0

Powinnismy sprzedać jednego z dwójki Dembele/Raphinha oraz ferrana a w ich miejsce ktoś z trójki Abde, Pedrola, yamal. Napewno jeden z tych trzech powinien znaleźć się w pierwszym zespole, być może Abde bo jest najstarszy a yamal powinien dostawać pojedyncze szanse a tak to grać w rezerwach. Może to i dobrze ze idzie na wypożyczenie bo najważniejsze by grał, grał grał

0

Szkoda że brakuje nico, powinien razem z Romeu dostać szansę na pivocie, powinien dostać szanse w USA i jak coś dopiero po tourne go wypożyczyć

0

Atletico to klub w którym Ferran powinien się odnaleźć, czy felix u Nas?, to jest zawodnik bardziej na barce niż na Atletico.
Tylko gdzie dla niego miejsce w ataku? Kosztem kogo?

0

Myślę że dobry transfer, lepiej niż brozovic na którego i tak by nas nie było stać, a który nie wiadomo czy by się odnalazł w naszej grze, jak było z Pjanić-em, a koszt jego transferu wynagrodzenia byłby prawie kilkanaście krotnie wiekszy niż w przypadku Romeu

0

Tylko gdzie teraz dla niego miejsce??
Jeszcze będą z niego ludzie, tylko musi odejść z Atletico. Jedyne kluby które mogą go kupić to PSG, araby i czołowe kluby z anglii.

16

Jeden z lepszych wariantów wypożyczenia. Najważniejsze że w La Liga i do drużyny grającej piłką

2

@patrickjacob też uważam że to dobry transfer na obecne czasyy, i to lepszy niż brozovic który chciał zarabiać duzo dużo więcej a nie wiadomo czy nie byłby z niego drugi Pjanić, przejście z ligi włoskiej do la Liga jest trudne a Oriol to wychowanek, znający system, ligę hiszpańska i mający za sobą bardzo dobre sezony gry, napewno solidny, pracowity pomocnik

0

@Barca1922 niestety kasa była ważniejsza,

1

Romeu o ile nie prze płacimy to dobry ruch, bo potrzeba nam na tej pozycji twardziela, człowieka od czarnej roboty. Na nikogo lepszego nas nie stać. Na żadnego Kimicha, brozovica Kante czy nawet (ambrabata, którego nikt Nye chce) nas nie stać. Nawet nas nie stać na zawodników darmowych, bo nas nie stać na ich pensję, bo ogranicza nas FF, może jak pozbędziemy się Longleta to na coś takiego nam starczy

1

Dużo płacimy jeśli prawda z tymi 5 czy 6 mln Biorąc pod uwagę klasę i wiek zawodnika. On jest wart ok. 2-3 mln + zmienne + ewentualnie ktoś na wypożyczenie

0

@Cholek18 kojarzy mi się że we wcześniejszych klubach też jakieś kwasy wychodziły z Cancelo w Juve i Interze, zwłaszcza w juve. Wydaje mi się że nas na niego nie stać, jego pensja była by nie proporcjonalna do pensji innych zawodników, bo raczej mało to nie zarabia MC

0

Niech jedzie do USA, marketingowo będzie to dobre posunięcie Dest i J. Araujo. A sportowo zobaczymy i Xavi zobaczy na co ich stać

0

@panczo Getafe i girona co całkiem inny styl gry. Akurat Girona to jeden z lepszych kierunków które mógł wybrać, może jeszcze Betis, Mallorca

1

Dać szansę w pre sezonie to może zagra dobrze i wtedy znajdą się chętni. Uważam że Dest miał dobre chwile, jakby trener na niego postawił i go obrazu mie skreslal to może by był pewniejszy, miał spokojniejsza głowę. Wypożyczenie desta do Włoch to byłam głupota, jeśli miał się promować to albo liga holenderska,, niemiecka ewentualnie belgijska ale nie włoska. Dać szansę, spróbować go wypromować, tak by chociaż chętni się znaleźli ale tacy jeśli chodzi o wypożyczenie gdzie będzie grał

0

Cancelo to zły pomysł, jeśli chodzi o budowanie zespołu, jest zbyt toksyczny w szatni. Nie bez powodu go też Guardiola skreślił

0

@SirChuck z brozoviciem też nie wiadomo czy by się zaaklimatyzował u nas czy by nie było jak z pjaniciem. Ogólnie nie było nas stać na niego ani na jego kupno

0

@Bajson bo niestety część z nich się zasiedziala, w rezerwach w 3 lidze albo na ławce w pierwszej drużynie, okres kiedy powinni się rozwijać zostali w miejscu. Podobnie by było z Cucurella jakby siedział i czekał na swoją okazję. Jak pokazały przykłady Cesca, Pique czy Alby, że warto uciec by się rozwijać.
Mam nadzieję że jeśli nico nie dostanie u nas szansy to pójdzie do las Palmas. Gavi, Balde, nico mieli szczęście że był kryzysu nas i pojawił się Koeman który ich rozwijał. Zresztą Nico wiele razy chwalił Koemana jako trenera publicznie. Zobaczymy co pokaże nowy sezon, na pewno gaviemu musi głowa ostygnac, bo za dużo głupich fauli i symulek z jego strony.

