Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba nic nie wnosi do tej druzyny.
Będzie ciężko z ta gra coś ugrać,
0
Trochę z nich było naciąganych przez lahoza
4
Araujo dużo lepiej na lewej niż alba. Pomoc ok - wszyscy biegający. LdJ najlepszy mecz u nas , szkoda że nie weszły nożyce
Ogólnie bardzo dobry mecz LdJ. Podobała się pewność Akamoha oraz nico.
W przyszłym sezonie pomoc FDJ nico gavi Pedri powinna być już dość mocna.
0
@Jacento2105 ważne jest by piłka jak najwięcej chodziła i zawodnicy byli mobilni, brakuje mu fizyczności i ogrania, jakby rudy go wpuszczał lub torował z pedrim to Pedri był nie zajechany a Puig miał więcej ogrania
2
Jeśli na wypożyczenie to ok, byle go nie kupować, może lepiej tego cabrala bo na Vlahovica nas nie stać
0
@masik86 bo Juve i kira włoska to nie pasuje do DeLighta a FdJ to ma chwilowy spadek, ale mimo spadku formy i tak nie jest najsłabszy w pomocy
0
Tylko nie Morata, chyba że na wypożyczenie na pół roku
2
Dziad już od roku obniża pensje z miłości do klubu, niech odejdzie choćby za darmo już teraz
1
@Felipe_PL dobry pomysł, często w piłce bywa że zawodnicy z przodu są cofania do obrony i tam sobie bardzo dobrze radzą: piszczek był Napastnikiem, alba jak opuszczał Barcę był skrzydłowym, Bale na obronie w Tottenhamie dobrze wyglądał, Lucas Vazquez w realu,
11
Bardzo dobry transfer, da nam trochę fizyczności, i poprawi grę w ataku pozycyjnym, duży plus że to Hiszpan, a nie kolejny nie wiadomo skąd grajek oraz plus że trenował i grał ostatnie lata u Guardioli i LE to nie powinien mieć problemu z adaptacją do naszego systemu.
0
Bardzo dobra opcja... Jakby tylko wzięli w zamian Cou nawet z dopłatą z naszej strony i dali mu pensje 5-6 mln netto to jestem za bo powinniśmy jak najszybciej sprzedać longleta bo będzie coraz słabszy ba mingueza raczej lepszy nie będzie a niestety nikt nie postawi na Big Sama zresztą on też nie chce obniżyć wynagrodzenia
0
@kaczorra86 to było wiadome że nie wypali jak w żadnym włoskim klubie.
Powinien pójść do wtedy do jednego z takich klubów jak Barca Real MC Liverpool PSG Arsenal Bayern Dortmund. Może poprostu Raiola chciał szybko zarobić na kolejnym transferze
0
@Piter3129 no rzeczywiście duńczyk w zeszłym sezonie marnował 100 i 200% sytuacje. Malcolm nie dostał szans poza pre sezonem podobnie wague który nie dostał prawie zadnej szansy w pierwszym zespole a rok temu doznał kontuzji i o którym nic teraz nie wiadomo
0
Cavani ok jeśli będzie zdrowy ale wolałbym cabrala za 15 - 20 mln bo na nim się nie straci a nawet jak nie wypali u nas to można zarobić.
0
@XTobiX to jest właśnie sezonowców podejście, kilka męczy słabszych i do sprzedania, to jest młody zawodnik i to normalne ze tak będzie, jedyni do odstrzału z wczoraj to alba longlet luuk i Busquets (bo póki będzie Sergio nie zrobimy większego postępu w pomocy, mimo że gra dobrze ostatnio, ale potrzebny jest ktoś kto biega więcej szybciej i co da nam więcej fizycznie ci)
0
@MysticCat
Xavi to żaden super trener, jak na razie pokazuje że nie potrafi reagować na to co się dzieje na boisku i trzyma na siłę Busquetsa i albę na boisku mimo że ci grają piach. Co do vlahovica to nas na niego nie stać, opcje dla Barcy to obecnie ktoś za kilka kilkanaście mln
1
Z miłości do klubu Jest gotowy obniżyć obecne wynagrodzenie, ostateczne spotkanie przewidziane jest na 29 czerwca 2022 :)
0
@Nedio akurat wolę Umtitiego niż longleta, dużo lepsze przerzuty i wyprowadzenie akcji, tylko żeby on zagrał z pięć - siedem meczy pod rząd to wtedy by go można oceniać
2
Póki co nie podoba mi się brak reakcji Xaviego na wydarzenia na boisku, jest jak Valverde. Niestety tracimy kontrolę w meczu w drugiej połowie a trener nasz nic
0
Abde swoim występem wzbudził strach u przeciwnika bo o ile na początku jak miał piłkę to jeden zawodnik szedł do niego a pod koniec dwóch a trzeci zabezpieczał, tylko należy to wykorzystać bo skoro do niego idzie dwóch ludzi to gdzieś się będzie robić luka w obronie
0
Duży plus: Umtiti Abde Nico
Plus : Gavi
Minus: LdJ Dembele Busquets
0
ter Stegen
Dest Araujo Umtiti Balde
Gavi De Jong Coutinho(Nico)
Dembele LdJ Abde
Bo jak sprzedać Umtitiego jak nie gra?
1
Niby Dembele tyle wnosi ożywienia ale bramek z tego nie ma
0
Myślę że powinien odpocząć conajmniej do stycznia a wtedy spakować walizki,
Alba to symbol Barcelony w meczach ważnych i z mocnymi ekipami - co rusz daje d.. y. I te jego symulki fauli. I zero kiwki w ataku jedynie szybkość i odrazu podanie zwrotne lub wrzutka
3
@SzahMatt to już przesada, że pedri Gavi czy nico zjadają FdJ, są jeszcze daleko za nim, Frankie to najlepszy nasz pomocnik, który nie ma należytego wsparcia w kolegach, mimo czasami dobrych meczy Busquetsa, to uważam że dopóki Sergio będzie to pomoc nie będzie funkcjonowała jak trzeba.
0
@qbarca na lata czy raczej do lata?
7
Czy Koeman czy Xavi to na boisku to samo.
Zero pomysłu na grę
0
@Matej taki karny sędzia by gwizdnął tylko wtedy gdyby był dla realu i w żadnej innej sytuacji.takich sytuacji się nie gwiżdze bo trzymali się razem, takich i podobnych sytuacji w polu karnym w prawie każdym meczu jest kilka
0
@6bakero to może być przypadek podobny do Coutinho, nam potrzebni prawdziwi skrzydłowi i 9
1
Roberto zgodzi się na obniżkę kontraktu... W maju