Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Galan to taki solidny zawodnik jak nasz Duńczyk, ale napewno nie jest to zawodnik na Barcelonę, to już lepiej Alonso i taniej i wyższy level
1
@AlexDark00 zostawało dużo miejsca bo Sergio się gubił, i nie nadążał szybkościowo za przeciwnikami, tego to już nikt nie pamięta tylko najazd FDJ.
3
Ale jaja, w tym wieku i stanie real by go sprzedał za 20 mln spokojnie. To prawie oddany za darmo.
4
@sevs neto nie będzie szukał bo nigdzie nie dostanie nawet połowy tego co tutaj, a niestety u niego brak ambicji sportowych
1
@ini_barca tylko trzeba zrozumieć że nie da się tak samemu obnizyć kontraktów zawodników, bo to oni się muszą zgodzić na to, nie jest też łatwo nikogo sprzedać z tych nie potrzebnych bo oni nie pójdą bo gdzie indziej dostaną max połowę co tutaj.
Klub musi teraz zainwestować by znów zaczął zarabiać i bił się o puchary bo jak nie to odejdzie Pedro gavi Araujo FDJ bo oni chcą cos wygrać.
1
Jak wypożycza to tylko na domowym podwórku, jeszcze żadne wypożyczenie zagraniczne nie pomogło naszym wychowankom. Musi grać by nie stanąć w miejscu jak Aleña czy Puig. Przykładem jest Cucurellaktory dobrze zrobił że uciekl widząc że nie ma szans na grę.
1
@JarekS jabym widział go również w Valencii lub w Betisie, napewno jak wypożyczony to tylko do laligi, wypożyczenia do innych krajów jeszcze żadnemu zawodnikowi nie pomogły z Barcelony.
0
@Gall myślę że Bayernowi też lewy trochę mln dostarczył, taki Messi czy Cristiano też mimo że zarabiali tak ogromne pieniadze byli opłacalni marketingowo i generowali grube mln, tylko Bartek przesadził z Messim i jego kontraktami. real czy barca szukając piłkarzy rownież zwracali uwagę na ich wartość marketingową, albo jak to jest z viniciusem starają się z niego zrobić marketingowo mega gwiazdę, bo teraz trudno o prawdziwe mega gwiazdy.
1
Bardzo pozytywny zawodnik, dobry rezerwowy, jak najbardziej transfer na plus Koemana
0
Biorąc pod uwagę jego zarobki to jeśli się nie zgodzi obniżyć zarobków to należy go sprzedać (wiadomo ze będzie trzeba mu wypłacić przesuniętą część uposażenia) to da ponad 120 mln oszczędności( kwota z transferu + oszczędności z pensji i premii zawodnika). Pod względem sportowym strata dla klubu :(
0
@Gall
Z koszulek, gadżetów są w stanie wyciągnąć 5 - 10 mln euro, plus pojawią się dodatkowi sponsorzy którzy zapkłacą za wykorzystanie wizerunku Lewego a z czego barca weźmie znaczną część. Oraz mając takich piłkarzy rośnie ich wartość medialna. Lewy ma nazwisko które pozwoli na siebie zarobić
0
Bez odstępnego - świetny transfer, zobaczymy co wniesie, jak technicznie i taktycznie się odnajdziecie barcelonie
2
Bardzo dobry transfer, za darmo i znacznie mniejsze wynagrodzenie niż longlet, jeśli przyjdzie kounde to będzie bardzo duża rywalizacja w obronie
0
@kakusus tylko ze, czy Pedro czy gaci, nico nie gwarantują wyprowadzenia piłki z pod swojego pola karnego przy pressingu przeciwnika w sposób jaki to robi FDJ, oraz odporność na kontuzje FDJ jest też bdb.
0
Z potwierdzonych źródeł wiem że na 100% do końca tygodnia Dembele podpisze umowę ;)
0
@Archolos Real by go sprzedał spokojnie powyżej 80 mln my możemy za 60 mlb
0
@Gall 30-40 mln za lewego się spokojnie zwróci koszulki mit?? Nie powiedziałbym, tylko dochodzi jeszcze jego pensjs
0
Popełnił wielki błąd, real mu obiecał co chciał, by tylko nam go zabrać. Myślę że u nas by pasował i by się odnalazł, przynajmniej jako dobry solidny rezerwowy.
0
Bernardo jest przereklamowany i jego wartość zdecydowanie mniejsza, tak samo Kounde, wydać 160 mln takich zawodników głupota.
Azplicueta, Alonso Kessie Christiansen tak bo łącznie będą mało kosztować w wzmocnią drużynę
4
Jeśli przyszedł by Azplicueta to powinien odejść, jeśli nie to zostać, Dani będzie miał problem tylko z zawodnikami typu Vinicius, resztę ogarnie.
0
Miejmy nadzieję że się odbuduje, szkoda że i tak dostał tak wysoką pensje, bodajże 5 mln brutto, powinien max 4 mln
0
Tylko że Gavi powinien odpocząć, jego organizm musi mieć czas na regenerację przed sezonem bo stanie się z nim jak z pedrim
0
@Mroziu zajadą go jak Pedriego, w tym wieku powinien więcej odpocząć, bo wyjdą problemy mięśniowe jak u Pedriego w tym sezonie byly
2
@pax
Nie wiem skąd te statystyki z jego zawalanymi golami, i jeśli o gole to co najwyżej kilka, ale znacznie mniej niż Sergio, Longlet alba czy Pique, zresztą na koncie Araujo też kilka się znalazło, napewno FDJ wyprowadzenie piłki z przed swojej bramki pod pressingiem ma najlepsze z naszych pomocników.
Uważam że zbyt dużą fale hejtu tutaj idzie na FDJ.
Zresztą jak FDJ grał na piwo cię to zobacz takich miał wtedy partnerów w pomocy
0
@kejdzi z tym że pedri czy gavi gorzej wyglądają przy wyprowadzeniu piłki z przed swojego pola karnego przy presingu przeciwnika. Wiele razy widać było w meczach ze piłka chodzi wolniej niż by chciał FDJ , jak on się przemieszcza bez piłki, również niektórzy jego koledzy są zbyt mało mobilini.
0
Podobnież Florentino Perez chce powtórzyć sytuację z Figo i podkupić nam Roberto
7
Największym brakiem w Barcelonie w ostatnich latach było przygotowanie fizyczne, po czasach Valverde u którego tak naprawdę każdy zaliczył spadek i krótkim okresie Setiena, dopiero u Koemana zaczęli trenować, co też przełożyło się na wielkie urazów mięśniowych. Spójrzmy na Rakitića ostatni sezon u nas a w Sewilli.
0
@Cobra303 bo FDJ Pedro Gavi Sergio i Nico to za mało, no chyba Rysiek da radę, jeśli przyjdzie Kessie to myślę że nam wystarczy pomocników
2
Haaland NIE - lepiej kupić 3-4 solidnych
Messi NIE - zniszczył by projekt, teraz mamy druzynę.
Teraz trzeba nam wzmocnień na PO ŚO LO i SPD/ŚP i skrzydla tak by była rywalizacja na wysokim poziomie.
Wreście w grze odnajduje się Dembele
1
Połowa ludzi go chciała sprzedawać, po kilku słabszych meczach.