Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O dziwo z Francuzami będziemy faworytami, bo my Francuzów rozpracujemy z taśm z meczów grupowych, ale oni nie dadzą rady rozpracować naszych schematów, stylu gry ;)
Jak możliwe że mając tak dobrych zawodników w klubach tutaj nic nie grają. Zwłaszcza patrząc jak reprezentacja się zmieniła od czasów sousy, jak duży krok w tył wykonała aż nie idzie tego zrozumieć
0
@JarekS ... No chyba trzeba by się cofnąć do poprzednich mistrzostw jak graliśmy w rosji
3
@Romario87
Czesiu to porażka,
Tęsknię za a Nawałką.
Swoją drogą jesteśmy brak dziwnym krajem że nigdy selekcjonerem nie był Heniu Kasperczak, a był Smuda, boniek, majewski, engel.
0
@pluszek Francuzi chyba też tak zaczynali albo remisem jak zdobywali mistrza świata
0
@zuang1995 Tutaj jest po pierwsze chęć pozbycia się wszystkich ludzi Koemana.
Moim zdaniem zdrowy Depay to bardzo ważny zawodnik, który może grać i w środku jak i na skrzydle
1
Dla Polaków powinny to być najlepsze MŚ od gdyż zawsze na jesieni nasi piłkarze grają najlepiej i repr. Osiąga najlepsze rezultaty.
1
@zuang1995 te jego kontuzje to wydaje mi się że przemęczenie organizmu z czasów Lyonu, bo on ram grał wszystko Boluś w reprezentacji i ME, bo jak do nas przyszedł wyglądał ok ale na jesieni już znacznie gorzej i gorzej.... Albo mu treningi nie podchodziły, ale mimo wszystko trochę punktów nam zapewnił wtedy.
Głupie jest u nas podejście wobec Depaya bo zamiast chłopaka wypromować i sprzedac, to się mu nie pozwala nic grac
10
Bardzo nie podoba mi się brak szacunku do Depay-a który przyszedł do nas za darmo i ciągnął przez jakis czas grę. A który od samego początku został skreślony przez Xaviego.
0
Wydaje mi się że z Emersona byłby porzytek, w Betisie bardzo fajnie wyglądał,
Myślę że dałby sobie radę z Viniciusem, i dobrze grał w powietrzu.
To moze Belerin się dopisze do listy ;)
0
Davids, mój ulubieniec, z czasów Juve i reprezentacji, ależ oni mieli wtedy skład w Oranje.
Przydałby sie nam taki Davids czy Seedorf FdeBoer Kluivert Overmars Bergkamp, Cocu, GvBronchorst, Stam, PvHojdonk, Hasselbaink, EvD Sarr, że oni tym składem nic nie wygrali
Kiedyś nie było czerwonych kartek za machniecie ręką koło twarzy i akiej symulki jak teraz.
3
Ja bym wolał by go sprzedać bo co prawda robi zamieszanie ale zazwyczaj nic z niego nie wynika, to nie jest zawodnik do naszego klepania, widzę go tam gdzie się gra szybko, z kontry.
0
@Faro jeśli będzie grał zbyt długo na prawej to nie do końca będzie dobre dla niego, musi grać na swojej pozycji by iść do przodu.
Wydaje mi się że odejście alby będzie kluczowe dla budżetu, bo teraz za wysokie pensje mają Alba Busi, FDJ i Mats i longlet z umtitim.
0
@panczo tylko że ci starzy z realu są lepiej przygotowani fizycznie, i niestety Modrić i kross będą mieć więcej siły niż pedri
0
@Faro tylko w porównaniu do balde nie pójdzie w pojedynek 1na 1 , mimo swojego wieku nie ma spokoju przy wyjściu z pod pressingu, i jest bardzo przewidywalny, o ile w LL ok to w Europie go kasują,.
Należy stawiać na Balde by się rozwijał, bo ma potencjał ... a Alba za wysoką pensję
2
Sprzedac go do Belgii, Holandii lub Portugalii tam się powinien odnaleźć
7
Ludzie odchodzą od piłki bo dużą część nie ma dostępu do niej i dlatego jej nie ogląda.
Nie każdy ma: Eleven, Canal+, Polsat, viaplay,
0
@jarkszon bo Alba ma zero dryblingu, nie pamiętam by kogoś mijał z piłką, jeśli chodzi o podania alby to gra dużo do najbliższego i niestety nie potrafi wychodzić z pod pressingu.
Z wiekiem powinien mieć więcej cwaniactwa, spokoju, a tu na odwrót
0
@Crema Catalunya myślę że to jest dobrze tam połączone ze sobą. Te obsady sędziów na mecze, używanie varu kiedy im pasuje. Choćby czerwona kartka ostatnio dla fekira, albo ogólnie kartki fekira
15
Sędzia dzisiaj najsłabszy na boisku
Uznanie bramki na 1:0 oraz brak żółtych kartek za faule taktyczne gospodarzy,
Dziwne jest to że sędziowie tyle popełniają błędów a i tak dostają mecze prowadzenia
0
@Graczdari91 nie perez, bardziej bym widział władze ligi dbające by była ciekawsza liga, bo jest var który miał wyeliminować błędy, ale jest używany kiedy im pasuje.
0
To dzisiaj nas sędzia nieźle przekręci
0
Ceny jak z Fify.
Swoją drogą ciekawe czy sprawdził by się u nas Mikel Oyarzabal, świetnie się rozwijał ale został zbyt długo W RS
0
@Tatazolwinia bo po pierwsze przygotowanie fizyczne,
Po drugie zespołu nie buduje się w pół roku i sprowadza się zawodników pasujących pod system gry.
0
Bardzo dobrą robotę robi Iraola w rayo. Ta drużyna się rozwija. Aż miło się oglądało mecz.
0
Lepiej na początek trafić na MU i ewentualnie przegrać niż w kolejnych rundach. Najważniejsza liga i Puchar króla.
0
@MarioVeB! Lapcio i Alemany zmuszą go do odejścia, bo jest poza drabinką płacową i poza projektem sportowym.
0
@Azrik odejście Sergio uznałem już za przesądzone.
Zostanie jeszcze Roberto ale jako rezerwowy, bo jest tani i może grać na kilku pozycjach
0
@MarioVeB! Zobaczysz, musiałby Alba zmniejszyć znacznie kontrakt bo jego zarobki nie pasują do jego roli w drużynie. Jeśli nie w styczniu to latem go pożegnamy, bo ważniejszy jest aspekt finansowy
0
@Faro
Ale Balde >Alba a na rezerwowego Alba za wiele za dużo zarabia, i daje mniej pewności w obronie. Jeśli nie zimą to latem odejdzie.
6
Po pierwsze PO
Po drugie ŚPD
Po trzecie spróbować kogoś sprzedać - zaczynając od Alby