Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Póki będzie Alba, Busquets to nic się nie zmieni,
Sprzedać albę wziać Gaye lub grimaldo czy taglafico czy tellesa
3
Bardzo dobry mecz Nico, który potrafi pociągnąć z piłka do przodu
0
Najgorsze - że była dogrywka, trzeba było przegrać w 90 minutach i do domu bez urazów
0
Najsłabszy element w drużynie ale kaskę bierze porządną. Sprzedac jak naszybciej
1
Alba dno z takimi zawodnikami nic nie ugramy
Nie może Busquets grać całego meczu bo go nie ma tam gdzie potrzeba.
Brawo dla Pique za wolę walki i walkę
1
@Bielik12345 wstyd Barcelonie nawet na fryzjera brakuje
0
Bez FdJ nie potrafimy dobrze bez straty wyprowadzić piłki,
0
@MaFCB popieram,
Alves też dużo błędów
Pique jedyny że starych się nadaje
0
Myślę że więcej niż 5mln i to raczej za wypożyczenie do czerwca nie wyciągną za niego od klubu z którym się dogada sam Dembele na nowa umowę. Chyba że nie ujawnia z kim się dogadali.
0
@Huberc1kk w Ajaxie grał pewnie jako skrzydłowy??
1
@fenix1983 nie słabo tylko chciał więcej grać a niestety trafił na dobre lata alby
14
@monsterrize hamulcem w rozwoju drugiej linii to jest Busquets, w którego miejsce powinien wskoczyć FdJ i Nico
8
Busquets to już przezytek i dopóki będzie grał w pierwszym składzie nie nastąpi kolejny krok do przodu w grze barcelony. Podobnie jest Albą który ważnych meczach, momentach zawodzi i któremu brak charakteru, klasy.
1
@cat_r37 bo FdJ jest po kontuzji cxy może jeszcze w trakcie i myślę że w normalnych okolicznościach by nie zagrał
2
Bedą z chłopaka ludzie, powinien pójść do ligi niemieckiej lub holenderskiej. Jak na swój wiek i to z skąd przyszedł to tak źle nie wygladał, ale powinien grać bardziej w środku. Szkoda że był wzięty do pierwszej drużyny bo w rezerwach miałby czas na aklimatyzacje i mniejsza presję
3
Ten mecz pokazuje że czas Alby, Sergio w tej drużynie przemija. Odstają od reszty. Brakuje mam szybkich umiejących kiwać bocznych obrońców. LdJ bije na głowę Mephisa. Z akcji Dembele nic nie wynika.
2
Dostał za mało czasu, powinniśmy go wykupić i wypożyczyć . Dobra inwestycja na przyszłość
0
@ferdas_rawa ale nie wiemy jak się dogadali czy nie mają obiecane jakis premii bonusów w późniejszych latach,
0
@Murazor tego się nie dowiemy na 100% jak się z laportą dogadali,
0
@PePeMasta bo tylko ok 30% czy nawetniejmożemy z oszczędności po Coutinho przeznaczyć na place a resztę w innych obszarach
4
Jak na ŚO jest jeszcze bardzo młody a już ograny MC reprezentacja i Barca. Największy plus jego to wyprowadzenie piłki, musi trochę nabrać fizyczności i będą z niego ludzie. Dobry transfer
0
@Murazor tam jeszcze dochodzą premie a znając życie za to że obniżył Pensję to zagwarantował sobie bonusy
0
@ferdas_rawa Te jego zarobki i tak były nie rynkowe i nie adekwatne do wyników druzyny, jako jedyny że starych powinien zostać ale nie na siłę i nie za tą kasę co teraz
0
@Reden taki pomocnik był nam potrzebny jak był Messi a właściwie Tridente MSN, teraz trochę się pozmieniało i raczej na tej pozycji potrzebny jest nam ktoś bardziej ofensywny jak FdJ czy Nico którzy potrafią pociągnąć do przodu i włączyć się w akcję. Tak jak przed Sergio był Yaya Toure, który odszedł przez konflikt z Guardiolą. Zwłaszcza że nasi boczni obrońcy póki co nie dają takiej jakości jak powinni.
0
@Reden czytaj że zrozumieniem bo ja nie piszę że mają być sami młodzi bo to nie ma racji bytu bo to nie fifa tylko że ci doświadczeni muszą być też na odpowiednim poziomie a na takim na pewno nie jest Alba, mimo że Sergio gra w tym sezonie o niebo lepiej niż w zeszłym to jednak nie daje tego co powinien w ofensywie a Messiego już nie ma u nas, brak mu szybkości, nie zawsze jest w defensywie gdzie powinien być. Za to patrząc na Pique aż chce się by zostal dluzej w drużynie bo bardzo dużo daje mentalnie drużynie, potrafi krzyknąć, pobudzić kolegów czego nie potrafił zrobić Messi.
Czas wymienić albę na Gaye lub ewentualnie grimaldo. Choćby Alves wczoraj, jego chęć walki ambicją czego u alby brak.
1
@Reden
Nie mając Messiego zespół buduje się z 11 zawodników zapieprza...... na boisku.
W obecnych czasach ci trzej pomocnicy muszą dawać zarówno z przodu jak i z tyłu. Tak samo nasi skrajni obrońcy też muszą umieć się kiwać, a niestety nie pamiętam kiedy Alba poszedł w kiwke i jeszcze w dodatku udaną.
Co do alby to on poza pisaniem zwrotnym nic nie daje w ataku, już znacznie więcej dawał destruktor jak gral niedawno na LO,
Mam nadzieję że to jego ostatni sezon bo niestety wszystkie klęski - Roma Liverpool Bayern PSG to kojarzą się z albą.
1
@JarekS przecież gola strzelił zawodnik pilnowany właśnie przez mingueze. Niestety piłkarsko nie rozwinął się nic mingueza, w szczególności w obronie. Co do Puiga to żeby on grał dobrze to musi mieć wsparcie kolegów bo w pierwszej połowie było zbyt mało ruchu, brak było odpowiedniego tempa gry. Co do Araujo to napewno nie zagrał gorzej niż mingueza, był pewny w odbiorze, raczej nie przegrywa pojedynków. Czas Puiga się skonczyl, ale tu jest wina Valverde bo on powinien dostać szansę ze 4 -5 lat temu podobnie zresztą jak Alenia i Cucurella a tak to stanął w miejscu.
3
@Reden wystawiając Busquetsa tracimy mobilność w ofensywie on sobie tylko drepta tam w środku. Z mocniejszymi ekipami niestety również, w obronie nie nadąża. O ile Sergio może nam dać trochę spokoju że słabszymi o tyle Alba nie wnosi nic i nie wniesie już nic.
0
@Elro1987 co do FdJ to bym się nie zgodził, bo potrafi zrobić różnice. Największa padaka to Alba, jedyne co mu wychodzi to machanie reką
0
Alba nic nie wnosi do tej druzyny.
Będzie ciężko z ta gra coś ugrać,