0

@Bobo25 u nich Courtois a u nas... Dembele ;xd

0

Jak najbardzej pasowałoby sprzedać ale kupimy na zmianę???, no właśnie nie ma kogo więc Alonso musi zostać

0

@Eto'o9 R10 no właśnie nie, za Koemana też miał problemy zdrowotne i na początku zeszłego sezonu też.
z tego co pamiętam również w rezerwach miał problemy zdrowotne.
Było tak że akurat alba złapał i Baude też złapał i grał na lewej dest

0

@galix22 też tak uważam ale znając Xaviego to może być że zajedzie młodego, jak również nie można go wstawiac na takich rzeźników jak Getafe

0

@_Specjalista ... W bardzo trudnej sytuacji, jeszcze napiszmy że miał asystę przy golu FDJ.
Lewy zbyt dużo stoi na środku, nie ma ruchu, dodatkowo zmarnował setkę a mógł podać do fatiego który by miał dwu setkę. Nie ma co ukrywać że lewy w tym sezonie gra słabo.

0

@Serducho przez granie czterema pomocnikami zagęszcza my juz zagęszczony środek, którym staramy się pchać piłkę. Na pewno lewy też na tym traci. Musi być lewy napastnik by rozszerzać grę, wyciągać obrońcę na bok.
Co do Xaviego to myślę że jest tu tylko za nazwisko, że kibice go chcieli, Laporte w ten sposób chciał uzyskać wsparcie kibiców. Bo taktycznie Xaviego wielu trenerów zjada, ma szczęście że jest FDJ i teraz Gundogan bo nie potrafilibyśmy wyprowadzić pilke

0

@Moczymorda36 w obecnej formie wolę ansu niż Lewego. Xavi jest kiepskim trenerem pod kątem budowania formy piłkarzy, rotowania składem.
Ferran widać że stracił zrzucił zbędne kilogramy w porównaniu do poprzedniego sezonu, odzyskał szybkość i nabył więcej pewności

2

Na pewno grając czterema pomocnikami to szkodzi Lewemu. Poza tym on jest bardzo mało ruchliwy, zarówno przy ataku jak i pressingu, to ba pewno nie jest ten Lewy z początku zeszłego sezonu, Ferran i absurd powinni dostać więcej minut.
Lewy mogły przyszły mecz zacząć z ławki .... Ale Xavi nie ma jaj i Robercik będzie grał cały mecz

0

@gapkinha Eric bardzo dobry mecz, lepiej niż duńczyk, który był zagubiony w pierwszej połowie

4

Najlepsze: Yamal, Ferran FDJ, Mats
Najgorze: Xavi i gra czterema pomocnikami bez lewego napastnika, Lewandowski kolejny słaby mecz,Serloth go dzisiaj zjadał na każdym kroku

8

Lewy nie zasługuje by grać całych meczów, mógłby sobie odpocząć w następnym meczu.

0

Jak teraz pogodzić Yamala i Raphinie czyżby Yamal wyląduje na lewej, a może sprzedadzą Raphinie.
Póki co Yamal powinien grać więcej z ławki, być zmiennikiem raphini, z tym że przeciwieństwie do Raphini ma drybling.
Zwłaszcza super, że Ferran w gazie.

0

Niestety Christensen tak jak Araujo czy pedri czy nawet Roberto są szklani, łapią często urazy, mają dolegliwości.
Z Baude trzeba uważnie bo on też dość często miał dotychczas kontuzje.
Trzeba uważać na Yamala i Gaviego by ich nie przeciążać.

0

@yoli to wtedy zagramy pięcioma w pomocy, jak kupią jeszcze jednego pomocnika, Xavi lubi pomocników

0

Narzekanie, gość od ponad roku nie gra regularnie i to widać, jako zmiennik jest ok, największy minus że chyba sporo zarabia jak na swoją pozycję w drużynie

2

Dobrze ze nie przegrywamy,
Lewy dalej słabo, ale i tak doczłapie do końca meczu

0

Xavi znów zesrany przed meczem - Brak lewego napastnika.
Wstyd, Fati, Abde Ferran na ławce a gramy 4 pomocnikami

1

Zaproponować im Longleta.

1

22 lata? To już raczej nic z niego nie będzie poza 3 max 2 liga

0

@zombie to może Hermosillo powinna się zachować lepiej i nadstawić policzek a ona nic i bidula Rubiales tak trafił,

0

@gordoniasty np. Zachęcić może 10-20 mln euro za sezon, jeden sezon i jest ustawiony wraz z rodzina.

0

Czyli powtórka z poprzedniego sezonu z kontuzjami?

6

Szacun, on nas nie opuści aż do emerytury

4

Podobnież jest już tak blisko, już tylko o piczy włos, więc część dziennikarzy już go widzi u nas

5

Wow!!!! Cancelo jeszcze bardziej się zbliża, a jutro pewnie jeszcze i jeszcze bardziej, a później już bardziej się nie będziecie dało zbliżyć by już nie dojść, . ... No chyba że pójdzie bokiem,

0

Xavi niestety nie widzi swoich błędów, i uparty jest jak osioł z tym graniem ba 4 pomocników przeciw słabym drużynom. Jeśli tak chce się pozbyć Ferrana to niech mu da zagrać więcej i się chętni znajdą, Ferran dobrze wygląda na boisku i od początku pre sezonu jest też skuteczny

0

@Maynard666 z tym, że Ferran jest bardziej mobilny, a lewy przywiązany do środka a jak ma piłkę to zbyt długo ja przytrzymuje, również to nue jest napastnik który pójdzie jeden na jeden, minie obrońcę choćby jednego, przy bramce na 1:0 wreście zrobił miejsce innym w polu ku karnym

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nefir xavi to fatiemu znalazł miejsce ba ławce

0

@Dany9555 gdzie to jego DNA? Cruyff przewraca się w grobie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?