1

Ile Lewy dziś strzeli bo wymiata goalerador.

0

@FC4BARCA i kupić 5 cracków za nich

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Crema Catalunya jakby tak było to by Mats nie grał, który walczy o czyste konta

0

@Men27 bo Xavi się boi zagrać trójka w ataku. Bal się że ktoś z dwójki ferrana ansu się pokaże z dobrej strony

1

Marc sobie nieźle poprawia staty ;)

0

@winiola jakby Xavi się nie bal to by nie grał 4 w pomocy. Wstyd, gdzie jego dna Barcelony

0

Xavi załamuje, tytuł zdobyty i dalej czterema w pomocy ... Ale dziś gramy z drużyną z jednym z najlepszych ataków w LaLiga. W przyszłym sezonie to już w pierwszej rundzie Pucharu króla będziemy że strach grać czwórką w pomocy

0

@Tatazolwinia tylko że w słabym klubie nie rozwinie się pod kątem przydatności u Nas. To jak coś to musi być klub typu Betis, Sociedad, Sevilla,

0

@najs nie był rasistowski,
Czy tylko czarni pochodzą od malpy? To tak jak z " narodem wybranym", oni zawsze pokrzywdzeni
Poprostu Vinicius tak się zachowuje . Wszystko to się wzięło ze specjalnego traktowania przez sędziów i pozwala nia mu na wszystko, bo czarny to kartki nie dostanie bo za chwilę będzie rssizm

0

@SirChuck jeszcze out Alba, abde powinien albo zostać albo pójść na dobre wypożyczenie, by wzrosła jego wartość

0

Szkoda że idzie za darmo. To porażka pionu sportowego Barcelony. Powinien dostać kontrakt na 3 i iść na wypożyczenie do drugiej ligi hiszpańskiej lub do pierwszej ligi holenderskiej lub belgijskiej.

0

@esem91 wszyscy psioczą na Erica ale ten sezon ogólnie miał dobry, był w bardzo małą ilość golu zamieszany. Jeśli ma być rezerwowym to niech idzie na wypożyczenie ale w LaLiga tam gdzie zagra w sezonie ponad 30 i wtedy może zrobić krok w przód bo na ławce będzie krok w tył

0

@JarekS bo Lewy szantażuje Xaviego.
Ja też spodziewałem się że torre, Andi i Ferran zagrają od początku bo nie ma sensu ryzykować z Dembele w meczach o nic zwłaszcza z ostro grającym przeciwnikiem.

0

@Midast to zaszalałeś że składem. Granie przeciw Valladolid 4 w pomocy wstyd i hańba.

1

Trincao oddajemy prawie za darmo, miejmy nadzieję że uda się pozbyć Big Sama i Longleta bo z Destem, Collado to max wypozyczenie

15

@norbi77 bo oni są tak naprawdę biali, lub za mało czarni lub po prostu potrafią się zachowywać na boisku. Bo tu nie kolor skóry stanowi problem tylko jego burackie zachowanie

1

@KobeFR pewnie tak, będzie jaki to on jest biedny

0

@theOneAndOnlyKing Duro go trzymał by nie starł sie z Gruzinem, bo by my Mamardashwili przywalił. Widać że Benzema Modrić kross i Hiszpanie z realu już mają dość zachowań viniciusa.

1

@najs głupi to ty jesteś pajacu.
Bo jak jeździli po Pique to było ok, cała nagonka na viniciusa nie wynikła z tego że jest czarny, nie zaczęli pierwsi kibice wyzywać go od małp tylko on zaczął się tak zachowywać. Nie tylko w meczu z nami tak pyskuje, wymachuje rękami. Zaczęło się wszystko jeszcze w zeszłym sezonie gdy viniciusa zaczął pajacować na boisku a to co robi w tym sezonie za to pyskowanie i machanie rękami powinien każdy mecz kończyć z czerwem. Jakoś kibice nie jadą po Rudigerze, Alanie i pozostałych czarnych z realu którzy nie pajacują. Obrońcy go nie kopią dlatego ze jest czarny tylko że chcą mu zabrać piłkę, bo nie długo dojdzie do tego że kopnie bo biały obrońca i go po sądzą o rasizm. Przyda mu się parę meczy odpoczynku. Niech weźmie przykład z Benzemy jak się zachowywać powinien

8

To co Vini wyprawiał przez cały mecz i nie dostał żółtej to jest parodia, wciąż szukanie zaczepki, i ciągle pretensje. Ciekawe ile meczy kary dostanie za to co wyprawiał przy schodzeniu z boiska.

0

Komentarz usunięty

0

@Tatazolwinia należy spojrzeć na wiek Nico i jego dośw., uważam że należy mu dać szansę a jeśli okaże się za słaby to sprzedać lub wypożyczyć by się wypromował

0

@Alan_fcbfan Kessie więcej nam nie da niż to pokazał wczoraj, jak patrzę na jego strzały, ułożenie ciała, stopy to myślę sobie ze jest samoukiem, dla mnie osobiście to on nie wygląda na swój wiek, to nie drugi Yaya Toure. Jeśli jest możliwość zarobienia na nim to trzeba to zrobić, póki ma jeszcze markę we Włoszech

1

@mint jak ma nie być nagonki na sędziów, jak widzi się jak to sędziują, przecież jest var, mogą się podeprzeć tym tak jakby nie wszyscy sędziowie chcieli że doba współpracować. Noty dla sędziów wystawiane przez obserwatora v powinny być upubliczniane, również sędzia powinien się tłumaczyć z podejmowanych decyzji publicznie

0

@Cotutajsiedzieje poprostu wali w trybuny jak Vinicius, tyle że tamten coraz mniej już tak strzela, kiwki dembrle są zazwyczaj tylko dla Sztuki, bo często jic nie wnoszą i są w takich sektorach że są zbyteczne i narażają na kontrę

5

Zubimendi nie odejdzie po tym sezonie jeśli awansują do LM. Alguacial to jeden z lepszych trenerów w LaLiga, dobrze się ogląda RS pod jego wodzą. Wciąż widać że ta drużyna się rozwija.

7

Dembele robi zamieszanie ale z tego zupełnie nic nie wynika, jak spojrzymy na liczbę strat jego to masakra. Druga, sprawa, jakież on ma niecelne strzały,

2

@MsPg1997 niestety Xavi nie jest trenerem który potrafi wprowadzać młodych jak i budować formę zawodników.

2

@fotohobby Kessie ti nie pasuje, jest obcym ciałem na boisku. Już lepiej torre lub kogoś z rezerw niż kessiego trzymać z jego pensją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?