5

To była kwestia czasu grając tak dużo jak na Dembusia

1

Czyżby Xavi zajechał Dembusia?
Zamiast wpuścić Ferrana i Messiego od początku to stara się zajechać i Dembusia i Petriego i gaviego

0

@Boro79 jeżeli nie była dla Ceballos to ja e powinno być i dla savica który chwilę wcześniej dostał za dyskusję żółta a nie za faul jak Ceballos. Takie niuanse często pomagają realowi

0

@elcarnalito to nie jest obraźliwe, co innego czarnuch, murzyn itp.

0

To jest sędziowanie w Hiszpanii Ceballos za faul za 17 metrze bez kartki, Savić za faul z boku pola karnego druga żółta w ciągu 3 minut i czerwona. Sędzia na dużo pozwalał wczoraj, zwłaszcza Realowi

13

Sędzia brak konsekwencji Cebalios brak drugiej żółtej po faulu na 17 metrze Savić druga żółta za faul z boku boiska, brak kartki dla "czarnego niemca " Za faul bez piłki.

0

@KlonaZepan oddał ferrana i Erica by się z nimi spotkać w Barcelonie ;)

28

Super trener, bardzo dobrze mówi, nie koloryzuje

3

@La Pulgaa mieli lepsze tą Sorlotha do pustej oraz druga setkę po błędzie Marca

6

Wina sędziego bo pozwolił za dużo, Brais powinien wcześniej dostać żółta za faul na lewym, sędzia za dużo mu pozwalał

4

Jak patrzę na Kubo to szkoda że wybrał prześcieradła u nas na lewym skrzydle by robił robotę

0

Tak Xavi buduje morale Peni oraz pozostałych skrzydłowych poza Dembele, na ławce

0

23 meczach (988 minut na boisku) strzelił pięć goli i zaliczył jedną asystę.
23 mecze ale minutowo to wychodzi 10,5 meczu.
Zarówno z ferranem jak i z fatim czy raphinhą to dopóki nie zacznie grać więcej, by mu dać dojść do formy, bo wchodzenie nw 20 minut jak jak już reszcie się nie chce to nic nie daje.
W Atletico by pasował przy grze z kontry, i jego waleczności,
Zwłaszcza z saviciem byli by nie do pokonania

1

Przedłużyć umowę i wypożyczyć do holenderskiej lub belgijskiej ligi

1

Pena - Xavi musi mu zaufać, co też da dużo pewności na przyszłość

1

@SuperPatsonFCB też go lubię, z rundy na rundę ta drużyna wygląda lepiej, zwłaszcza że głównie oparta jest na baskach. Oni i Athletic to świetny przykład.

1

Bo ogólnie głupota że obowiązują kary z poprzednich rozgrywek. Rozumiem jeszcze że jeśli by ktoś dostał wysoka karę za niesportowe czy brutalny faul to tak ale nie za takie kartki.

1

Postawienie na niemca pokaże brak zaufania do Peni.
Moim zdaniem niech gra młody a Marc niech odpoczywa.

0

@Danqoo Ja też to rozumiem, ale jak Guardiola czy Lucho obejmowali druzynę mimo że też nie mieli dośw. to było bardziej widać ich koncepcję. Xavi jak pokazuje życie ma problem z zarządzaniem drużyną, utrzymaniem formy pracy jej budowaniem u zawodników, Fati, Ferran, Depay, Raphinha, Kessie, podejście by końcówkami zbudować formy zawodników doprowadziły do ich większego zjazdu. W dalszym ciągu u nas słabo z wykorzystaniem stałych fragmentów gry, mimo że różnych mamy najwięcej w lidze. Pozytyw że ostatnio pressing zaczął lepiej działać. Również brak panowania nad meczem, choćby ostatnie mecze z Atletico, Espanyol, Betis, i w PK, mimo mocnego składu. Miejmy nadzieję że będzie lepiej bo na kogoś pokroju Tuchela nas nie stać.

0

@Danqoo Akurat jak się patrzy na większość meczy Barcy pod wodzą Xaviego, to nie widać zbyt wielu wypracowanych elementów, zwłaszcza takich które by nas zadziwiały.
Dodatkowo nie widzę Messiego pod względem finansowym w Barcelonie za kilkanaście baniek by nie chciał grać.

1

@Danqoo przy Messim by się rozwijali?
To by było podaj do Messiego i czekaj

1

@Pustelnik niestety nie każdy mecz jest ładny. W Londynie nikt nie bronił bramki 10 zawodnikami tylko był mecz otwarty. Co do Fatiego to on musi po prostu grać grać, by mógł wrócić do swojego poziomu, bo granie końcówek jak było w rundzie to nic mu nie da. Musi grać by nabrać pewności a to da rezultaty.

0

Gra zbyt krótko, by złapać formę, cała runda to jakieś krótkie epizody na boisku, podobnie ma Ferran i trochę Raphinha to odbija się na ich pewności i formie

0

@bebeto77 sędzia pozwolił dzisiaj Getafe na dużo, w przekroju całego meczu nie gwizdnął ok. 10 fauli Getafe, zwłaszcza za faule na Raphinhi, Gavim, Pedrim, Roberto, Balde, Dembele. Ja jestem za nie gwizdaniem jeśli jest walka bezpośrednio o piłkę, to m ozna przymknąć oko ale tutaj były sytuacje gdy nie o piłkę chodziło a o piłkarza.

2

Coś sędzia nie reaguje, nie widzi fauli Getafe już 28 minut i 5 fauli nie widział.

0

@Kamil689 Ferran też nie dostał w tym sezonie szansy, system rotacji stosowany przez Xaviego powoduje brak formy u niektórych piłkarzy

0

Czy ten Barbera jest taki słaby że go Xavi nie spróbuje, a co z resztą młodziezy pod nieobecność lewego i Torresa?

2

Coś mi się wydaje że mogła mieć plan jak się dorobić kasy. Bo tu odszkodowanie nie będzie 10 tys euro a będzie kwotą szeciocyfrową.
A moze być odwrotnie że to ona jego chciała a on nie chciał bo to nie jego pierwszy przypadek jak jakaś kobitka sie rzuca na niego.
Czas pokaże prawdę...

6

U Xaviego nie dostał żadnej szansy, bo końcówki meczów co jakiś czas to za mało. Uważam że w Atletico jeśli postawi na niego Cholo to będzie ważny zawodnik.

2

Sędzia w drugiej połowie pięknie pomógł Realowi, nie widząc ewidentnych fauli przescieradeł. Tak się drukuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?