0

To De Gea albo Kepa, ale raczej pierwsza opcja

12

Nie oblał tych testów?

2

Poniżej Typowy Polski jad. Zawsze trzeba znaleźć ofiarę

0

@mattinho Gaviego widzę przy meczach gdzie gra jest bardziej otwarta, gdzie potrzeba pressowac przeciwnika.
Bo tam gdzie przeciwnik się cofa i trzeba klepać to gavi jest znacznie mnie produktywny.

0

@mattinho sens to miało wystawianie za młodu ofensywnego alby i Neymara, po drugiej stronie Messi i alves.
granie trzema napastnikami a nie fałszywym skrzydłowym
Mam nadzieję że gavi pójdzie na ławkę i będziemy grać trzema napastnikami bo Ansu musi grać grać i grać by być coraz lepszym

1

Mecz towarzyski a my, be skrzydłowego na lewej( niech siedzą na ławce) i bez PO( bo trzeba pokazać ilu mamy jeszcze zdrowych ŚO). W takim meczu Xavi nie powinien bać się przeciwnika i ustawiać się tak defensywnie. Lewy dużo strat, złych decyzji. Młodzi pokazali xaviemu

0

@sevs musi iść na wypożyczenie, ale gdzieś będzie będzie miał możliwość rozwoju, włochy to nie kierunek gdzie się będzie rozwijał. Juz lepiej belgia, Holandia, druga liga hiszpańska lub nawet Bundesliga ale do klubu gdzie będzie grał

1

Balde nie ogarnie całego sezony sam więc co najmniej jednego zmiennika musi mieć Xavi na lewą.

0

@Patryk1899 jeśli dostaniemy 2 mln to będzie super

0

Włochy to bardzo zły kierunek na rozwój l, w dodatku druga liga

0

@Sc00rwiel wloski kierunek to nie kierunek rozwoju dla zawodnika. Widocznie spisali go na straty

4

Pewnie nie przeszedł badań i nini z transferu

0

Porażka, kupują holendra za 50 mln a Lobgleta chcą za 5 mln.
Mimo wszystko trzeba się go pozbyć jak najszybciej, każdy miesiąc to mln euro w plecy

0

To była by bardzo zła decyzja i dla zawodnika i dla klubu. Wypożyczenie do Włoch nie da nic zawodnikowi,

0

@OldMc84 to nie do końca tak jest, że otoczenie piłkarza nie może się kontaktować z innymi klubami, zazwyczaj jest tak że klub kontaktuje sie z otoczeniem piłkarza menadżerem by wybadać czy chciałby przyjść co by oczekiwali itp. Taki Neymar też się dogadał najpierw z PSG bez zgody Barcy a potem wpłacił kasę otrzymaną od nich

0

@PietrasCoelho jedynym plusem sprzedaży chriestensena jest czysty zysk że sprzedaży, bo on przyszedł za darmo. Sportowo stracilibysmy na tym.
Musimy mieć szeroką ławkę z ŚO bo zarówno Araujo i Christiensen wypadają co jakiś czas ze składu przez kontuzje

0

Taki Cancelo jest dla nas zbyt drogi jak na obrońcę.

0

Po pierwsze musi odbudować się fizycznie i psychicznie, pasowałoby mu wypożyczenie do ligi holenderskiej, conajmniej roczne

0

@PietrasCoelho jeszcze jest Kounde

1

Jak dla mnie:
Fresnada , ewentualnie Frimpong
Jeden defensywny a drugi ofensywny.

0

@Magicc89PL wątpliwe że by to wyszło z klubu, przecież wszyscy wiedzą dobrze ze nie stać nas na pensje dla Mbappe, bo sprowadzenie to jedno a premia za przyjście i wynagrodzenie to druga sprawa. Może jakiś pseudo Menadżer chciał błysnąć.

0

Takich promocji to nawet w biedronce nie mają. Trzeba było spróbować go wypromować na koniec sezonu i latem , to wtedy by poszedł za 25-35 mln. Niestety w Barcelonie jak się kogoś chce sprzedać to na ławce się sadza i czeka aż go ktoś kupi

0

@kakusus akurat Garcia za darmo uważam za dobry transfer, jemu brakuje przede wszystkim doświadczenia, ogrania i będzie solidnym rezerwowym za małe pieniądze, zwłaszcza że ma dobre wyprowadzenie piłki

11

To już lepiej kupić Fresnade i Arnau Martíneza z Girony niż wypożyczać Cancelo. Chłop jest zbyt przereklamowany, i zbyt drogi

0

@LatajacyHolender na drużyny top tak ale w la Liga poza Realem i może Atletico jak z nie powinniśmy się nikogo bać. Ale wolę którego z młodych PO, Fresnade lub Arnau Martíneza lub Frimponga z Bayeru. Cancelo jest zbyt drogi i za bardzo obieżyświat, nie potrzeba nam najemników.

1

@Emhyr może czekają aż barca rozwiąże z nim kontrakt lub do końca okienka że wypchnięty go na wypożyczenie i opłaciły część pensji. Wszyscy wiedzą że musimy się go pozbyć

0

Juve tyle nue zapłaci, co najwyżej wypożyczy z opcją kupna

1

@Fetta już wolę Erica, w dodatku pensja kilka razy mniejsza

0

@LatajacyHolender Cancelo byłby w razie czego zastępca balde jakby ten nie mógł zagrać, a tak to byłby pierwszym wyborem na prawej

0

@BarcaKings965212 to jest prawda, ale na konsoli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?