0

@sebsbastiams.fcb.fan92 Xavi widząc co się dzieje w trakcie , że te wrzutki to walenie głowa w mur powinien coś zmienić,

0

@krzysiekgier
Myślałem że da szansę Kessiemu by mieć więcej fizyczności w środku, oraz ma dośw. Z włoskimi drużynami.

0

@ViscaBarca123 chyba lepsze miał Gerard Deulofeu on miał chyba coś ponad 20 goli w sezonie.

8

Najbardziej zawalił tutaj Xavi
1. Brak Kessiego od początku
2. Alonso zamiast Balde
3. Brak rozpracowania przeciwnika
4. Obrana taktyka
5. Rożne Dembele z których nic nie wynika
6. Dembele do końca
Można było dać ferrana na pierwsza połowę to by trochę powalczył
Oraz trochę sędzia
Brak karnego dla nas, oraz pozwalanie na granie na czas przez całą druga połowę.

6

I nawet w takim meczu widać roznicę między Albą i Balde grającym w dodatku na PO. Alba nic nie wnosi z przodu, tylko bezpiecznie piłkę, w obronie też dopuścił do dosrodkowania

0

To trójką w obronie z Alonso na LŚO lub drugi wariant czworką w obronie z Alonso na PO?

1

@waletpl nie chciał by kojarzyli go z Jarosławem K. więc trochę podrasował imię

0

Frimpong się fajnie zapowiada, jest bardzo ofensywny, dawno nie widziałem młodego Wiliamsa, też mogą być z niego ludzie i ta szybkość

2

Powinien zostać przesunięty Riad by się oswoił z pierwszą drużyna i najlepiej jakby wsadził jak będzie wynik przesadzonybo może być krucho jak wyleci jeszcze jeden ŚO

2

@kejdzi jaki jeden?
Koncert, Araujo, FdJ, Memphis Depay, oraz problemy u Dembele, czyli 4 podstawowych zawodników + jeden rezerwowy.

5

Z tym że Ramos pewnie ok. 10 bramek z karnych

0

To czekamy na wieści co z holendrami i Dembele,
I nagle nie mamy rezerwowych,
Torre wróci grać do pierwszej drużyny a i w ataku się ktoś przyda z rezerw

0

@Compadre tylko że u Messiego jakoś tej pracy nie było widać już w ostatnich sezonach, za młodu tak. Niestety tak się trenowali w Barcelonie że u Suáreza z niczego wyrósł brzuszek, Rakitić wyglądał w ostatnim sezonie jak old boy ale się odbudował w Sewilli fizycznie.

0

Jak go nie sprzedamy do Atletico to znajdą się inni chętni którzy zapłacą tyle - kierunek anglia lub Włochy.
Trzeba przeczekać, niech jeszcze coś przegrają bez Antka w pierwszym składzie albo jakieś kontuzje się pojawią.

0

Czyli Pique alba Busquets FDJ MtS umtiti longlet - to wydatek koło 300 mln euro za sezon

2

@czar007 też uważam że liczbowo to nie był zły transfer, w dodatku od samego początku otrzymywał bardzo mało podań od Leo i jego kompanów, co było bardzo widoczne i to nie był przypadek.

2

Może gdyby dostał prawdziwą szansę w wieku 18-19 lat to by coś z niego było, zresztą podobnie z Alenia który wydawał się że ma papiery na wielkie granie ale zmarnował czas u Valverde.

0

Jeszcze się przyda, ten sezon jest ciężki że względu na mistrzostwa świata i każdy zdrowy się przyda. Wiadomo że będą kontuzje i przemęczenie innych zawodników a męczy jest dużo na jesieni. Powinna być rotacja zwłaszcza że słabymi i u siebie.

0

@MatiSh ale przy tej drugiej bramce to nie wiem gdzie był, oraz później była taka sytuacja że sobie tylko truchtał za przeciwnikiem biegnącym na bramkę. Ja uważam, że więcej siły w pomocy potrzebujemy, jak np Kessie, oraz więcej dośw. Jak FDJ. Ja nie lubię tych lekkich podań gdzie uruchamiając skrzydło piłkarz czeka na polkę a obrońca ma czas się ustawić

0

Takie mecze jak ten pokazują że z Sergio nie zawojujemy w Europie. Druga sprawa FDJ powinien grać od poczatku oraz chciałoby się zobaczyć dłużej Ansu

0

Z miesiąc temu pisałem że Barca chce sprowadzić Alonso i pozbyć się Alby, który już lepiej grać nie będzie. Tylko mogli wczesniej próbować pozbyć się Alby a nie na sam koniec, może się dało jeszcze na nim coś zarobić a i pensje też ma dużą to by była dużą oszczędność.

0

@Patry10 i przyjdzie mecz z Interem czy Bayernem i alba nie da nam jakości jak to bywało przeciw mocnym drużynom.
Alonso to dobry ruch a Bellerin zagadka.

0

Najgorsze: brak kontroli nad meczem przez pierwsze 20 minut, wtedy ani gavi Imperium nie dawali rady i było widać brak balde.
Dembele zbyt samolubnie, mógł parę razy dostrzec balde i innych.
Ferran słabo, zbyt bardzo chce i się chyba gotuje
Najlepsze : tworzy się drużyna i mamy mocną ławkę i rywalizację w drużynie

0

Szkoda,
Że dwa tygodnie temu pisałem że przyjdzie Alonso i odejdzie wtedy alba, hmm
Tak nie wiele brakowało, no cóż do północy dużo czasu więc jeszcze się coś może zdarzyć

0

@Qaz123 w ofensywie ma pewne blokady od kilku lat, nie umie kiwać, nie pamiętam by alba poszedł w drybling w ostatnich latach, no i duży minus to straty piłki zwłaszcza przy wyprowadzeniu przy pressingu przeciwnika. Ma asysty ale też i dużo nie dokładnych dośrodkowa.

0

@Patry10 widocznie się opłacało, każdy mln na pensji zaoszczędzony dobry oraz zwolnił miejsce w kadrze, mmszkoda że nie chciał wyjechać do arabów, MLS lub Chin - chociaż Chińczycy coś przestali ściągać za grube mln. Do swojej ligi.

0

Udało się ;)
Trochę winy klubu jest bo zamiast dać mu pograć w meczach, żeby się pokazał, że jeszcze coś umie, i że da radę. To chcieli sprzedać kota w worku.

0

@S_E_B_A zobacz i kosztowało utrzymanie umtiti Pique, longlet, alba - to jest ok. 40-45 mln netto euro

0

@S_E_B_A tamte czasy były szalone, i za to płacimy, zresztą Umtiti wtedy to był czołówka światowa. Uważam że rezerwowym piłkarzom nie powinniśmy tyle płacić, ewentualnie poprzez premie, występy, asysty, bramki a nie z urzędu. Bo taki brait teraz nie chce odejść bo gdzie by nie poszedł to nawet połowy nie dostanie.

3

Stąd ten transfer do USA,....pozazdrościł swoim kolegom i też pojechał do USA.
... I to na dłużej????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?