Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@brzydal86 tylko że Araujo Christensen ( na którego jak przychodził była nagonka) często łapią kontuzje i na ławce musi być ktoś kto ich zastąpi jsk trzeba, ktoś kto mało zarabia, godzi się być rezerwowym, i pewien poziom reprezentuje a w dodatku jest wychowankiem. Jeśli w dodatku będzie dobrze grał na pivocie nawet jeśli rezerwowy do daje dużo opcji tak jak Roberto
0
Czy dużo dostał Negreira? No nie jak popatrzymy jakie są pieniądze w zawodowej piłce i jakimi pieniędzmi obracała Barca to są to niewielkie pieniądze za które wł Hiszpanii nie dało się kupić sędziów.
0
@Sapos93 to dzisiaj o 16:15 grają to sobie pooglądaj
0
Czytając wpisy toma się wrażenie że ponad połowa tutaj to kibice prześcieradeł. Tylko narzekanie, marudzenie, sezonowcy. Rok temu psioczyć na FDJ i MATSa. W tym znaleźli sobie ofiary z Ansu, Ferrana, Erica I o dziwo Lewego nieważne jakby zagrali to zawsze źle.
0
@JurtonFCB to było jedynych trzech napastników z pierwszego zespolu więc dużo zastanawiać się nie musiał kogo wstawić
3
@[Oli] warunki fizyczne ma dobre, ma powyżej 1,8m, szybkości nie ma, ale na tle Sergio pod tym względem wygląda dobrze. W takich gdzie przeciwnik się broni musimy miec obrońców dobrze szybko wprowadzających piłkę a to Eric ma, i dobre przerzuty. Niska pensja to duży plus. To czego mu brakuje najbardziej to ogrania, dobrze by było jakby zagrał pełny sezon na wypożyczeniu w jakimś słabszym klubie.
4
@brzydal86 ale pod względem wyprowadzenia pilki, przerzutów, rozgrywania to on ich zjada. Na takie mecze z drużynami broniącymi się przyda się. Dobrym wyjściem by było by Eric się ograł, bo tego mu brakuje. Mam nadzieję że dostanie kolejne szanse na tej pozycji, kilka piłek zagrał ciekawych, co prawda chwilami się źle ustawiał ale to zrozumiałe, musi zagrać więcej meczy.
0
@xavi890 chyba ty,
To dawaj co masz do Erica. Zobaczymy co przeczytałeś o nim
5
Wreście Eric dostanie szansę na piwocie, ciekawe jak zagra. Araujo powinien być oszczędzamy na real na srode, to akurat decyzja Xaviego bezsensu
0
Nie rozumiem nagonki na Erica, który w tym sezonie jak grał to spisywal się dobrze, a wyprowadzenie pilki, długie v podanie ma najlepsze z naszych obrońców. Akurat w dzisiejszym meczu się przyda. Co do Ansu i Ferrana to największym błędem w przypadku obydwu były zbyt wczesne powroty po kontuzjach, przed dojściem do odpowiedniej formy, bo niestety presja ich zjadła po powrocie
0
@MaŁolat Araujo powinien odpoczywać i zamiast Kessigo bym wystawił torre który może więcej dać w grze pozycyjnej
2
Jeśli taki zawodnik jest wart 14 mln to jakim sposobem Kiwior poszedł za ponad 20 mln. Myślę że dobra cena za Longlet to 25-35 mln jak na obecne ceny pilkarzy
0
@natanvip w dodatku dostał 10 więc presja poszła i pensja dwa razy za duża jak na wiek i osiągnięcia zawodnika
0
Niech obniży wynagrodzenie, talent ma tylko niestety po kontuzji została blokada w głowie oraz źle wprowadzenie po kontuzji Ansu, wydaje się że zbyt wczesne, przed dojściem do formy, a jak zaczął grać zaczęła się nagonka i to też duże obciążenie dla Ansu
0
@natanvip ... A forma Fatiego to pokłosie systemu rotacji, zaufania wobec zawodnika, treningu oraz blokady psychicznej u Ansu
0
Co do początku tekstu bym się nie zgodził, statystyki nie oddają rzeczywistości. Balde jak zaczynał pogrywać w rezerwach wydaje mi się że grał też trochę młodzieżowej lidze Mistrzów, jak na swój wiek i urazy oraz inne obowiązku zagrał i tak sporo w rezerwach
0
@ousmanedembele10 bo Koemana zwolnili, myślę że jakby był to alba by grał jeszcze mniej. Również Nico był dobrze wprowadzany przez Koemana, niestety Xavi go odstawił, nie obdarzył go zaufaniem. Po grze u Koemana bardziej stawiałem na nico niż gacie go że się zadomowi w pierwszym zespole.
