Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czerwona kartka popsuła mecz, widowisko. O ile drugi faul był na żółtą to pierwszy nie, zwłaszcza że to był pierwszy faul Edgara.
0
@MateuszGotowka99 nie powinno być drugiej żółtej po bardzo wątpliwej . Lub bardziej prawidłowo nie powinno być pierwszej a druga być powinna. Czerwona popsuła mecz
0
Wstyd, żenada, Xavi znów się boi postawić na trzeciego atakującego. Gdzie to DNA Barcelony. Tak to możemy grać przeciwko MC czy Bayernowi ale nie przeciw Betisowi.
0
Wypożyczyć do któregoś z klubów LaLiga lub do ligi holenderskiej, żadna liga wloska
1
@Hadim dla mnie, Kessie nir da nam odpowiedniej jakości, przy naszym stylu gry, klepaniu, a szkoda by dalej był rezerwowym, że swoją pensją
0
@syngoku1, normalnie odprawa uzależniona jest od stażu pracy lub zapisów dodatkowych w umowie. Moim zdaniem u piłkarzy odprawa powinna być wypłacana załóżmy min. 3 miesiące lub do otwarcia okienka transferowego. Tutaj mówimy o kwotach wielomilionowych. W przypadku alby jego koszt będzie grubo ponad 30 mln a jeśli dojdą premie to pewnie ok 40 mln.
0
@Korn_1986 tak bardzo chce że tego nie zrobił a tylko gada, to nie gość w stylu Pique. Nigdzie nie będzie chciał odejść bo nikt mu nie da więcej niż 4-5 mln. Należy stawiać na Balde a na zmiennika sprowadzić kogoś taniego w utrzymaniu, młodego i to kosztem alby i Alonso
0
@Ziemny na pewno w kreowaniu gry wyglądał by lepiej niż gavi, który marzec i kwiecień ma dość slaby
0
@Szklaner Pedriemu, Gaviemu, Balde, Abde nie zaszkodziła. Jeśli nie będzie grał to zamiast się rozwijać to się cofnie.
U Fatiego obecnemu stanowi są winne kontuzje, tam niestety jest również duży uraz psychiczny, mentalny, potencjał ma tylko mu się odbudować a żeby zrobić to musi grać, grać i jeszcze raz grać. Idąc twoim tokiem rozumowania to młodym nie dawać szans bo każdemu się nie uda. Halilovic dla mnie jest zagadką, jego zjazd, tutaj niestety głowa nie poszła za talentem, oraz zły menadżer, w rezerwach oraz w las Palmas fajnie wyglądał.
0
@Calderon ale w normalnym zyciu, pracy dostałabyś wypowiedzenie 3 miesięczne + odprawę i do widzenia. A tutaj klub ma związane ręce. Tutaj się zbytnio chroni piłkarzy, bo co innego piłkarz z drugiej, trzeciej ligi co innego piłkarz zarabiający 10 mln euro czy 20.
0
@Szklaner czyli czekamy hak będzie miał 20-22 lata i wtedy dać szansę.
Jeśli na tyle się wyróżnia to nie ma znaczenia wiek, a jakość, co może zaoferować drużynie
1
@cwynu a dzisiaj nas zjadło, bardziej niz real w rewanżu Pucharu króla.
0
Szkoda bo może by był rekord czystych kont. Z drugiej strony jest Pena
0
@Lucassito raczej mi się wydaje że inne kluby też dalej mają problemy, jak weźmiemy pod uwagę zeszłoroczne okno transferowe to większość klubów LaLiga miała problem by zarejestrować nowe nabytki. Jeszcze u nas z dużymi kontraktami zostali Alba Sergio, FDJ, Mats. Żeby wrócić do normalności będzie potrzebne jeszcze ponad rok. Nie przez przypadek laporta na początku kadencji na wiosnę zaksiegowal trochę na minus tak by nie generować długu e kolejnych latach.
Niestety finansowe fair play niszczy hiszpańska piłkę
12
Wyglądał dobrze, był dość mobilny, walczył, znacznie więcej dawał niż Lewy. Dla mnie minusem jest że Lewy gra całe mecze choć na to nie zasługuje. Dla mnie Ferran się sprawdzi w tych meczach gdzie gra będzie bardziej otwarta, no i teraz jak wracają Pedro i FDJ, gdzie nasza pomoc powinna wyglądać o niebo lepiej.
