Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepiej na początek trafić na MU i ewentualnie przegrać niż w kolejnych rundach. Najważniejsza liga i Puchar króla.
0
@MarioVeB! Lapcio i Alemany zmuszą go do odejścia, bo jest poza drabinką płacową i poza projektem sportowym.
0
@Azrik odejście Sergio uznałem już za przesądzone.
Zostanie jeszcze Roberto ale jako rezerwowy, bo jest tani i może grać na kilku pozycjach
0
@MarioVeB! Zobaczysz, musiałby Alba zmniejszyć znacznie kontrakt bo jego zarobki nie pasują do jego roli w drużynie. Jeśli nie w styczniu to latem go pożegnamy, bo ważniejszy jest aspekt finansowy
0
@Faro
Ale Balde >Alba a na rezerwowego Alba za wiele za dużo zarabia, i daje mniej pewności w obronie. Jeśli nie zimą to latem odejdzie.
6
Po pierwsze PO
Po drugie ŚPD
Po trzecie spróbować kogoś sprzedać - zaczynając od Alby
0
Nie dobrze, zbyt wcześnie wróci i mogą być problemy, lepiej jakby sobie odpoczął. Ale wiadomo to mistrzostwa Świata.
0
Miejmy nadzieję że to będzie już w styczniu. Dlatego chcieli sprowadzić latem Alonso by odszedl alba, ale zrobili to zbyt późno.
0
@Pstryk Alba odejdzie w styczniu
4
To Barca będzie musiała sprowadzić ŚO już w styczniu, czyli Martinez.
Teraz Albę sprzedać w styczniu
Busquets do końca sezonu.
Naprawić kontrakty FDJ i MATSa i będzie dobrze.
Swoją drogą odchodzi ten który powinien być kapitanem Barcy po inieście lub nawet po Xavim.
0
Teraz widzę że zaczyna się nagonka na Ansu Fatiego, ludzie to jest chłopak 20 letni z ciężką historią z kontuzjami, wracający do gry, niestety po kontuzji zostały ślady w psychice, sami widzicie że Ansu ma to coś mam nadzieję że w przyszłym sezonie to będzie Ansu bez blokad i zdecydowanie wolę go niż Dembele, który już lepszy u nas nie będzie i będzie robił zamieszanie z którego mało co wynika
0
Jeśli przyjdzie czas darmo to dobry bruch
1
@Malibu bo w Leeds grał z kontry i miał dużo miejsca w akcjach a tu jest inaczej drybling od prawie pozycji stojącej z ustawionym obrońcą. Moim zdaniem to nie jego styl.
Bardziej Anhtony by pasował niż Raphinha
0
@Szpenio Pedro Porto nie widziałem w akcji. Ogólnie słabo na rynku z wyborem
0
@marko12s się okaże, już z ligi portugalskiej kupowalismy drugiego Cristiano. Obejrzałem filmiki jego z Benfiki i szału nie ma, to by jak z lepszy Busquetsowi zrobili, ale z drugiej strony Benfiką gra dalej w LM. Oni tam potrafią promować piłkarzy na handel
2
@Romario87
Przydał by się ktoś typu Yaya Toure, ktoś kto będzie zagrożeniem pod bramką przeciwnika,
Ciężko mi powiedzieć bo ostatni rok oglądam w zasadzie tylko hiszpańską. Może Kante jeśli wróci do dyspozycji lub poszukać w lidze francuskiej.
Może w takim razie pora zmienić system gry, może 1-4-2-3-1.
Bo kazn
0
Jakbym miał sprowadzić PO to
1. Frimpong
2. Dumfries
Swoją v drogą uważam czemu błędem było pozbycie się Emersona który na pewno byłby lepszy niż dest Bellerin Roberto i przydałby się przy stałych fragmentach
0
@Eto'o9 R10 Frimpong z Bayeru
1
Niestety z Dembele nie będzie gwiazdy, bo gra bardzo w kratkę, on lepiej by się czuł e drużynie grającej z kontry, szybki atak, a nie tak jak my
0
Wygląda dobrze na filmiku, wiadomo to liga brazylijska czy reprezentacja w jego kategorii, ale wygląda dobrze motorycznie,
0
Tylko żeby nie wzięli chipa z atari czy comodore bo będzie lipa jak w LM
0
@Romario87 wątpię, by dał radę w Barcelonie
0
@marko12s chyba przesada że prze kocur, chyba że na fifie 23.
Można go brać pod uwagę ale nie koniecznie w naszej grze się odnajdzie
0
Jeżeli będzie grał w Valencii dostawał szanse gry, to nie ma sensu, u nas nie dostanie szansy, chyba że by Busquets i fdj doznali kontuzji to wtedy może tak
0
@Murazor akurat Christensen to dobre posunięcie jako rezerwowy ŚO, on ma 26 lat, wchodzi w swój najlepszy wiek.
1
@Dynak racja, wielka milosc do klubu Pique Messiego Busquetsa alby jest wielka. I kosztuje setki milionów.
Dopiero jak odejdą starzy rozpocznie się nowy etap Barcy
1
@antyPinokio to już u Koemana było lepiej jak grał dziećmi i rezerwowymi
0
@Rioletto też mi się wydaje że to za superligę, i pokazanie perezowi że możecie być kolejni.
0
Jakieś pozytywy po meczu
0
@xavi890 akurat siła kessiego i walka się przyda, bo pokazał że umie sfaulował jak już go minęli i przerwać akcje a nie jak Busquets w El Clasico z krossem, Alonso też źle nie zagrał.