2

@Dariusz40 Gavin nie zatrzymuje się w rozwoju tylko jest w takim wieku że raz będzie lepiej raz gorzej i będzie miał spadki formy, i będzie podejmował złe decyzje na boisku, to normalne, ale żeby być coraz lepszym musi grać nie koniecznie w pierwszym składzie, dobrze by też wchodził z ławki. Ważne by go nie zajechać bo wtedy będzie widoczny spadek formy, bo on nie da rady zagrać całej rundy od deski do deski. Zresztąw zeszłym sezonie było widać że dla niego i dla nico 60 -65 minut to było max. Tak jsk z orderem w pierwszym sezonie bo końcówki cz łapał na boisku i był jie dokładny.

0

Pacheta to interesujący trener, zobaczymy co wymyślu, nie tak dawno się wydaje że był w Koronie a tu tyle lat minęło. Ma bardzo dobry wynik w Valladolid bo srednio 1,87 pkt na mecz.

0

@Andy83 Buskiego nie bylo, 3 pkt w kieszeni :), aż miło by było zobaczyć w następnym meczu na ławce Albę Busquetsa, na ławce a obok nich jeszcze i Pique- ponad 20mln netto pensji na ławce.

0

@gaucho104 widać że Baude szybkościowych ich wczoraj zjadał ale nie wiadomo czemu nie szedł na pojedynki, tak jakby się bal stracić piłkę. Ale patrząc na albę to i tak dużo lepiej, bo wszyscy wiedzą że alba nie będzie kiwał i nie pobiegnie z pilka. Jestem za tym by sprowadzić Alonso i sprzedać albę, który sporo zarabia. Ależ by to był deal ????.

1

Nie rozumiem krytyki w stronę torresa, gościu zagrał dobrze, z dużą intensywnością a to był jego pierwszy mecz w Barcelonie od ponad 3 miesięcy. Zwrócić trzeba uwagę na tempo gry, agresję i pressing przeciwnika.

1

@MarioVeB! To byśmy nikogo nie kupili jak by czekał że najpierw sprzeda a później będzie kupował, robią dobrzei kombinują ile się da by kadra była jak najmocniejszą.

0

Ciekawe czy dest taki słaby czy można na nim zarobić i jest to jeden z ludzi Koemana.
Niech Roberto zagra dzisiaj na PO lub grajmy na 3 ŚO

0

@pioz123 nie wiem czy fizycznoscią i dobrym pressingiem przeciwnika by tak dobrze wyglądali

0

@pioz123 ogólnie jest slabo na rynku jeśli chodzi o dobrych piłkarzy, talenty i na innych pozycjach też. Bo nie koniecznie na silę trzeba szukać drugiego Busquetsa. Piłka się zmieniła i teraz trójka w pomocy Sergio, Xavi, Iniesta też by tak nie błyszczała

0

@Adi123456789 to który z kapitanów był gorszy? Bo kapitan musi być przywódcą na boisku, mieć charyzmę, potrafić zmobilizować kolegów z drużyny po straconym golu, gdy nie idzie a nie jak Leo głowa w dół.
Dla mnie kapitanem po xavim powinien być Pique. Bo czysto piłkarsko nie da się podważyć wyższości Leo

0

@pioz123 napewno nie za wojujesz jak oprzesz na Sergio, na de Jonga można liczyć że da radę ale Sergio na wyższy level już nie wskoczy. Potrzeba nam na miejscu Busquetsa kogoś kto zdominuje ta strefę, będzie biegał ( i to zdecydowanie szybciej niż Sergio) i też włączy się w atak czasami, i który będzie grał dużo szybciej piłką niż Sergio, który strasznie spowalnia grę.

0

@Pustelnik na transfer to jest, tylko nie mozna go zarejestrować do gry

1

@GwiezdnY_10 też uważam że FDJ nie miał z kim grać, bo on chciałby grać szybciej piłka jak w Ajaxie a nie podaje do Sergio wychodzi do pisania a Sergio dalej przy piłce zamiast w tempo grać, wystarczy nawet mecz z rayo zobaczyć, że tam FDJ wyczekuje na pilke w akcji, na podanie zwrotne a tego nie ma. Oni w Ajaxie grali szybko kombinacyjnie nie chłodzonego czy na stojaco,

5

My nie potrafimy w la masi wychować choć jednego LO.... Grimaldo, Cucurella, Gómez, Balde.

