Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Magicc89PL to Messi po 30 popełnia te same a nawet gorsze błędy niż Puig tzn nie trzyma pozycji, zawsze chce być pierwszą opcją do podania, nawet jeśli nie jest to najlepszy wariant.
To spójrzcie jak Pedri idzie na raz w obronie i jaka ma skuteczność strzałów. Jakby Puig dostał chocby 5 meczów pod rząd to można by go oceniać
0
@SzahMatt mi się wydaje że to osobisty wybór Laporty bo gościu prawie 20 zajmował się szkoleniem dzieciaków w Barcelonie w której sam też grał za młodu. Od wielu lat był chwalony za pracę z dziećmi, z młodzieżą. Mam nadzieję że znajdzie sobie klub w LaLiga ewentualnie poziom niżej
0
@normasubiektywna jedyny sens ma pozostanie jego w Hiszpanii, liga francuska czy niemiecka to całkiem inna piłka niż hiszpanska
1
@SzahMatt On był w Barcelonie dużo wcześniej przed Bartomeu
Jeszcze przed Pierwsza kadencją Laporty a za młodu był piłkarzem Barcelony w grupach młodzieżowych
2
Ciekawe czy ci co piszą poniżej obejrzeli chociaż z pięć meczów drużyny rezerw. Czy zwrócili uwagę po ile lat mają ci chłopcy i jakie rewolucje kadrowe zachodzily przed każdym sezonem oraz dostawał zawodników którzy mieli grać.
0
Czy to 1 kwietnia?
3
Z wymienionych to Merino. Gravenberchto zawodnik na przyszłość i nie wiadomo na jaki level wskoczy brak samo jak camavinga a Ruiz to nie typ zawodnika który jest nam potrzebny. Potrzebny jest ktoś kto będzie biegał walczył - wydaje mi się że Merino najbardziej by się w tym odnalazł chociaż może być drugim illaramendim z realu
1
Szkoda że Alenia nie dostał szansy zaprezentowania się w 3-5 meczach z rzędu bo myślę że by się bardziej przydał niż Busquets czy Roberto czy Pjanić. Powinien pójść na wypożyczenie 3 lata temu jak był mlody.
0
@SkilledHydra16 jeszcze może dodasz że ma super drybling lub świetnie gra w obronie i przeciwko mocnym drużynom typu real Liverpool Bayern PSG Roma.
Dobry tylko na slabszych
0
@HavertzKai jak to typowy PO lub CPS
0
@lukasz9197
Dobry dla niego, nabił statystykę podań. Może być co najwyżej rezerwowym. Nie podnosi poziomu drużyny.
to tak jak alba wg statystyk super ale gra, ambicją, zaangażowanie w w szczególności z mocnymi drużynami to lipa. Zero kiwki bo wypuszczenie piłki to za mało jak na kogoś co kosztuje jego pensja kilkanaście mln euro
5
Mogli by odzyskać cucurellę na LO
0
@4Fabregas4 bo Guardiola z obecnym składem to by wszystko wygrał. Ze składem przeciętniaków w MC dotarł do finału LM.
Real wziął Ancelottiego który jest słaby.
Trzeba docenić to co osiagnął Koeman tym składem jaki miał. Bo wątpię że on chciał mieć mieć w drużynie longlet Umtitiego pjanica Firpo duńczyka i jeszcze kilku typu Busquets którzy musieli grać
2
Wydaje mi się, że dogadali się z Betisem łącząc transfery Mirandy i Emersona. Skoro mamy prawo pierwokupu i % że sprzedaży mirandy. Może przy okazji udało się zbić z ceny Emersona 1-2 mln.
0
@lukasz9197 piłkarz typu Busquets obecnie zbyt dużo nie daje drużynie.
Samo klepanie nic nie daje i tak naprawdę staje się kolejnym obrońcą. Potrzebny jest ktoś kto będzie biegał, i więcej i szybciej niż Busquets tak jak de jong i miał siłę i strzelał bramki jak np Wijnaldum Casemiro
8
@MarcelNJ11 ale ci "dobrzy" To za mało jak na Barcelonę. Longlet już miał życiówkę u nas i lepszy nie będzie.
1
Franek Smuda chyba jest do wyrwania i to za małe pieniądze lub Jacek Gmoch i Andrzej Strejlau
1
@JarekS a jak ktoś nie wie na co stać Wijnaldum to niech przypomni sobie nasz rewanż z live
0
Jak na skład i sytuację w klubie i formę piłkarzy na początku sezonu to super wynik. Była zbyt wąska kadra i ja zajechal
0
@D10S1985 Dopóki będzie Messi nasz styl będzie taki jaki jest, zazwyczaj nudny.
