5

Wydawałoby się że z takim varem to sędzia będzie nie omylny, bo może obejrzeć daną sytuację kilka razy z różnych kamer.
Może skonsultować się z kolegami po fachu. A tu w LA Liga jest tragedia. To co w jednym meczu jest karnym w innym nie jest, łokieć, uderzenie ręką w twarz, szyję które w jednym meczu jest czerwona kartka, w innym meczu jest bez kartki.

3

Zbyt dużo było błędem w ostatnim czasie na niekorzyść Barcelony. Biorąc pod uwagę poprzedni sezon i początek tego to kilkanaście punków uciekło. Najgorsze, że to nie przypadek.
Najwięcej na wiosnę i teraz na jesień z varu zarobił real gdzie dostawał karne w końcowych meczów gdy przegrywał lub remisował lub przeciwnikom nie uznawali bramek nie wiedząc czemu.

2

@pomi11 akurat w Ekstraklasie VAR mamy zazwyczaj na wysokim poziomie, wygląda to lepiej niż we włoskiej angielskiej, w hiszpańskiej jest tragedia, tak jakby sędziowie nie ogarniali tej techniki.

1

@Herbert i obiektywny12 .
Takich sytuacji jak z Ramosem jest kilka na mecz. To że za takie coś został podyktowany karny to skandal, zobaczymy czy teraz sędziowie będą gwizdać za każde szarpnięcie w polu karnym karnego.
Co do Casemiro to on trafił pilkę ale jej nie wybił poza zasięg Messiego gdyby ten nie upadl, ale przede wszystkim wszedł mu w nogi powodując upadek - dla mnie bardziej to jest karny niż ten na ramosie

0

@MeMyselfAndI chodzi o to że przeciwko Realowi tego faulu żaden sędzia w Hiszpanii by nie gwizdnął. A ten z Casemiro na Messim jakby to było w drugą stronę było by wapno dla realu. Niestety sędziowie i sam dobór sędziów na mecze Barcelony i realu na przestrzeni ostatnich lat ma na celu i powodował wiele razy że real był w grze do końca by liga była medialna bo z tego jest kasa

0

@creativeopinion
Co do wczorajszego karnego to nie powinno byc, po pierwsze Ramos w pierwszej fazie odepchnąłem langlet a poza tym upadł w bardzo nie naturalny sposób widząc że piłka do niego i tak nie dojdzie. Jeśli za takie coś się daje karny a nie daje się Barcelonie z sewillą czy w zeszłym sezonie z Sociedad za faul lliorente na pique to widać że są różne standardy w LL.
Pamiętacie mecz z betisem gdzie piłka była prawie metr w bramce a sędziowie tego nie widzieli mimo że liniowy był prawie w linii. Lub z Valencia jak Domenechowi przeleciała piłka między nogami i zgarnął ja ponad obwód za linią. Czy takie sytuację zdarzają się Realowi?
Ile razy Casemiro czy Ramos musi faulować by dostać czerwoną kartkę.
Czemu nyom nie wyleciał tydzień temu z boiska. Tak samo czy widzieliście by przeciwko Realowi od gwizdali karnego po takim faulu jak z Getafe. Albo karny dla realu za rękę Bartry gdzie wbiegł przed zawodnika realu a on przewracany przez piłkarza realu zagrał ręką.
Akurat sędziowie pomagają Barcelonie w meczu kiedy Barcelona już prowadzi 2 czy 3 bramkami to wtedy dadzą karnego czy czerwona kartkę rywalowi. A Real bardzo często dostaje karne przy remisie.

1

Czemu VAR nie sprawdził ręki Ramosa, bo budzi wątpliwości czy napewno nie było to ręki. Faul na Messim przed polem karnym oraz wejście Casemiro w nogi Messiego bo tam mimo wszystko że trafił w piłkę ale wszedł w nogi messiego.
Ogólnie słabe el Clasico , zbyt mało walki, geniuszu. Wielkie brawo Fatimskich, Dest i Neto

0

Druga połowa istna klapa - Koeman jednak nie ma jaj. Może pomysł na grę ma ale nie potrafi go realizować bo nie ma jaj by zdjąć busquetsa na początku drugiej połowy czy Messiego

1

Koeman nie potrafi reagować na to się dzieją na boisku
Po co ten Trincao???
Zmiany powinny być już od 55 minuty pedri Busquets coutinho Alba i Messi a za nich Grizmannn Dembele Puig Roberto pjanic

0

Zbyt mało fizyczności, siły z przodu, po przerwie Grizmannn i Dembele Puig i Roberto jeśli Dest będzie miał kartkę lub Alba nie dawal rady.

