0

W chwili obecnej zbytnio nie pomoże żaden inny trener z tych na których nas stać i chcieli był przyjść tutaj w to bagno. Z innej beczki jak się patrzy na inne zespoły LL to U nas bardzo słabe jest przygotowanie fizyczne, tutaj za Realem jesteśmy daleko daleko, przychodzący do nas nowi piłkarze po kilku miesiącach obniżają poziom fizyczny. Taki Coutinho po powrocie z Bayernu też dużo lepiej wyglądał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Ma rację, patrząc na atak to jesteśmy gdzieś w połowie ligi za Atletico Realem Sevilla Villareal Bilbao Sociedad Valencia Betisem Celtą, poprostu nie mamy kim grać a do tego dochodzi Sergio w pomocy

0

@MACIEK 22 już lepszy w pomocy Roberto niż Busquets, który nic nie daje w ataku jak i w obronie nie nadąża

0

@pienaar Frankie to nie ten typ zawodnika, nam potrzebny jest ktoś w rodzaju Casemiro Kante

0

@FiFi_FF znikał bo nie dostawał piłek, niestety nie miał wsparcia starszyzny w drużynie, myślę też że presja na nim była duża, może trzeba było mu dać sezon półtora czasu na odpalenie, jak Vinicius czy rodrygo w realu

1

@Janek_7 wczoraj grał jako CPS, to trochę inne niż PO

4

Podjęto decyzję o zwolnieniu po czym okazało sie że w kasie tyle nie ma więc dadzą poparcie trenerowi

4

@kazikrz bardzo dokładne liczby, zapewne wyniki obliczeń złożonych algorytmów, no i chyba występuje silna korelacja liczby wychowanków i lat posuchy

1

Plus - Balde, jego dynamika
Minus - Busquets, alba wciąż w pierwszym.
Najbardziej brakuje nam solidnego silnego biegającego pomocnika typu Wijnaldum, tu nie ma kto walczyć

0

Drużyny Koemana nie potrafią bronić, ustawiać się grać pressingiem.

2

Koeman poprawia wszystkie rekordy klubu

0

Największy minus odejścia Leo to jest to że nie wziął Alby Busquetsai Roberto że sobą

1

Jedyny pozytyw to kontuzja alby i wejście balde, jakim sposobem alba gra w pierwszym składzie. Póki Busquets Roberto i Alba będą grać w pierwszym to będzie padaka. Najbardziej potrzebny jest w miejsce Busquetsa kto będzie rządził w środku, biegal, walczył.

2

@The_Man z tego co pisali to mogli to zrobić w zeszłym sezonie nie naruszając zasad z tym że Messi dziwnym trafem chciał dopiero po sezonie. Inna sprawa że jeśli chcemy by drużynę przebudować i żeby znowu zaczęła walczyć o najwyższe cele to jego odejście to była konieczność

2

Zarówno cucurella i Alenia powinni dostać prawdziwa szansę w pierwszym zespole ze 3 lata temu, ale niestety był valverde,

0

@dawid230188 jest tu trochę racji,
U LE zaczął się upadek Barcy, co do reprezentacji to grała najgorszą pilkę od kilku mistrzostw- ale grał kim miał, może zbyt pochopnie podziękował kilku starszym zawodnikom

2

Real by go sprzedał za conajmniej 50 mln.
Sprowadzają gościa na miesiąc i sprzedają za grosze. Miałem nadzieję że wygryzie że składu destabilizacji,

0

Źle się dzieje, został słabiutki fizycznie dest, odchodzi Emerson który gwarantował wzrost i siłę przy stałych fragmentach.
Na szczęście zostaje Busquets szybki i silny walczący.;)

0

Przez ostatnie lata nie stawiano na młodych. Tacy Alenia Cucurela Puig collado Monchi wague Ruiz cuenca(so) i kilku innych dostali szanse znacznie za późno lub wogole jej nie dostali w pierwszym składzie. Taki Gerard Deulofeu świetnie radził sobie w rezerwach był królem strzelców i też nie dostał zbytnio czasu

1

Najbardziej szkoda Balde bo on robi różnice w ofensywie, i szybkość i kiwka i różne dobrania do kolegów... Ale na siłę musi grać alba

0

Dla mnie najlepszy ŚO, silny szybki, pewny i co ważne piłka go szuka w polu karnym przeciwnika, a on potrafi wykończyć te sytuację.

5

Strategia jego managerów jest jak raioli z haalandem, transfery małymi kroczkami( red bull Borussia i za rok gigant) by częściej zgarnąć premie za transfer. Jaki dla nich biznes sprzedać odrazu do Chelsea

0

@barca87f zobaczymy, bo byle Kopacz by nie był w pierwszej drużynie MC, napewno ma fajne wyprowadzenie piłki i jie jest taki elektryczny jak longlet

0

@FCBurnley Suárez każdego obrońcę przepchnie, ale za to nie ucieknie garcii. Co do Benzemy to musi być w formie, ogólnie Benzema wygląda strasznie chudo teraz, i wydaje się że zyskał na szybkości zwinności

1

@barca87f Pep go nie wyrzucił, tylko odstawił kiedy ten zdecydował się odejść. To że był czwartym obrońcą w MC u Guardioli to świadczy że on w nim widział duży potencjał. Musi się trochę ograć.

0

@DonFerdinando właściwie dzisiaj grał przeciw najtrudniejszemu i bardzo szybki i badzo silny. Williams jest bardzo trudny do pilnowania.

0

Demir Araujo Memphis na plus na minus alba aż się prosiło balde

0

@FrankliN7 to że się zatracił Coutinho to wina Valverde i naszego świętego Leo.

1

@hazo428 wręcz przeciwnie do końca zwodził wszystkich w tym sponsorów. Z Messim byłby kolejny sezon stracony w rozwoju drużyny. Aż miło się patrzy jak Memphis i Antek zasuwają w defensywie a nie spacerują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?