1

@lukasz222 bo z Roberto był cwany plan by teraz z nim podpisać kontrakt a zimą lub po sezonie sprzedać go za 50 czy 70 mln, jak osiągnie swój prime

1

@GwiezdnY_10 gavi w tym sezonie może być tylko zmiennikiem i tylko pojedyncze mecze od poczatku bo nie są rady, bo skończy się to jak z rayo
Silva mnie nie przekonuje, potrzebni są typowi śp lub śpd - zawodnicy którzy opanują srodek, takim Sergio nie jest i już nie będzie a tego nam brakuje

0

@Bogan dest to był gościu który nie był pierwszym wyborem w Ajaxie i był i jest słaby fizycznie.

2

Z tej piątki Frimpong, jest szybki, i ma 21 lat

1

Co do faulu przy różnym to ewidentny, w druga strony by był.
Co do czerwa Sergio to 10 lat temu to by nie było faulu za takie coś, bo wtedy jeszcze grali meżczyźni, a teraz zwija się z bólu, że pozostaje tylko dobić takiego, bo już mu się nie pomoże

0

@theOneAndOnlyKing jakby zatrzymywał zegarek przy grze na czas i przerwach na picie i zmianach to powinien doliczyć coś koło 13-15 minut,

0

@Qaz123 tu wielkim problem jest Sergio, który strasznie spowalnia gra, jest za wolny, zbyt mało mobilny, a właściwie stojący w miejscu.

1

@Andy83 to koleżko trochę się mylisz bo przez ostatnie 15 lat opuściłem łącznie kilkanaście meczy Barcy.
Bo póki będzie Busi to ta drużyna nie pójdzie do przodu, nie wskoczy na wyższy level.

0

@El dominatore dopóki będzie Sergio to będzie tak to wygladać, tak samo wszyscy wychwalali gaviego że zjada FDJ i niestety widać że dalej to jest w druga stronę

1

@adrian1132 popieram dopóki będą niektórzy grać po znajomości i to całe mecze to dalej z tego nic nie będzie,
Bo zarówno Sergio jak i alba powinni być co najwyżej rezerwowymi

12

Plusy:
* Sergio w następnym meczu nie zagra
* dobra gra FDJ, który jako jedyny potrafi wyjść z piłką, rusza się wychodzi na pozycję ale niektórzy spowalniają grę.
* Mats uratował punkt
* Eric na plus

Minusy:
* xavi- kompletnie zły skład, brak PO, gavi
* Xavi złe zmiany
* gavi, połowa ludzi wyśniła sobie ze on jest kilka razy lepszy niż FDJ, owszem Walczak i może będzie lepszy ale teraz to duża różnica między nimi
* brak PO
* Sergio spowalniający grę, źle ustawiających sie
* nie widoczny alba
* Kessie który prawie się połamał i jeszcze gra na czas w 97 minucie.
* sędzia bez formy...nie To Hernandez Hernandez
* Dembele to on powinien zejść a nie raphinha, bo im dłużej w mecz to gorzej
Brak skuteczności

0

@ForcaBarca12 ja bym dołożyć Thibaut Courtois - Real Madryt bo tyle co on męczy wygrał realowi a szczególnie LM

4

@antymadrista1 poza skutecznością która przyjdzie z czasem uważam że bardzo dobrze, walczył, biegał, brał udział w akcjach, duży plus że piłka go szuka. Przypomnieć można sobie dużo gorsze początki Suáreza.

0

@Adi123456789 chyba ty się stuknij i trochę kultury chłopczyku. Można się z kimś nie zgadzać ale trochę kultury. W dodatku Leo był najgorszym kapitanem jakiego miała barca w ostatnich kilkunastu latach.

0

Bardziej bym tak listę widział
Nominowani do Złotej Piłki
Thibaut Courtois - Real Madryt
Christopher Nkunku - RB Lipsk
Mohamed Salah - Liverpool
Robert Lewandowski - Bayern Monachium/Barcelona
Karim Benzema - Real Madryt
Kylian Mbappe - PSG
Erling Håland - Borussia Dortmund/Manchester City

0

@Herbert musiał mieć ją Messi bo by się obraził, a niestety Messi jako kapitan to słaby pomysł, stanie, głowa w dół, zamiast krzyknąć do kolegów gramy, zapiep..amy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?