0

Netto
Dest Pique Langlet Alba
Busquets De Jong
Messi Coutinho Fatimy
Griezmann
W drugiej połowie Dembele Pedri Roberto Pjanic

1

@Greenalley po meczach reprezentacji czołowe drużyny mają wpadki bo ich piłkarze grają w ciągu tygodnia czy 10 dni po dwa lub trzy mecze i do tego dochodzi podróżowanie a w przypadku piłkarzy z Ameryki dochodzi zmiana strefy czasowej i wiele godzin w samolocie.
Takie Getafe czy cadiz mogło poświęcić te 1,5 tygodnia na odpoczynek, regenerację i przygotowanie do meczu.

2

Trincao trochę niestety przypomina nam inną naszą gwiazdę z Portugali - Andre Gomesa. Nic nie wnosi wchodząc z ławki

0

@StephanosCrushes trzeba najpierw obejrzeć mecz a później komentować. Wyleciał z boiska bo dogonił jovicia po błędzie środka.
Chłopak ma potencjał i ma 21 lat

0

Fajnie by było gdyby udało się pozbyć rafinhe , choćby za 5 mln - to byłby sukces

1

Grizmana zamienić z Messim i wtedy będzie dobrze. Trincao to jak narazie pokazał że nie umie grać w obronie, że jest bardziej pasywny niż Messi. A o Puig u już wszyscy zapomnieli :(

2

Messi powinien zejść koło 60 minuty a Grizman powędrować na szpicę.
Messi zbyt długo przetrzymywal pilkę i nie widział Antka drugim zawodnikiem do zdjęcia z boiska i to już w przerwie był Sergio busqets - najsłabszy na boisku. Alba bardzo duzo nie dokładnych wrzutek
Na wielki plus pique coutinho i oczywiście fati

0

Szkoda że Messi jednak nie odszedl, dalej nie lubi Grizmana i tylko do alby. Messi spowalnia grę. Poza tym czemu Grizman nie na szpicy
Na plus fati coutinho de Jong pique
Na minus Messi busquets

1

Największy błąd Barcelony to bajeczne kontrakty dla zawodników powyżej 30.
Rakitić powinien być sprzedany 2 lata temu, podobnie Alba kiedy ich wartość była wysoka.

0

Puig jest ofiarą ustawienia 1-4-2-3-1.
Jedyna pozycja dla niego w tym ustawieniu to za napastnikiem a tam jest coutinho Messi i ewentualnie jako jeden z dwóch pomocników def. Z łatwym przeciwnikiem

1

@Tobi23
Popieram Emerson ma potencjał a Semedo juz raczej nie pójdzie zbytnio do przodu. A na lewą Grimaldo lub cudu i sprzedać albe i Semedo a firpo dać szanse do stycznia

2

@Croocers akurat Alenia jeszcze nie dostał szansy w pierwszym zespole.
w zeszłym sezonie był najlepszy w meczu z Athletic a później go Ernesto posadził ba trybuny A jak zagrał w grudniu to też bardzo dobrze. Bardziej bym bym za pozbycie się Busqetsa. Alenia jest młody i po tym co robił w drugiej drużynie to widać że ma potencjał tylko on powinien być wprowadzony do pierwszej drużyny 3 lata temu... Ale był Ernesto

0

@kakusus akurat Pique to serce do walki ma i musi zostać ale alba umtiti rakitić vidal suarez neto do sprzedania

2

Jak ktoś przeczytał ze zrozumieniem to może się domyślać, że Abidal nie miał nic do gadania. Był głównie pionkiem wykorzystywanym przez tych z góry

0

@DamianBarcaCule
Jestem za
Coutinho do pomocy

1

@KrzysiekJ1994
Czy widziałeś żeby alba w tym sezonie kogoś okiwał i nastepnie wrzucił czy podał jak to robił davis .
Nie.
Alba jak ma przeciwnika przed sobą to oddaje do tylu do środka. W obronie jest cienki i non stop symuluje faule.
Proponowałbym Grimaldo lub Cucurella

0

To czekamy na Danny van de Beek i może ten prawy obrońca młody z ajax lub Emersona wcześniej i coutinho do pomocy
Sprzedać, oddać:
Alba umtiti semedo vidal rakitić Suarez braitwhite i może Firpo i busqetsa

Odebrać opaskę messiemu bo drużyna ma taki charakter jak kapitan - dać Pique

3

Żadna zmiana trenera nie pomoże jak Messi i reszta emerytów będą rządzić komu podawać piłkę i grać tylko do Messiego.
Setien nie mógł nic z nimi zrobić , miał zbyt mały wpływ na grę

0

@Mroziu to przegapiłem to, szkoda bo na sezon dwa by sie przydal

2

Do sprzedania:
Alba umtiti semedo Firpo vidal Rakitic Suarez braitwhite neto i busqets A kupić Emersona Grimaldo Cucurella van de beek za darmo jak się da wiliana sprowadzić na rok i napastnika typu Inaki Wiliams dać szansę coutinho jak śp i Todibo wague alena trincao Pedro mnichu puig Araujo Collado oriol busquets i dac szansę kolejnym mlodym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?