Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@antyPinokio to już u Koemana było lepiej jak grał dziećmi i rezerwowymi
0
@Rioletto też mi się wydaje że to za superligę, i pokazanie perezowi że możecie być kolejni.
0
Jakieś pozytywy po meczu
0
@xavi890 akurat siła kessiego i walka się przyda, bo pokazał że umie sfaulował jak już go minęli i przerwać akcje a nie jak Busquets w El Clasico z krossem, Alonso też źle nie zagrał.
0
@szkudi7 wszystko ok poza Mourinho,
0
@DamianPSV wpadł na niego i go wywalil
3
Mam wrażenia że UEFA nas robi w chuja, że tu nie było karnego av Delight już wcześniej za faule nie dostał kartek to przekręt
0
Żadne wynalazki typu Alvarez Ruben Neves się tu nie sprawdzą.
To może Kante - kończy mu się umowa po sezonie
1
To są młodzi chlopcy, którzy będą popełniać błędy, ważne by robili postępy i się rozwijali, więc spokojnie
0
@FioletoweOczy plus jeszcze lewego zajedzie. Niestety nie rotuje i jak ma wynik nie wpuszcza rezerwowych
1
Zwłaszcza dziwne jest że Z Villarrealem prowadząc 3:0 nie dostali minut, to coś jak w stylu Valverde. Zwłaszcza że Kessie to nie byle ogórek wzięty że słabej druzyny
0
@Dejwol pierwszy raz w życiu, stanę w obronie Cristiano, niestety w MU nie mają szacunku dla niego.
0
@czar007 tylko że od nas większość pojedzie i wróci zajechana, patrząc na przygotowanie fizyczne realu i nasze to przepaść, tam Modrić i kross biegają jakby mieli po 20 lat
2
Niestety w obronie nie potrafimy się ustawiać i poruszać, a obrońcy zamiast atakować napastnika to biegną koło niego. Nie wiem czy Pique już by lepiej nie zagrał od Erica. Szkoła da sytuacji fatiego, to była decydującą akcja. Potrzeba nam więcej fizycznosci w pomocy
0
@CarloCule tak, bo ty chyba w TVP
8
Gdzie był var na lewym i Kątki za uderzenie lewego dla Alby i militao oraz kartka dla Valverde za faul na Sergio, real był lepszy ale sędzia gwizdał tylko w jedna stronę
1
Co do Grizmana to Barca popełniła blad, bo wiadomo było że będzie im potrzebny by ratować sezon, zwłaszcza że są problemy z Felixem, daliśmy się zaszantażować Atletico, i zgodziliśmy się na 20 baniek bez analizy ich sytuacji
0
Piłka wraca na ziemię - po erze Messiego i Cristiano złotą piłkę będą zdobywać piłkarze zdobywający trofea, i strzelający trochę goli jak to było kiedyś
1
@JarekS dla mnie naturalnym bylo żeby w pierwszym meczu z Interem od początku zagrał Kessie, który nie raz mierzył się z interem.
W rewanżu fdj powinien zagrać od początku bo gavi niestety daje w takich meczach za mało kreatywności.
Nie może taki Kessie pozostawać bez gry bo się tutaj nie wpasuje siedzac na ławce. Zwłaszcza że to jest jeden z liderów mistrza Włoch z poprzedniego sezonu
1
@AbelKabel jakby zagrał od początku zamiast Petriego to myślę by było lepiej
0
Ter stegen
Roberto, kounde, Eric Garcia, balde
de jong, Busquets(Kessie), pedri
Dembele, Lewandowski, Fati(Raphinha)
3
Nie wiem skąd taka wysoka notę balde, chyba na zachętę. Dopóki będzie Busquets to będziemy przegrywać w srodku
0
@Muhitos niestety w obydwu meczach gavi nie pokazał zbyt dużo w ataku, zdecydowanie lepiej zaprezentował się fdj.
0
@WiernyKibic111 widziałem i to na plus ale ilość dosrodkowań zbyt duża, ileż ona przyniosła strat piłki, fizycznością nas zjadali. Na minus pressing, źle przemieszczanie sie zawodników, szczególnie Pedri biegał bezmyślnie
2
@Virusk3 właśnie można bo pierwsza godzina i ciągle wrzutki które nic nie dają. Tak samo zamiast Gaviego powinien zagrać FDJ bo tak jak było w pierwszym meczu tak w tym gavi nic nie wnosił w ofensywie.
0
@ArcziArtt gavi nie daje tyle co trzeba w meczach GAK przeciwnik się broni, pod tym względem FDJ go zjada.
0
Marciniak menda nie boi się gwizdnąć fauli Interu a szczególnie na Lewym
0
Akurat FDJ jako jedyny z piątki alba Pique fdj Roberto Busquets jest nam potrzebny ale nie za takie pieniądze, podobnie jak Mats
Co do Pique Alby Busquetsa i Roberto jako wychowankowie pokazali brak miłości do klubu życia, który dał im wszystko. Oby się udało pozbyć zimą chociaż Alby.
0
Co do żółtych kartek to jest tak że sedziowie młodym zawodnikom rozdają dużo kartek, oraz pozwalają też ich faulować, nie odgwizdują fauli na nich i to dotyczy nie tylko naszych mlodych
1
To będzie ciężko, bo będą uchodzić lekkie, taktyczne faule Interu. Znając Marciniaka pozwoli im na dużo. Jak nie zagrany wielkiego meczu i nie będzie skuteczności to lipa.