2
@fotohobby tylko że alba 3 Lara temu kogoś minął, okiwal, a pamiętajmy że miał dużo asyst ale biorąc pod uwagę liczbę strat, niecelnych podań, dośrodkowań to już tak dobrze nie wygladalo
2
@ousmanedembele10 Bardziej Koemana, który zaczął nad nim pracować, by go wprowadzić do zespołu. Dużo pracy przed Baude by stać się jednym z najlepszych na LO, musi się poprawić w obronie, w kryciu, oraz więcej wykorzystywać swoją szybkość i drybling.
0
@Coutinho007 ale dał się ograć w łatwy sposób w polu karnym, co również mu się zdarza w Barcelonie
0
@xavi890 tskie pisanie to już przesada, Eric nie jest taki zły w tym sezonie i ma dobre wprowadzenie piłki
0
@yoli należy też pamiętać że zarówno jeden jak i drugi ma bardzo wysoki kontrakt i tutaj Inigo Martinez by ich pogodził
0
@QuentinTarantino dla mnie obecny Umtiti ma lepsze wyprowadzenie niż Longlet, nie wspominając o big Samie gdy był na szczycie, Longlet będzie dobrze się spisywał przy obronie grającej bardzo nisko, i drużynach broniących się. A tych błędów jego było bardzo dużo, niczym Jop w Wiśle
0
Ja bym się pozbył takich piłkarzy jak : Alba, Dembele, Longlet, Dest, Collado, Umtiti i być może Kessie jak ktoś da dobre pieniądze.
Wypozyczylbym Erica Garcia i Torre
Natomiast dałbym szansę Nico, Ansu i Ferranowi, Abde.
Trzeba by kupić PO, ŚO( Martinez) oraz NŚ, alternatywę dla Lewego i ewentualnie śp a resztę bym uzupełnił młodymi.
0
@Bulos11 z tym że Messi potrafił w meczu biegać mniej niż bramkarz, co innego jak MSN biegało w meczu razem ok 15 km- 18 km a pedri sam 10-11km
2
Przecież te kwoty o których mowa to możemy korumpowanie sędziów ale w Mongolii lub Tadżykistanie ale nie LaLiga.
0
@ziomal62 prezydent nie jesteś stanie kontrolować wszystkiego, a w zasadzie prawie niczego, Barcelona to klub bardzo rozbudowany z wieloma sekcjami, i szeroką działalnością, od tego są zatrudnieni ludzie. By klub funkcjonował, dział kontroli. To tak jak z kieszonkowym dziecka i jego codziennymi drobnymi wydatkami, wiesz ze że wydaje, że to nie wielkie kwoty, że widocznie jest mu to potrzebne lub ma taką ochotę. Przecież tutaj mówimy o bardzo drobnych kwotach biorąc budżet Barcy pod uwage. Bo jeśli budżet ok 1 mld to czy wydatek kazdego 1mln jest aż tak dokładnie sprawdzany, no nie.
0
@yoli "Mimo wszystko koleś poziom ma. Gdy nie prześladuje go pech i jakieś dziwne boiskowe sytuacje, typu odbicie od piety, staniecie na przexiwnika, itp, nie zawodzi. Potrafi grać też piłką." No właśnie te wszystkie wpadki, nie umiejętność odbioru pilki, źle ustawianie się, problemy z gra z obrona wysoko swiadczadczą że to nie jest zawodnik na Barcę i dodatkowo słabe wyprowadzenie pilki w porównaniu do Erica i Christiansena. Longlet t zawodnik do drużyn broniących sie, grających nisko obroną. Już lepsza opcja to Umtiti, chociaż wyprowadzenie pilki jest
0
El Clasico do obejrzenia również w Eleven !
0
Jeśli podzielimy te 7 mln na 18 lat to już kwota nie jest zbyt duża bo to średnio nie całe 400 tys euro za rok A miesiecznie 32 tys euro. Przecież za to szału nie robi. Tu musi chodzić o coś innego jeszcze