Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chlebek23391 gimbusy jak zwykle zakochane w trenejro xavim, który kurs trenerski zrobił u arabów. Xavi będzie trenerem za kilka lat, bo nie ma tego co miał Enrique czy Guardiola.
Z czterema pomocnikami to możemy wyjść z Realem czy Atletico ale nie Getafe, wychodzimy na mecz z Raphinha, który nie potrafi kiwnąć od linii, a na lewej stronie biega Balde. Trzymanie słabego lewego caly mecz pokazuje że Xavi nir ma pomysłu I odwagi go zdjąć
0
Cz stać nas na Cancelo i czy jest wart tych pieniędzy? MC nie puści go za mniej niż 50 mln. Lepiej kupić Fresnade, młody tani, na nim się nie straci. Niestety Xavi nie lubi stawiać na młodych, chce mieć gotowy produkt jak Valverde
0
@Chlebek23391 zaczynasz mecz z Getafe bez lewego skrzydłowego, co jak co ale Getafe nie powinniśmy się bać, tylko grac od początku swoje, mieć szerokie skrzydła by ich szarpać, męczyć, i czekac na ich błędy z upływem czasu. przebieg meczu był do przewidzenia, wiadomo było jak będzie grało Getafe Bardolasa. To że wpuścił na takich idiotów Yamala to ryzyko jego zdrowia, zwłaszcza jakby trafił na Suáreza i środkowych obrońców. Również Lewy jak zwykle cały mecz, mimo że gra piach.
0
Czy jego transfer jest już zamortyzowany?
Czy jest jakieś minimum za które musimy go sprzedać by nie mieć straty do FF?
2
@Romario87 a wydawało się że jak będzie Var to nie będzie przekrętów, w Hiszpanii na bezszczela potrafią
0
@angelus oj nie wiem, ale mogli by sobie wypożyczyć Marciniaka od nas
1
Najlepsze: brak kontuzji
Najgorze: Xavi i jego ustawienie i brak jaj oraz sędzia jak i Var
5
Musimy grać trzema napastnikami i rozciągać grę, grając bez lewego napastnika ta gra się zawęża, robi się ciasno. Takiemu Getafe trzeba narzucić granie. Grać swoje i niech biegają aż się zmęczą to też piłka musi chodzić szybko cały czas, a jak się zmęczą to popełnia błędy
3
Przekręt już od pierwszej kolejki, brak czerwa dla Suáreza, ręką karnego i brak karnego, i wiele nie odgwizdanych fauli Getafe na naszych
5
Wiele małych fauli na Lewym, oraz przy każdym dojściu do naszych zawsze odpychali, sędziowską żenada, Getafe uzbierało ponad 20 fauli ale tych nie odgwizdanych cały i tam gdzie był przywilej jakby zliczyć to co najmniej drugie tyle.
Co do fauli Suáreza bez piłki to właśnie powinien interweniować VAR.
5
Sędzia po meczu powinien przychodzić na konferencję i tłumaczyć się po kolei z decyzji jakie podejmował na boisku
16
Po co ten var?? A Suárez nawet bez żółtej. Już za faul na Balde powinna być żółta a za Goudogana czerwo. Sędziowie w formie od pierwszej kolejki
7
Znów bez trzeciego napastnika, jak fati czy Torres mają dojść do formy od początku xaci pokazuje im brak zaufania.
Wstyd na jakieś Getafe dwoma w ataku, a gdzie to jego DNA Barcelony, albo mu zmutowalo. Rozumiem na real na Atletico ale na Getafe, wstyd
0
@Gacu95 kogoś, na kogo nas stać, i ewentualnie kogoś na kim nie stracimy. Niestety jesteśmy w takiej sytuacji że powinniśmy szukać okazji na rynku i stawiać na młodych i przestać dawać mega wysokie kontrakty bo później nikt nie chce odchodzić
0
@krol211 czyli z prowizja dla Mendesa wyjdzie co najmniej 15 mln brutto. Mendes z Laporte chcą na sile kogoś z jego zawodników sprowadzić. Bo Traore, Neves, Bernardo, Felix, Cancelo to wszyscy od Mendesa
0
@Mroziu City nie dołoży się do jego pensji a jeszcze weźmie za wypożyczenie kasę
0
Zróbmy fest i sprzedajmy im Longleta.
