0

@Takitaki sprzedaż aktywów to jedyna szansa by wrócić na szczyt, gdyby nie to to ten, kolejny i jeszcze jeden sezon musielibyśmy grać wychowankami i tanimi odpadami. Tracąc swój prestiż, popadając w kryzys, większym sukcesem będzie wypchnięcie tych niechcianych niż zakup tych co chcieli kupić. Zobowiązanie wobec FDJ Sergio Pique alby i ter Stegena to bodajże ok 330 mln euro. Barca musi mieć wysokie przychody by wyjść z kryzysu. A jaki sponsor przyjdzie jak drużynie nie idzie?

0

@Takitaki zrozumcie że to jest tak że nikogo nie możemy zarejestrować tylko na chwilę obecną musimy wybrać kto jest nam potrzebny już w sobotę, czyli lewy, raphinha, Dembele.

4

Spokojnie
Laporta i alemany wiedzą co robią, wiedzą że w tym tygodniu wszystkich nie uda się zarejestrować i najpóźniej w piątek wybiorą tych którzy są potrzebni już czyli lewy, Rapfinha, Dembele i kto się jeszcze załapie.
Pieniądze na transfery mają tylko niestety limit płacowy i głupia zasada fair play Tebasa nie pozwala im zarejestrować wszystkich na których by nas było stać kupić.


0

@SirChuck ani albo ani Busquets też szału nie zrobili w ostatnich latach a zarobki i zaległości klubu podobne wobec tych dwóch gości. FDJ sie przyda nam jeszcze, tylko finanse trzeba z nim dogadać. Silva to całkiem inny typ pomocnika, bardziej taki skrzydłowy, boczny, w obronie szału nie ma, więc jakby miał grać ćw pomocy z pedrim razem to Sergio nie ogarnie defensywy, bo raczej szybciej biegać nie zacznie

2

@Marcinss10 no właśnie taki Alonso przyda się z mocnymi przeciwnikami w LM by nie powtórzyć błędów alby z Romy, liverpoolu. Baude najlepiej jakby poszedł na wypożyczenie tak by grał

0

@Awauhan za mną też nie przemawia silva zwłaszcza przy grze 4-3-3, wolałbym kupić pakiet Soler + gaya z valenci zwłaszcza że u nas Gomesy trincao semedo karier nie zrobiły.

1

Tylko że Leo zbytnio nie wniesie nic pozytywnego do drużyny, po co jeden co chodzi po boisku , no i największa przeszkodą są zarobki, czy zgodzi się grać za 10 mln za sezon,

1

To w takim razie jak Alonso przyjdzie to sprzedają Albę i zostanie Balde :) :) :)

3

Silva nie da nam nic więcej niż FDJ, jeśli będzie grał w pomocy to Busquets nie ogarnie defensywy, a skrzydła mamy obstawione, kiwki też nie ma, szybkościowo też się nie wyróżnia. Jeśli ma dostać wysoki kontrakt to bez sensu zakup

9

Błędem zarządu było blokowanie wcześniejszego jego odejścia jak chciał i byli chętni zapłacić za niego

1

@JohnBarça tak, zmniejsza nasze płace kilka dobrych mln

0

To dobrze, bo w środku sezonu są mistrzostwa świata i przyda się szersza kadra, ci co nie pojadą na MŚ będą mogli się dobrze przygotować do drugiej części sezonu.

0

Kupić Alonso i sprzedać wtedy albę i zostawić balde jako rezerwowego,

0

@JarekS tylko , że jak Grażynka będzie zawalać robotę to dostanie wypowiedzenie jedno lub trzy miesięczne i do widzenia mimo że miała umowę na dwa lata. A piłkarze są jak święte krowy , którzy nic nie muszą. Tutaj też pracodawca powinien mieć prawo rozwiązania umowy z wypłatą wynagrodzenia do najbliższego okna transferowego lub 3 miesiące.

0

@Kgorecki2500
Z tym że tak by nie było gdyby nie covid i wojna na Ukrainie, Te dwie rzeczy to napędziły,
Jaka była minimalna krajowa za Tuska a teraz?
Jak wygląda porównanie socjalu?

