Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@(L)iBarca gerard Romero jest mało wiarygodny w tych informacjach. Fabrizio Romano zazwyczaj ma dobre wiadomości.
0
Gerard Romero wrzuca wiele głupot, wiadomości które się później nie potwierdzają, co innego Fabrizio Romano, on ma dobre wtyki.
0
120 osób? To chyba gruba przesada by telewizja barca tv była tak rozbudowana.
Przecież to jest koszt conajmniej 10 mln euro.
0
@partymaker to były inne czasy, wydaje mi się że bez powodu on do tych Chin nie wyjechał. Wydaje mi się że umiejętności ma ale mental, glowe nie. Zamiast za niego płacić lepiej postawić na abde i kupić Roque.
2
@RosjaninBut carrasco to nie jest zawodnik, który coś pokaże przeciw mocnemu rywalowi. Wydaje mi się że się pali w takich meczach. W meczach z Realem czy z nami nie zachwycał.
0
@Magicc89PL on nie dostał u nas żadnych szans pokazania się. Gdy zagrał, źle nie wyglądał. Do tego doszły głupie kierunki wypożyczenia do Schalke, i do Portugalii.
0
@45 z gavim jest ten problem ze ta jego agresywna gra dobrze wygląda do kartki, a jak ja dostanie w pierwszej połowie to już wygląda to słabo, bo samo bezmyślne bieganie za dużo nie daje. Być może mentorem Xaviego jest Valverde który też chciał mieć tylko gotowy produkt i nie dawał szans młodym( Alenia, Cucurella, Puig, Deloufelu)
1
U Koemana Nico wyglądał dużo lepiej niż Gavi. Moim zdaniem ma większy potencjał na grę w Barcelonie niż Gavi, który bardziej jest w stylu Atletico. Oglądałem kilka razy nico w Valencii i grał dobrze, przecież on wygryzł reprezentanta hiszpanii z 11 jedenastki oraz Musaha. Jak dla mnie powinien dostać szansę, ma na tej pozycji v większy potencjał niż Eric,
0
Moim zdaniem jest lepszy niż Gavi. Da Barcelonie więcej niż Gavi czy Eric.
0
@sepek Nunez podlaczal się ale w 1:1 słabo zarówno w ataku jak i w obronie
0
@sk13 ambrabat tak, ale za max 15-29 mln. I niezbyt wysoka pensja by w razie czego nie było problemu ze sprzedażą
0
@sk13 ja bym afrykańskich zawodnikow bym unikał zwłaszcza islamskich, bo zima Puchar Afryki, później ramadan. Może jest to zawodnik na sezon dwa. Ciężko powiedzieć jak będzie wyglądał u nas gdzie styl gry jest całkiem inny. Kessie w Milanie wyglądał na dobrze wyszkolonego technicznie zawodnika a u nas... . Wart mieć więcej niż 10 mln
0
Odpowiedź na transfer Mbappe była by Ribery, xD
0
@talizmo no właśnie czekała bo kwestia awansu w zależności od miejsca w tabeli dopiero się uruchamiają po dogrywce, i zastępowała karne
0
@sepek nie zgodzę się, tylko on i Cruz potrafili wygrywać pojedynki 1:1. On był często faulowany przez tego PO oraz ŚO. Estinis ma niecałe 20 lat. Właśnie Dionku mi się podobał na LO bo potrafi pociągnąć do przodu zabrać się z pilką, musi popracować nad masą mięśniową, może za rok będzie zmiennikiem Balde. Dionku musi się poprawić w obronie.
2
@Ronaldinho10theking Ferran nie jest klasycznym skrzydłowym, a póki jest Robercik to środek jest niestety zajęty. Chciałoby się by Lewy też, schodził z boiska wcześniej, zwłaszcza jak wynik pewny lub Lewy gra piach
0
@dawidek2010 barca czekała na dogrywkę. Coś mi się wydaje że Marquez chciał grać zbyt defensywnie a to nie jest coś co umie Barcą. To jest piłka młodzieżowa, my przed sezonem wymieniliśmy prawie cały skład. Real swój skład dzisiejszy budował znacznie dłużej. Zobaczymy czy wygra w finale.
0
@sepek przede wszystkim v przegrywaliśmy fizycznoscia, agresją. Niestety nasi chłopcy zbyt delikatni. Dla mnie mimo wszystko rokują tutaj Estanis, Riad, Diounku. Cruz ma swoje lata ale może sobie poradzi w LaLiga lub czołówka 1 Ligi
0
@theOneAndOnlyKing dogrywki by nie było? Bo to tak wyglądało jakby jednonienasycone drudzy czekali na dogrywkę
0
@Elvisek fizycznie tak, agresją tak, cwaniactwem ale technicznie nie. U nas niestety środek zawiódł Casado i Garrido i taktyka trenera. Oraz głębią ławki rezerwowych. By móc walczyć o awans za rok będzie trzeba wzmocnić drużynę bardziej doświadczonymi zawodnikami, tylko czy to jest tego warte, lepiej niech się ogrywają młodzi
1
Jakim sposobem żaden piłkarz z realu nie dostał powołania do reprezentacji u21?
Sędzia chyba miejscowy. Pozwalam na ostra grę realu.
Przegraliśmy na własne życzenie bo gralismy od początku na czas. Zbyt mało przesuwalismy grę do przodu na Cruza i Pedrole. Yamal niestety nic nie pokazał. Fizycznoscia nas przewyższali, ale piłkarsko nie. Cała ich siła, pomysł to dośrodkowania i sędzia
0
Będzie ciężko bez Tenasa, stawiam że dzis będzie remis 1:1 i nasz awans
0
@SenseiFCB zapewne tak, pierwszy był
0
@Rabona_1 dzieciak po gimnazium, szkoda czasu bo nic nie zrozumiesz, a czytanie ze zrozumieniem leży u Ciebie
0
To jest futbol młodzieżowy, tu wszystko może się zdarzyć. Miejmy nadzieję że nie oddamy piłki i będziemy kontrolować mecz.
0
@goryllo wydaje się że jedynym miejscem na boisku jest dla niego środek ataku, ale niestety tam wskoczył Lewy i "gra" , jest na boisku całe mecze. Ferran to nie skrzydłowy atakujący od linii bocznej.
0
@Pawlak1992 wpis pod artykułem o Lenglet
0
Przecież Lenglet jest wart ok. 30 baniek, wchodzi w najlepszy wiek - 27 lat. Taki zawodnik za 10-15 mln to procka jakich nie zobaczymy nawet w Biedronce. Dla klubów z PL to żaden wydatek. Jedyny problem to jego pensja. Może Newcastle lub AV się zgłoszą po miego, u nich z kasa lekko.
0
@DamianPSV jedno i drugie się nie wyklucza lepszy taki nico niż kessie, ciało obce z kontraktem kilka razy większym niż Nico. Było trochę męczy w tym sezonie gdzie mógł a wręcz powinien grać Torre a siedział na ławce. Torre da więcej w ofensywie w ataku pozycyjnym niż Gavi.
0
@cracker wydaje mi się że taki nico, Garrido, casado mogą dać więcej niż kessie, a ich pensja łączna i tak będzie mniejsza niż kessiego. Nico był podstawowym zawodnikiem w Valencii. Zwłaszcza w końcówce sezonu