Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukkobe no właśnie Koeman pojechał zawodnikom z przygotowaniem, czego nie wszyscy wytrzymali, i zaczęły się problemy mięśniowe choćby roberto, dest, Araujo, Pique podejrzewam że jakby im zrobił przygotowanie na poziomie bayernu, Liverpoolu, PSG to byłby istny szpital,
1
@czółkovsky tylko nie należy zbytnio szastać pieniędzmi, nie jesteśmy PSG żeby do nas przychodzili tylko zarabiać, w dalszym ciągu będziemy płaci za dużo i nikt nie będzie chciał odchodzić. Powinniśmy płacić wynagrodzenia rynkowe a nawet niższe bo gra u nas to prestiż.
1
6mln netto + premie to wyjdzie ok 9 mln netto czyli koszt brutto wyjdzie ze 17 mln euro a to już nie jest jakis mały wydatek. Moim zdaniem za dużo.
0
@JarekS też mi się wydaje że najbardziej zyskują marketingowo, klub musi kupować gwiazdy, a nie da się ukryć że każdy inny zawodnik tego pokroju jak lewy byłby znacznie droższy że dwa trzy razy niż lewy
Obawiam się że lewy może okazać się mniej produktywny przy autobusie w polu karnym, jak drużyny się będą bardzo cofać, i będzie potrzeba więcej ruchu zmiany pozycji.
Miejmy nadzieję że co dotknie zamieni w bramkę????
1
Uważam, że Baude powinien zostać i należy mu dawać szansę gry w pierwszym składzie że słabszymi zespolami, żeby nabrał pewności siebie a alba odpoczął, a jak nie to wypożyczyć ale tylko w la Liga ale tak by musiał grać, bo jak nie to za wyp. 1czy 2 mln płatne a tak to za darmo
0
@Messi1992 mentalnie lewy da radę, Suárez ten z początku jak do nas przyszedł to był inny gościu, umiejący kiwać, zaawansowany bardziej technicznie, lewy nadrabia ustawieniem i skutecznością, siłą, wytrzymałości.
Swoją drogą jak przy Valverde zatracił się fizycznie Suárez a i zresztą Messi, Rakitić, też. Tak naprawdę Valverde zniszczył drużynę, szedł tylko na osiągnięcie wyniku bierzącego. Nie wprowadzał mlodych, brak przygotowania fizycznego, taktyka gry- podać do Messiego
0
@lukkobe nikt nie zwraca uwagi na pracę nad przygotowaniem fizycznym sztabu Koemana, oni wreście zaczęli trenować , niestety to też się odbiło na zawodnikach na urazach mięśniowych,
U Koemana też należy pochwalić umiejętność wprowadzania młodych do zespołu,
0
@Suzu chcieć by chciało ale nie w kpl. I też nie wszystkich
0
@chrissssty69 to chyba inne mecze oglądałeś lub nie ten sezon;)
3
Z tym że jak nam zostanie pomoc Sergio Pedri gavi nico Kessie to w LM będzie słabo z topowymi zespołami
4
@Elvisek no raczej nie, Gaucho to dwie klasy wyżej, ney jedna, na ich poziom nie wejdzie i się nie zbliży nawet. Chyba nigdy nie widziałeś co robił Ronaldinho...
0
@Desperados21 ja bym bo nie przecenial roli alby i sergio, w szczególności alba po odejściu Messiego daje mniej korzyści, co prawda w zeszłym sezonie strzelił parę goli, ale przydał by się boczny obrońca umiejący kiwnąć i pewny w obronie
0
@tomgron niestety sposób załatwiania spraw w Barcelonie jest słaby, nie szanują piłkarzy. Tacy piłkarze jak Suárez, Messi, Alves powinni mieć pożegnania na poziomie. Czy teraz sprawa z FDJ
2
Co za głupoty piszecie, Ferran wrócił po kontuzji, zresztą zbyt wcześnie, na siłę bo nie miał kto grać, gościu walczy, biega, robi zamieszanie, piłka go szuka, skuteczność przyjdzie. Może jeszcze napiszecie że duńczyk lepszy.
1
Aziplicuete kupić i wystarczy
To nie jest zawodnik na taki klub
0
@Litman to już przesada, jakby tak było to dawno by go Xavi odstrzelił
0
@Litman z tym że rudy z City gra super do momentu ważnych, decydujących meczy, a w tych już nie jest taki super
0
@AlexDark00 tylko jedna rzecz dziwna że chcą go tylko Barcelona i Chelsea i nikt więcej, żeby się nie powtórzyło to co z longletem, Sevilla umie świetnie promować zawodników pod sprzedaż.