2

@eX.veY
Podobał mi się Frimpong z Leverkusen nie wiem czy się rozwinął, Correia z valencii

2

Czyli 35 letni Pique wcale nie jest tańszy niż FDJ.
Czyli alba Sergio Pique FDJ i teraz Stegen to zobowiązanie dla klubu ponad 200 mln

0

@Marcinss10 popieram, jak jeszcze jak było pisane tutaj menadżer lewego przytulił 10 mln za transfer, to kupno lewego to nie taki tani transfer. Ciekawe ile mln zarobimy łącznie za neto Braithwhite, Puig, Mingueza Depay, umtiti, longlet czy uzbiera się 5 mln.

0

@Herbert przedłużać powinni ale nie z taką gażą jaką dostał. Ja byłem jego zwolennikiem jeszcze w tamtym sezonie. Ale ogólnie to leń jest przez tyle lat nie popracował nad fizy cz ością.
Swoją drogą 10 lat temu w barcie by pasował, pomylił trochę epoki Rysiek

0

@Herbert no właśnie, to w zarządzaniu poprzedniej ekipy, bo on powinien być wypożyczony że 4 lata temu by grał. A nie dawać mu taki kontrakt że tylko siedzieć tu na siłę

6

Duńczyka na trybuny bo on chce grać bo chce pojechać na mistrzostwa świata, myślę że ustąpi i w ostatnim dniu zgodzi się odejść , a jak nie to trybuny

0

Nie uważam, że Puig był słaby jak już grał, przypomnijcie sobie co robił pedri w pierwszym sezonie po 60 minucie, jak wyglądał jak szedł na raz w obronie, ale grał bo go lubiał Koeman. Puig powinien pójść na wyp. Do ligi holenderskiej lub hiszp. 1 lub 2 by nie straić kontaktu z piłka europejską, by można go było wypromować.
Tutaj też zadziałał brak dobrego menadżera, który by mu załatwił że 4 lata temu transfer, choćby wypozyczenie by mógł grać.
Niestety w Barcelonie zmarnowano i Puiga i Alenie, który również ze dwa trzy lata za późno odszedł z Barcy a zapowiadał się super, najpierw za długo siedział w rezerwach a później na ławce w pierwszym zespole. Jednym z mądrzejszych był Cucurella po którym widać było że będą z niego ludzie, który uciekł by grać.

2

Nico wypożyczony niech gra jak najwięcej a Pijanica zostawić ale pod warunkiem że obniży pensję.

0

@Patry10 to jakbysmy czekali aż sprzedamy a później kupowali to ... Byśmy zostali w tym samym składzie co mamy tetaz

2

Mimo nie największej jakości, ale z sercem do gry. Powinien się rozwinąć jak będzie grał, bo tego mu brakuje najbardziej, dość dobry przy wyprowadzaniu piłki, klepaniu.
Ma charakter a to może wystarczyć

0

Teraz tylko Azplicueta i trzeba sprzedawać zbędnych piłkarzy lub pozbyć się ich w inny sposób dający oszczędności.
Na lewej dałbym szansę Baude, ale naprawdę dał szansę, tak żeby grał że słabymi od początku a w zimę zobaczyć co dalej czy wypożyczenie czy zostaje. By nie stracić go jak Grimaldo Gomeza i Cucurelle

0

@lukkobe wydaje mi się że nasi byli bardzo zaniedbani pod tym względem. Suárez, Rakitić są tego przykladem do czego ich doprowadzily treningi u Ernesto. Pomyśleć o Messim jakby trenował tak jak cr7, który jest przekładem ciężkiej pracy

0

Dobra kwota, ale są szanse że on się rozwinie tylko musi grać grać grać.

0

@Danny Gaucho pewnie translator źle przetlumaczył

0

@lukkobe no właśnie Koeman pojechał zawodnikom z przygotowaniem, czego nie wszyscy wytrzymali, i zaczęły się problemy mięśniowe choćby roberto, dest, Araujo, Pique podejrzewam że jakby im zrobił przygotowanie na poziomie bayernu, Liverpoolu, PSG to byłby istny szpital,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?