0

@Bajson a co pokazał gaci na wiosnę, nic poza głupim bieganiem faulowaniem i wymuszaniem fauli na które sędziowie przestali reagować. Jeszcze gra gaviego wygląda ok póki nie ma kartki później już nie ma jego agresji, walki. Niestety byli tacy którzy zamiast uciekać za wczasu czekali na swoją szansę, jak Alenia, Puig czy nawet Deulofeu, Thiago, choć ten ostatni jeszcze na czas uciekł. Oglądałem Alenie w rezerwach i wymiatał ale trafił na Valverde który stawiał tylko na gwiazdy. Nie oszukujmy się że jak zawodnicy w wieku ok 17-20 lat siedzą na ławce, nie grają lub grają w 3 lidze to nie rozwijają się a wręcz cofają. Oglądałem kilka razy nico w Valencii i grał solidnie, z resztą on wygryzł że sklDu Gumillona i musaha

0

@Greenalley zwolniony to akurat został bo nie leżał laporcie od samego początku, niby udawal że popieral Koemana ale tak w słaby sposób to okazywał. Koeman jak przyszedł do Barcelony to w końcu zaczęli trenować, bo to co było u valverde, który zrezygnował właściwie z przygotowania fizycznego. Skład który miał Koeman był dużo słabszy niż teraz. Najbliższe lata nie będzie nas stać na wielkie transfery i musimy wychować jak najwięcej swoich zawodników, by wrócić do elity, bo na razie nas nie stać na zawodników darmowych.

0

@Bajson nie dostawali szans bo Xavi nie potrafi rozwijać zawodników, chciałby mieć gotowego zawodnika z doświadczeniem. Wygląda na to że też nie da szansy nico który przebija gaviego talentem, grą z piłka i bez niej. Xavi niczym Valverde,

1

@AbelKabel @robertocarlos76 nawet nie płacimy 30, bo te 30 podstawy to ma być w ratach , więc pewnie teraz ok 10-15 mln

0

@krajana gavi na pivocie??? Tak tylko w fifie i FM

1

@Greenalley on nie ogrywał młodych młodych, on wykonywał kawał dobrej roboty, przygotowywał ich na wejście do drużyny, wprowadzał, pracował nad nimi, rozwijał. Co do pracy z młodymi Koemanowi nie można zarzucić, akurat pod tym względem Xavi powinien się od niego uczyć. Praca z młodymi to główna zaleta Koemana, może jeszcze oprócz znacznie mocniejszych treningów które też należy uznać na plus. EV zaniechał pracy nad przygotowaniem fizycznym, przez co nasze gwiazdki były coraz wolniejsze, słabsze ( przykład Rakiticia który dopiero po jakimś czasie od opuszczenia Barcy odzyskał wcześniejszą sprawność), poza tym Valverde nie dał szans żadnemu młodemu z rezerw.

1

Co z niego wyjdzie to się okaże, już rok temu mieliśmy mega Turka i wyszło jak wyszło. Byliśmy bez szans pod względem finansowym,

0

@SeWo77 akurat ten japoński byłby dla nas zbawieniem na skrzydle, bo potrafi grać od linii, a jeszcze w tym sezonie się rozwinie

0

@Cholek18 technika jak u Raphinhi,

2

@SirChuck To Kessie do tej brudnej roboty się nie nadaje

0

Jeśli na wypożyczenie to tylko wewnątrz LaLiga, obawiam się że mimo że Porto to mocna drużyna to liga portugalska to krok w tyl

1

@Litman ile meczy Valencii oglądałeś? Bo oprócz kontuzji i powrotu po niej był zawodnikiem kluczowym, pierwszej jedenastki, wygryzł że składu Guillamona, Musaha. Ja na pierwszy sezon w LaLiga zagrał bardzo dobrze. Więcej może dać w pomocy niż Gavi, bo nico myśli, gra piłką, gra odpowiedzialnie,

2

@SenoX to jest solidny zawodnik, w Gironie prezentował się bardzo dobrze, pracowity, biegający, walczący mający też dobre podania, na lalige będzie ok. Szkoda że już swoje lata ma a może to plus bo już doswiadczony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?