Zresztą mają tam jednego z najlepszych w swoim fachu dyrektora sportowego- Monchiego
0
@AlexDark00 patrząc na zeszły sezon jeden i drugi potrzebuje kogoś do kierowania obroną, miejmy nadzieję że to się zmieni i Araujo pójdzie do przodu pod tym wzgledem
1
@Edoss jeszcze Azplicueta, miejmy nadzieję że Araujo zrobi krok do przodu bo dotychczas lepiej wyglądał jak miał Pique obok siebie, żeby stał się liderem obrony
0
@AlexDark00 a Pique to jedyny gościu po odejściu Xaviego i Iniesty który mógł być i powinien być kapitanem, a nie Messi bez jaj i że spuszczoną głowy czy inni. Bez sensu robić też zbyt szeroką kadrę bo będzie to koszt i problem z utrzymaniem formy zawodników a należy pamiętać o młodych którzy też powinni dostawać jakąś szansę bo tak to uciekną stąd.
0
@AlexDark00 przyjście kounde to konieczność wypożyczenia Garcii i ławka dla Pique przy grze 4 w obronie. Chyba że przejdziemy na 3 obrońców, ale wtedy alba bez kiwki na wahadle też lipa
6
@kejdzi tylko że 32 lata to jeszcze nie dziadek, i będzie kosztował max 5 mln i tyle pensji a kounde ponad 50 i pensja 10 mln
1
Jak czytam komentarze to śmiem twierdzić, że niektórzy nie oglądają meczy a jedynie wyniki, statystyki na sofie. Pisanie o sprzedaży ferrana, bo nie na strzelał kilkunastu goli, nie biorąc pod uwagę że on za wcześnie wrócił do gry, i za szybko wchodził do gry. Że wniósł sporo ruchu, walki, szybkości w ataku, dobrze wygląda w grze kombinacyjnej, piłka go szuka, a bramki przyjdą.
0
Jak dla mnie Abde na wypożyczenie do Laligi lub holenderskiej by grał.
Balde albo dać mu szanse wreście grać albo na wypożyczenie, ma 18 lat i musi grać. Tu podobnie bym widział albo LaLiga gdzie będzie grał lub holenderska ewentualnie belgijska liga, ale zespół grający piłką i wypożyczenie tak skonstruowane że musi grać bo jak nie to płacą za nie. By nie stracić go jak Cucurelle.
Nico niech zostanie, a Sergio częściej na ławkę musi ladować
0
@MalanFCB Depay na koniec listopada był zajechany bo wcześniej wszystko grał w Lyonie reprezentacji i u nas też. Ferran jeszcze pokaże, daje dużo dynamiki, piłka go szuka, walczy, biega, a bramki i spokój przyjdą z czasem
0
@Culé10 też mi się wydaje, że myśli o trzech obrońcach, tylko że wtedy część piłkarzy może problemy z poruszaniem się ustawianiem
0
@seba444 abde nie można sprzedać za szybko bo on powinien się rozwinąć, co do Balde to myślę że glowę ma zbyt nie spokojna jak gra w pierwszej drużynie ale potencjał ma. Marmolada to nie wiem trzeba by go zobaczyć w prawdziwym meczu czy coś z niego może być
2
Nikogo zbliżonego poziomem do FDJ w cenie poniżej 100 mln nie kupimy.
A niestety jeśli chodzi o wyprowadzenie piłki to ani pedri, gavi tu go nie zastąpią, bo mają dużo strat i niecelnych podań przy pressingu przeciwnika.
Teraz prawie każdy nas atakuje przy wyprowadzeniu, już na naszej połowie by zabrać nam pilke
1
@Coutinho007
To jak FDJ gra trzeba brać pod uwagę gdzie gra i jak ma parterów w zespole, bo z Busim akcji do przodu nie poprowadzi. Jeśli Barca będzie grała teraz szybciej to FDJ też to będzie pasowało. Stawianie na Busquetsa to stanie w miejscu, powinien być częściej rezerwowym, bo jest zawolny w obronie, zwłaszcza jak jest taki Vinicius czy podobni a w ataku Sergio angażuje się mało, a to klepanie przy linii środkowej nic nie daje