A poważnie to sprowadzą szybko jeszcze lepszego obrońcę niż militao i jeszcze im to wyjdzie na dobre
0
Dlaczego zarejestrowali Roberto a nie Balde?
Z Bono było do przewidzenia że real go jie weźmie - piłkarze z Afryki mają ten minus że WC stycznie jest PNA i traci się piłkarza na miesiąc.
Real jak dokupi Mbappe i kogoś na PO i ewentualnie ŚO to będzie miał bardzo młody dobry skład, transfery z głową i wiara i cierpliwość wobec mlodych.
9
Obawiam się że jego pensja zaburzy nasza strukturę płacową. Jest zbyt drogi i zbyt drogi w utrzymaniu jak na bocznego obrońcę. Transfer w stylu poprzedniej ekipy. Mendes musiał kogoś wepchnąć do Barcy, układy, układziki działają
0
@jac55 Kamiński był szefem CBA, bo był wybrany na 4 letnią kadencję, tak jak na początku rządów PiSu był Wojtunik. Wildstein w 2007 przestał być prezesem, co do Urbańskiego to nie wiem jakie były motywy jego wyboru a później zawieszenia i odwołania z funkcji.
Pamiętać też należy że zamknęli gościa za stronę Antykomora. Była cenzura na maksa.
A jak na Lecha Kaczyńskiego była obrzydliwa nagonka to było ok dla nich.
Jedni i drudzy mają dużo na sumieniu. Za jednych i drugich było pełno afer, nadużyć które szybko odchodzily w nie pamięć.
0
@peetwithbarca z tym że on też będzie chciał pewnie z 10 zarabiać.
Nie tedy droga, nie jest wart tych pieniędzy
1
@Tabaluga37 TVP zawsze należała do rządzących i to samo było za PO z ta różnicą że wtedy mieli też za sobą TVN a Polsat zawsze układa się z rządzącymi. Oni wtedy nie mieli opozycyjnej telewizji. Wtedy cczy to w TVP czy TVN wszystko było dobrze
0
@Arkon akurat ci zarabiający najsłabiej, pracujący w marketach itp. mają znacznie lepiej niż za czasów PO.
0
@tomcias10 racja, rządzą w bardzo trudnych czasach, niestety mamy słabe położenie geograficzne między Rosja a Zachodem
0
@Arkon jedni i drudzy są siebie warci. Jeśli by wygrało PO to nie będzie lepiej, czy to w PO czy PiSie są te same mordy od upadku komuny. Gdyby wygrało PO nastąpiła by zamiana na swoich na stołkach w państwowych firmach. Np. PO chciało, myślało za swoich rządów o sprzedaży LOT-u, sprzedali koleje linowe, doprowadzili do upadku Stoczni co było na rękę niemieckim stocznią. Zarówno za jednych i drugich były i są afery, nadużycia, ale one były od początku, szemrane interesy kulczyka, Krauze.
Chciałoby się by odsunąć od władzy PiS PO PSL i Lewicę wy weszli nowi całkowicie bez układów ale do tego nie dopuszczą jedni i drudzy
0
@yoli zły kierunek wypożyczenia, on tam zmarnieje niż się rozwinie nam
2
To nie jest zawodnik dla nas, MC weźmie za jego wypożyczenie wiedzą niż byśmy zapłacili za Fresnede a w dodatku zarobki Cancelo są poza naszym zasięgiem, lepiej kupić Fresnede i Arnau Martíneza i jeden z nich wypali a i tak będą znacznie tansi niż Cancelo
3
@Bajson trochę ma racji @Serducho bo Kounde na ŚO ma chwile braku koncentracji, i popełnia duże błędy i to kilka na mecz. Bywało już kilka dobrych meczy gdzie głowa był gdzie indziej
0
To może jeszcze Bereszyński, bo doświadczony i mistrz Włoch
0
To De Gea albo Kepa, ale raczej pierwsza opcja