0
@David_Martin dokładnie tak, a zarówno zagranie Gimeneza i Reguilona kwalifikowało się na czerwo
1
Raphinha i Ferran znacznie lepiej wyglądają gdy gra jest szybsza, zwłaszcza Raphinha.
Dlaczego Lewy gra ( przebywa) na boisku cały mecz? , pewnie ma to w umowie
0
Sprzedać Albę, Umtitiego, Longlet, Desta, Collado i Kessiego. Mimo że idzie mu coraz lepiej to i tak jest takim ciałem obcym. Longlet za 12 mln? Myślę że jest wart ok. 25 -30 mln, ale my zawsze robimy promke - 60% . Desta będzie ciężko sprzedać. Trzeba go wypożyczyć do ligi holenderskiej lub belgijskiej by zbudował formę. Alba pewnie nie będzie chciał odejść i to jest duży problem. Na Leo nas nie stać i ciekawe jak by się układała współpraca jego z Lewym
0
@Tomek54321 niby jest coraz lepiej ale jak dla mnie jest ciałem obcym na murawie. Lepiej Messiego sprzedać i pomyśleć o Kamadzie za darmo. z Francka drugiego Yaya nie będzie
0
Powinien odbyć pre sezon z Barcelona a później decyzja na koniec sierpnia, jeśli jeszcze nie czas dla niego to dać na wypożyczenie do drużyny mocniejszej jak Betis a nawet Sevilla,
3
Odejdą Longlet, Umtiti, Alba, Kessie, I być moze Raphinha i Sergio. Ktoś z dwójki Dembele/ Raphinha musi odejść jeśli miałby przyjść messi
0
@ACRAB95 bo coraz więcej trolli od przescieradeł tutaj
4
Jak się czyta posty to połowa postów to dzieciaki że strony przescieradeł. To już u Siebie nie mają co pisać że sobie po zakładali konta tutaj i trollują
0
Zrobili z tego gównoburze chcąc zaszkodzić Barcelonie. Mówimy tak naprawdę o niewielkich pieniądzach jeśli chodzi o świat piłki nożnej więc nie ma się co tym jarać. Jak przeanalizują cała dokumentację ile było tych raportów, to wtedy wyjdą kwoty po kilka- kilkanaście tys euro za szt. Nie wierzę że tebas i trochę innych osób nie wiedziało o tym wcześniej, jeszcze czekać jak wyjdą w innych klubach podobne usługi
0
@galix22 Erica bym zostawił, on może się przydać do drużyn stawiających autobus, zobaczymy czy dostanie szanse jako Pivot, jego zarobki są niskie i jest wychowankiem a nie najemnikiem.
Roberto ci trochę łapie kontuzje i to się raczej nie zmieni, moim zdaniem trzeba sprzedać kogoś z pary Dembele/ Raphinha,
1
@Pako96 akurat, tutaj ma rację bo na takim boisku bardzo ciężko się gra, mało że trawa, wysoka to specjalnie nie podlewania, by piłkę jak najbardziej spowalniala, tak by nie można było klepać i kiwać. Podobnie real za Mourinho i Atletico za Cholo robili by spowolnić grę.
1
Obserwując Lewego, Kounde, Raphinhe to grają, wyglądają coraz gorzej, podobnie sprawa wyglądała w zeszłym sezonie z Ferranem. Xavi nie jest trenerem który buduje zawodników, niestety przy nim większość traci formę. I co dziwne u niego najlepiej gra formacja defensywną.
1
To teraz zostało Xaviera tylko trzech żywych pomocników, może wreście Torre dostanie więcej szans, albo ktoś inny z rezerw. Dzisiejszym składem porażka kolejny Xavi dał sygnał absu i ferranowi że im nie ufa i w nich nie wierzy, Wstyd że przeciwko takiej drużynie nie wychodzimy trzema napastnikami i nie chcemy grać swojego
0
@J23Closs za tydzień obydwie drużyny zagrają na podobnym poziomie, nie będzie zbytniej różnicy,
1
Jak może zbudować formę czy absurd czy Ferran jak dostają ogony, zamiast starać się narzucić swoją grę to znow boimy się i gramy 4 pomocnikami,