1

To teraz zostało Xaviera tylko trzech żywych pomocników, może wreście Torre dostanie więcej szans, albo ktoś inny z rezerw. Dzisiejszym składem porażka kolejny Xavi dał sygnał absu i ferranowi że im nie ufa i w nich nie wierzy, Wstyd że przeciwko takiej drużynie nie wychodzimy trzema napastnikami i nie chcemy grać swojego

0

@J23Closs za tydzień obydwie drużyny zagrają na podobnym poziomie, nie będzie zbytniej różnicy,

1

Jak może zbudować formę czy absurd czy Ferran jak dostają ogony, zamiast starać się narzucić swoją grę to znow boimy się i gramy 4 pomocnikami,

0

@Tomek54321 wypożyczanie zawodników do ligi niemieckiej, francuskiej, włoskiej, szkockiej i tym podobnych to przekreślenie szans zawodnika na powrót do Barcy, najlepszym wariantem jest liga hiszpańska, drużyny typu celta, Valencia, Betis, Girona, Osasuna, rayo,

2

To też dość dużą kwota jak za jednorazowe doradztwo w sprawie transferu do Rosji.

0

Wypożyczenie Torre do rangersów bez sensu, krok w tył by wrócić do Barcy, tylko liga hiszpanska,
Co do Simonsa dobrze się rozwija, szkoda że go za darmo nie wzięliśmy z PSG

1

Wszystko co zagrał u nas wypadł bardzo pozytywnie, dziwne ze oddali go za tak mało. Bo było widać że ma papiery na granie, może nie na drużyny TOP ale wciąż czolowe

0

Mistrzowie kamuflażu, nie pokazali na boisku że im zależy na wygranej.
Brak FDJ i Pedriego i nie gramy

1

@Dawidfcb1998 bez FDJ i Pedriego linia pomocy nic nie gra. Xavi zamiast szukać w mlodych, stawia cały czas na te same nazwiska. Jsk dlanie trener do zmiany bo mając tyle pkt przewagi i takiego rywala i takie braki w zespole to trzyma młodych na ławce. Girona zanotowała drugie czyste konto w sezonie to niestety świadczy o naszej siłę rażenia

0

@Fabs24 strzelił jak Pioter na orliku, myślę że jakby grał Ferran lub Alarcón to by było znacznie lepiej

5

Ostatnie zagranie Lewego pokazuje calą jego formę.
Xavi nie ma jaj by wpuścić kogoś mlodego, idealny mecz by wpuścić Torre, kogoś kreatywnwgo. Po dzisiejszym meczu raphinha potwierdza ze on nic nie da drużynie przy naszej grze, zawodnik do drużyny grającej z kontry, brazylijczyk bez kiwki

0

@neymar77 ty tak na poważnie nie widzisz jaka presję na arbitrażem wywołują piłkarze realu po każdym faulu, nie widziałem by po faulach molitao, Valverde, Carvajala czy w poprzednich meczach po faulach nacho rudugera od nas kilku leciało i machali ręką za kartką. Tu wręcz uważam że pod tym kątem kulejemy że nie stajemy w obronie leżącego zawodnika.
Co do vinciusa to sędziowie mu pozwalają na bardzo dużo, w pierwszym El Clasico za zachowanie wobec FDJ powinien finalnie wylecieć. Cała ta jego gestykulacja i komentowanie na boisku aż dziw że nie kończy się kartkami


4

Tylko dlatego ze jest czarny i w dodatku z realu sędziowie mu tyle pozwalają, chwyty z zapasów, pyskówki, machanie rękami. Jeśli widzimy za co Coreira dostał czerwona w derbach z Realem, czy Savić i Ferran a co uchodzi viniciusovi to widzimy hiszpańskie sedziowanie

1

@neymar77 jeśli Araujo się należała czerwona to również Vinicius też powinien taka dostać już pierwszej połowie, bo ma zapędy zapaśnicze. Militaire to ewidentna karta bo chodziło mu o to by lewy to odczuł jak najbardziej. Poraża mnie najbardziej wymuszanie fauli przez piłkarzy realu a najbardziej wkurzające było ich po prawie każdym faulu wymuszanie kartki przez Modricia krosna viniciusa, militao

0

@Maciux7 też tak uważam, gavi za takie zachowanie wczoraj by skończył z czerwem w pierwszej połowie

0

@Freek_Tom duńczyka też ale jakbyśmy mieli chociaż FDJ to nasza pomoc zyskała by bardzo dużo, on robi różnicę, w takim meczu znacznie większą niż gavi, który jeszcze musi dorosnąć ale to zresztą inny typ zawodnika i inna pozycja na boisku

0

@gaq z ta ręką podpierającą to też jest szeroki wachlarz interpretacji. Jak dużo ono może odstawać od ciała i czy już przy rozpoczynania wślizgu jak jeszcze nie ma kontaktu z podłożem to może być odchylona swobodnie. Dla mnie powinno byc karny jak ręka zwiększa obrys ciała biorąc kierunek podania pod uwagę

4

@slayer gdyby był FDJ gra była by zupełnie inna a pedri i Chriestiensen jakby byli to byśmy ich zmieni... Bo z Roberto i Alonso drugi raz się nie udalo

1

Sędziowie są bardzo pobłażliwi wobec Viniego, te jego gestykulacja i komentarze .. Ale to jest liga hiszpańska gdzie każdy jest inaczej traktowany

0

Sergi dzisiaj przeszedł koło meczu, bardzo słaby występ. Tylko kogo można było wpuścić za niego, jeszcze gaci głupia żółta i już walczyć nie mógł

5

@jacek905 wyjątkowy brasileiro bez dryblingu, idealny na chłopy w lidze angielskiej idące na raz,

0

@Greenalley Kounde nie pierwszy raz pokazuje że traci myślenie na boisku, gubienie krycia, złe ustawianie się, musi być solidny PO by Araujo grał na ŚO

1

Niestety jeśli nasza pomoc oparta jest w takim meczu na Roberto, kessim, Sergio a obrona na Alonso a w dodatku w ataku raphinha przegrywa każdy pojedynek to wiadomo było że będzie ciężko.

4

Widoczny brak FDJ i Pedriego

0

@basuza tylko zezwolenia druga stronę by było i tu jest raka różnica. To tak jak za faul na lewym Militaire nie dostał kartki. Nie ma się co dziwić jak się pokrzyk kto sedziuje i chc by się przypomni co kręcił przeciw barcie, choćby z karnym Longleta na Ramosie

13

Co to za ciołki w studiu TVP, od czego ich oderwali, od baletu

12

Presja realu przed meczem zrobiła robotę, brak karnego, brak żółtej za faule na lewym. Gwizdanie wszystkiego dla realu

0

@Xonar Busi na pewno nie,

0

@S_E_B_A w takich meczach jak z Elche na śpd to bym widział FDJ który może zdziałać więcej a Erica jako ŚO, ( chociaż mam nadzieję że Xavi będzie stawiał na Erica jako śpd). Napewno musimy mieć rezerwowych zawodników i nie co się oszukiwać to będą zazwyczaj zawodnicy słabsi niż pierwszy skład, z Ericem podoba mi się że jest Cules, że jest swój i ma niska pensję.

0

@S_E_B_A z tym że Eric ma lepsze wyprowadzenie piłki, i dobre długie pilki, i na słabsze zespoły które będą stawiać autobus taki obrońca też się przyda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?