Fajnie by było gdyby Messi odpuścił rozgrywanie pilki a wrócił do ataku ale do tego potrzebna jest mocna pomoc
0
@VanBarca super zostawić albę który w każdej naszej klęsce miał dużo na sumieniu, który nie umie okupacji przeciwnika a gra dobrze przeciwko leszczom,
Busquets wnosi bardzo mało w ataku, spowalnia akcje jest bardzo wolny, mało jest zawodników których da rade dogonić w LL.
Ze wszystkich starych to zostawiłbym Pique ale jako rezerwowego - jako jedyny daje pozytywną energię drużynie, Roberto też do odstrzału a puiga i arenie bym zostawił a na LO ściągnął Cucurele bo jest walczak
1
@Xenomorph
Koeman dostał piłkarzy bez formy rozbitych po Bayernie
Pierwsze tygodnie Messi był bez formy jak i połowa grajków. Jakby dostał Depay to myślę że byśmy mieli teraz majstra.
A mial longleta Umtitiego którzy zawalili kilka męczy wypadli fati Pique Coutinho Roberto.
Jak na ten skład trzeba ocenić go pozytywnie , minus stanowi ustawienie 3 z tyłu i gra Busquetsa która jest zbyt pasywną , styl sprzed 10 lat
6
Mimo że w wielu rzeczach Koeman mi się nie podoba ale trzeba przyznać że odwalił kawał dobrej roboty biorąc zespół rozbity po poprzednim sezonie i z połowa składu bez formy i okresu przygotowania.
On też pewnie by się z chęcią pozbył ponad połowy składu ale co mógł zrobić jak klubu nie było stać na nikogo co umie kopnąć polkę.
Jakby dostał choćby Depaya zima to byśmy mieli Mistrza teraz
2
Byle podziękowali:
Neto
Alba longlet umtiti Firpo Roberto
Pjanić matheus
Braitwhite
2
Wydaje mi się że dobrze ze nie zdobędziemy majstra bo drużyna miała obiecane bardzo duże pieniądze jeśli zdobędą dwa puchary w tym mistrza, cos mi się kojarzy że ok 60-70 mln euro a na to nie stać Barcy a za 3 miejsce dostanie 16 mniej niż mistrz.
0
@Scross na lepszy Barcy nie stać. Real w przyszłym sezonie będzie jeszcze słabszy bo też nie ma kasy na wielkie zakupy jak nie sprzeda - przyjdzie Bale.
Atletico i Sevilla Villareal powinny być mocniejsze niż w tym sezonie bo mają dojrzałe szerokie kadry.
0
Napewno by było lepiej muszą odejść
Neto
Longlet umtiti alba junior Roberto
Pjanic Coutinho
Braitwhite
Oraz
Busquets, Griezmann/Messi
Że starych bym zostawił co najwyżej Pique i to on powinien być teraz kapitanem a nie messi.
I już na samych pensjach oszczędność ponad 100 mln
Bramkarza Marc +wziąść z rezerw
Emerson na prawą + dest ,araujo, Pique mingueza Garcia + de light z juve. I kogoś na lewą typu gaya + młody z rezerw
Pomoc Alenia pedri Puig moriba de jong monchu + ktoś twardy szybki na pivota + moze Wijnaldum + nico Gonzalez z rezrw
Atak Messi Dembele fati trincao Konrad Depay Aguero collado
0
Ogladając bramkę Nacho w ostatniej kolejce oraz bramkę Hazarda z Sevilla nasuwa się mysl jak nie wiele potrzebują biali by szczelić ( hazard jak i nacho trafienie piłka) a u nas braitwhite musi mieć z pięć patelni by coś trafić, zresztą pedri Dembele pjanic Busquets langlet grizman dest też czy jeszcze więcej. W tym sezonie bardzo ciężko nam się strzelało - zabrakło jednego zawodnika by ten sezon był udany - klasycznej 9 nawet średniej klasy typu Paco. Wtedy obrona by grała pewniej a jej błędy by tak nie wpływały na wynik meczu
0
Odwalił kawał dobrej roboty z przebudowaną drużyną, postawił na młodych.
Jeśli chodzi o Matheusa to jest taki sam transfer również z Juve co Pjanić żeby zamknąć rok obrachunkowy
3
Jak trzeba gonić wynik to wstawia puiga a tak to go pomija w składzie
Patrząc na desta i Roberto to Emerson spokojnie powinien wywalczyć pierwszy skład... No chyba że będzie Koeman trenerem