Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niestety Xavi zawodzi, brak dobrych decyzji personalnych, gra pozostawiająca bardzo dużo do życzenia, taktycznie niestety przegrywa wiele spotkań.
Tu jest potrzebny trener z zewnatrz, myślący.
Ja bym widział Tuchela(chyba bez etatu) , może Martinez( ale on lubi grać trójka w obronie), Gallardo
0
@Chlebek23391 jakby nie miał pleców to już dawno by nie był sędzią, na tym poziomie rozgrywek, to już lepszy sędzia z kataru
1
@Murazor dzisiejsze sędziowanie to była nauczka dla Barcy za odwołanie do sądu w Madrycie
0
@MrPGG Co do potencjalnego karnego, to wieke razy takie nie były gwizdanie, najpierw piłką odbiła się od nogi a później od reki, naturalnie ułożonej, bez ruchu do piłki. Piłką po odbiciu od nogi szła w kierunku przeciwnym do bramki.
1
@MrPGG zasłużenie to nie, bo gdyby nie karny przypadkowy to by nie wygrali, Valladolid jak na ekipę z 15 miejsca grała bardzo fajnie piłką, Pacheta to dobry trener,
2
Gdyby nie interwencje courtois i karny, to prześieradla nic by tam nie ugrali. Przez długie chwile w pierwszej i drugiej połowie Valladolid grało super piłką, tylko nie wykorzystało swoich sytuacji
0
@LewoSkrzydlowy11 Gomesa nie można nazwać fizolem, bo to taki trochę nie jaki pilkarz, na pewno nie poziom Barcy.
Co do Vidala to walczak, który by nam się przydał ale jakby przyszedł kilka lat wcześniej, a nie przed emeryturą. Musimy dostosować zespół pod względem fizycznym do czołówki Europejskiej jeśli chcemy z nimi rywalizować
2
Mi się podoba bo zapier.ala.na boisku, pressuje, i jest w ruchu w ataku,
Minus póki co skuteczność, ale to przyjdzie
0
@LewoSkrzydlowy11 ale bez takich fizycznych jak Tchuameni i Camavinga to my nic nie zwojujemy w Europie
0
Spokojnie,
Oni tam mają dzisiaj Primaaprilis,
... Miejmy przynajmniej taką nadzieję
0
@LewoSkrzydlowy11 myślę że stać ich, zarówno na Bellinghama i Daviesa, oni z, głową budują klub, co prawda mieli wpadki w ostatnich latach ale zakupy Camavingy i Tchoumeniego plus endrick wygladaja bardzo ciekawie i przemyslanie. Takich silnych zawodników do pomocy nam by się przydało
14
Raphinha mógłby wreście dostać że 4 mecze na prawym skrzydle od pierwszej minuty i po minimum 70-80 minut, co do Torresa gdyby strzelił połowę sytuacji tych 100% to miałby bardzo dobre staty, należy mu dać czas, bo potrafi dojść do sytuacji.
0
To jeszcze dostaniemy za Leo, Abde, Luka, desta, Alvesa,
0
@Doren01 jako piłkarza lubię bo jest wielki, ale widać jego wielką pazerność oraz bardzo nie spodobał mi się na mistrzostwach świata to z Werchostem i van Gaalem
7
@Pustelnik bo dowiedział się że oni grają w Lidze Mistrzów, ale nie sprawdził w której ;)
5
Ciekawe w jakim miejscu byłby teraz moriba jakby nie zgłupiał z kontraktem
2
@malicinho kasa kasa kasa, znając Leo i tatusia jego to Leo tam wyciągnie co najmniej 50 baniek i pewnie za podpis też przytulił swoje. Najwyższe cele czyli liga i Puchar francji
0
@lukasz222 przedłużył kontrakt z taką samą klauzulą jak miał wcześniej
0
@1kondziu1 ja jednak myślę że pieniądze zaważyły w 99%.
Jeszcze wyjdzie za kilka lat że Messi oprócz tego co oficjalnie w PSG brał to jeszcze dodatkową kasę od szejka dostal. Duża większą niż mbape.
0
@zeko0 jakby chciał zejść z kasy to by zostal, ale Leo nie będzie biegał za 30 baniek. Jakby chciał zostać to by przedłużył kontrakt na wiosnę a nie czekał aż mu się skończy i barca będzie miała problemy z zatwierdzeniem nowych zaeodników.
2
Mimo Wielkiej miłości do Barcelony niestety Messi jest zmuszony zostać w PSG z nie wiadomych względów, bo chyba nie jest tak łapczywy na kasę. ;)
I on był kapitanem a nie Pique.
Myślę że jakby real dał mu więcej niż PSG to by poszedł i do prześcieradeł
26
Jeszcze bramka Holendrów z wolnego z Argentyną za inteligencję
0
Dembele nie będzie przyszłością dla Barcelony jak tylko była by okazja trzeba go sprzedać. To jest gość który zagra dobry co któryś mecz i żeby strzelić gola to musi mieć kilka a nawet kilkanaście prób.
Jeśli chodzi o Francuzów to tam nikomu pierwsza połowa nie wyszła i zresztą 20 minut drugiej podobnie
0
@senri Vinicius jak straci na szybkości też będzie cienki,
Mi na mistrzostwach spodobał się Leao oraz Kudus z ajaxu
0
@Gallaret karny być powinien, to pokazuje na jakiej zasadzie działa var, czemu nam w Monachium czy mediolAnie nie dali karnych, a przeciwko nam za byle co dawali. Układy ukladziki
Ale dla kibicaMaroka by zabił mecz
0
@Kondziubarca szkoda, że jak w Barcelonie był kapitanem to nie miał żadnej misji, bo był najgorszym kapitanem jakiego widziałem przez te ponad 20 lat. Kapitan powinien motywować, mobilizować do walki a nie głowa w dół. Jedym właściwym wyborem po xavim był Pique, ktoś mający osobowość, jaja.
0
Bardzo dobra decyzja sędziego przy faulu na Gvardiolu, karny mógł zabić ten mecz, a tak to grali do końca
0
Marketingowo i finansowo świetny transfer, sportowo chyba raczej nie, nie kojarzę człowieka
1
@sedziaoxford też mi się nie podoba jego zachowanie w trakcie meczów i po.
Ale tutaj dla większości jest święty
0
@kinioo nie spojrzałem co słownik zmienił, miało być tak:
"Szkoda bo dobrze się zapowiada"