sam problem w pomocy co Barca, :(

1

@sylweste.r pedri wygląda w połowie sezonu na za jechane go. Zresztą podobnie jak u Koemana tak i teraz to po godzinie gry nie ma siły. Busi w składzie to strzał w kolano. Zresztą gdzie są tacy piłkarzy jak Aspas, Merino Oyerzabal, Zubelda, Canales, Grimaldo

0

@rk mam nadzieję że da, a lewy to już w ogóle będzie świeżutki :). Za to raphinha będzie w gazie i ograny.

0

@wildzenon12 Aspas to dla mnie gość nie doceniany, tylko dlatego ze gral całe życie w Vigo a nie w realu czy Atleti czy Barcie gdzie strzelał by po 40-45 bramek

0

@AbelKabel gavi nie nadaje się do ataku pozycyjnego, przeciw drużynom cofniętym. Zarówno gavi i pedri grają za dużo i to widać że i nogi i głowa nie dają rady.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?